Vánoce před vámi a vy stále přemýšlíte, čím obdarovat svého drahého nebo jak dodat těm letošním svátkům pořádnou šťávu? Sáhněte po „žhavé“ hře Explosive Love od Dino Toys. Budete překvapená, jaké pikantnosti při tom odhalíte.

love

Odvážíte se podělit o svůj nejtrapnější milostný zážitek? Chcete vědět, kdy si váš partner připadá nejvíce sexy? A jaká jsou vaše tajná milostná přání, která byste si přála uskutečnit? Jiné než otázky na tělo při hraní Explosive Love nečekejte! Ať už se budete oddávat hraní v přítmí ložnice, anebo se rozhodnete jít „s kůží na trh“ a rozproudíte pikantní zábavu na silvestrovské party, novinka Explosive Love dodá vašemu večeru pořádnou jiskru! Je plná lechtivých otázek a inspirace a milostná tematika otevře nepoznaná zákoutí vaší mysli. Milostná tematika vám pomůže na sebe prozradit věci, o kterých jste se spolu doposud zdráhali mluvit.

Hra obsahuje 50 hracích karet s 300 otázkami. Pikantní detaily, které vám byly dosud utajeny nebo jste se na ně neodvážili zeptat, budete odkrývat hned v pěti různých variantách hry. Jestli je pojmete jako zábavu na večírku, při rozlučce se svobodou nebo třeba jako zpestření dlouhých zimních večerů, to už je jenom na vás. Hlavní je, popustit uzdu svým fantaziím a odhodit zábrany. Jedině tak si vychutnáte hru se vším, co vám nabízí!

Ještě přemýšlíte, jak nepodlehnout rutinním nákupům? Zapomeňte na čepice s rukavicemi, nové pyžamo nebo manžetové knoflíčky. Pořiďte dárek, který vnese svěží vítr do vašeho milostného života! Se žhavou krabicí Explosive Love od Dino Toys totiž nikdo neprohrává!

Více na www.mojedino.cz.

Doporučená cena: 379 Kč

Dino

Reklama