Ahoj Ženo-in,

 

dnešní téma je líbání, polibky, první polibky... a myslí jsem se vrátila pár let dozadu (skoro 10 let), kdy mi bylo 16 a dostala jsem svůj dlouho očekávaný polibek.

 

Šli jsme spolu na rande, dlouho chodili alejí ruku v ruce, pak jsme si sedli na lavičku, povídali si, dívali jsme se do očí a už jsem věděla, že přijde ta chvíle, kdy dostanu svůj PRVNÍ VELKÝ POLIBEK. Vysnila jsem si ho podle těch romantických filmů, co jsem viděla, červených knihoven, co jsem přečetla.

Očekávala jsem, že se pohne zem, v hlavě mi začnou zvonit zvonečky a budu na pokraji blaha. A tak se naše hlavy přibližovaly, ústa k ústům, už jenom milimetr a … FUUUUUUUJ, bylo to něco hroznýho. Pocit, jako když vás oblízne bernardýn.

 

S brekem jsem utekla domů, vždyť to vůbec nebylo tak krásné, jak to popisují v těch knížkách. Zařekla jsem se, že už NIKDY VÍCE.

 

Ale člověk míní, život změní. Pak jsem potkala člověka, se kterým se mi při polibku rozeznělo v hlavě tisíc zvonečků. Teď už mi po těch letech zvonečky v hlavě nezvoní, ale je to pořád krásný a jedinečný pocit. Už si nepřipadám jako olíznutá od bernardýna.

 

Ale ještě se vrátím k těm společenským polibkům. Já přímo nesnáším, takové ty nucené polibky na seznámení, kdy se mi na ústa přilepil nějaký ožralý oslizlák. Fuuuuj, i když někteří lidé říkají, že jsem „divná“, když se odmítám „líbat“ s cizími lidmi na seznámení. Ale já prostě svoji „pusu“ nedám každému.

 

Ale na tu „divnost“ jsem si ve svém životě zvykla, jsem tak trochu „divná“ celý život.

 

Když vidím líbající se pár na veřejnosti, připadám si trapně. Dobře, toleruji pusu na rozloučenou, ale takové ty hluboké polibky, kdy si dotyční prozkoumávají dutiny ústní, to se mi nelíbí, je to podle mě soukromá věc, která se má dělat v soukromí.

 

 

Nekonvenční ValerieM


Milá ValerieM,
děkuji Vám za příspěvek. Nemyslím si, že byste byla divná, jen máte určité hranice. Možná by Vám bylo lépe ve Francii, jejich polibky jsou sice vřelé, ale přitom se úst ani nedotknou.

Na jaký polibek nikdy nezapomenete? Je někdo, komu byste pusu nikdy nedala? Napište nám. Ty nejzajímavější příspěvky odměníme, ale až odpoledne!

                                                    redakce@zena-in.czSoutěž


K výsledku z novinky "Líbání je víc než sex" přičtěte 162.

Pravidla k celodenní soutěži  ZDEReklama