Styl

Jak pečovat o pleť s akné?

Akné je jednou z nejrozšířenějších kožních chorob, která se vyskytuje nejčastěji u mladistvých. A protože je toto téma stále aktuální a česká přírodní kosmetika RYOR jde s dobou a nenechá nic náhodě, přichází na podzim s další novinkou tentokrát z řady Aknestop!

Jak a proč vzniká akné?

Akné je jednou z nejrozšířenějších kožních chorob, která se vyskytuje nejčastěji u mladistvých. Vliv na vznik akné mají hormonální změny, kdy se tvoří nadměrné množství mazu v mazových žlázkách. Za přispění bakterií vznikne zánět a může dojít i k vytvoření jizvy. Proto je důležité o aknotickou pleť důkladně pečovat.

A jak vlastně pečovat o aknotickou pleť?

 • Čistění je nejdůležitější!

Česká přírodní kosmetika RYOR nabízí ucelenou řadu Aknestop pro péči o aknotickou pleť.

Ryor

Úplně nejdůležitějším a základním krokem je vždy ráno i večer pleť dokonale vyčistit! Ale je důležité být důkladný a pečlivý, protože první viditelné výsledky se mohou dostavit až po několika týdnech.

 • Na závěr je třeba vyčištěnou pleť ošetřit

Ryor

Kvalitně vyčištěnou pleť je nutné potom ještě ošetřit kvalitním krémem.  Například podzimní novinkou Krémem s fytosfingosinem a irisem. Jedná se o vysoce účinný krém, který obsahuje dvě hlavní aktivní látky – fytostingosin a extrakt z irisu, dále obsahuje vitaminy A, E a extrakt z mořských řas. Tento krém je vhodný pro denní i noční použití, a to v létě i v zimě.

 • Rychlý pomocník

Jestliže se objeví na pleti pupínek a máte potřebu pupínky ručně čistit a mačkat, používejte jednorázové ubrousky a vždy místo vydezinfikujte. Lepší je však při prvních příznacích vznikajícího akné použít několikrát denně Antiakné roll-on na problematickou pleť. V případě nedodržení hygienických zásad můžete si bakterie roznést po celém obličeji a způsobit si daleko rozsáhlejších problémy!

Ryor

Mačkání pupínků proto raději přenechte odborníkům v kosmetických salonech!

Jestliže si nevíte rady v péči o svou pleť, tak navštivte bezplatnou kosmetickou poradnu na www.mujryor.cz.

Více informací a produktů naleznete na www.ryor.cz.

   
03.12.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Bébina [*]

  Našla jsem ten odkaz tady a vyzkoušela krém Skinoren a je báječný. Konečně mám obličej bez akné. Co se náhodou udělá, jde velmi lehce vytlačit a zahojí se do druhého dne. Hezkou pleť jsem měla jedině v období, kdy jsem zobala Diane 35, coz je HA s vyšší dávkou hormonů právě na léčbu akné. Po vysazení HA úplně (už jiné) docela katastrofa, ale Skinoren mě zachránil.

  superkarma: 0 08.12.2015, 18:19:19
 2. [3] Héňa [*]

  vodilulu — #2 od porodu jsem stále jak v pubertě, jen ten první byl před 31 roky.Sml16 Do té doby pleť jak dětská prdelka.Sml58

  superkarma: 0 03.12.2015, 22:18:36
 3. avatar
  [2] vodilulu [*]

  vyzkousim, po porodu jsem zas jak v puberte Sml80

  1. na komentář reaguje Héňa — #3
  superkarma: 0 03.12.2015, 10:41:56
 4. [1] bobani [*]

  akné jsem naštěstí neměla ani v pubertě

  superkarma: 0 03.12.2015, 09:21:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme