Bulvár

Jak odpálkovat sexuální loudily v práci


Za svůj život jsem se nějak moc nesetkala se sexuálními loudily. Teď mám pocit, že bych nějakého potřebovala. Jsem dlouho sama a jsem strašně stydlivá a dělá mi problém se seznámit, tak kdyby se našel loudil, který by stál za to...

Nemyslím, že je to otázka modelek, ale loudilové jsou často chlapi, kteří za moc nestojí, tak škemrají a vlastně jsou to "chudáčci " něčím divní, nebo nějak nevyrovnaní.  Já říkám, že jsem se s tím nesetkala, ale ona o není tak pravda, spíš dělám slepou a zcela nechápavou v tomto směru, a to je něco, co většinu mužů odradí. Pokud nezabere tato varianta, je dobré, mnou osvědčené, dělat, že toho muže chci a okatě ho "lovit", pokud nezabere ani toto, pak je zralý na psychiatra a navrhnu mu, že se domnívám, že je nemocný a má se léčit, doporučím mu lékaře a nabídnu, že tam s ním zajdu. To ho dootráví . Ale úplně na začátku mu povím, jako první, pokud si všimnu, že loudí, zda mám o něj zájem a za jakých podmínek.

Pokud ho nechci, tak mu řeknu o tom, že chci děti a tak, pak vyjmenuji své nemoci a přeskočím na plány, začne ho bolet hlava.... Vím, že to zní divně, ale jsou to takové asexuální momenty, které každého loudila odradí. Pokud je to na pracovišti, zeptám se: "Co děláte, běžte loudit jinam, nemám, nedám, nechci ... hahaha... "

Jenže u nás na loudění není čas, vlastně je ještě něco, to se mi povedlo. Jednoho loudila jsme měli, tak jsem ho debatou zesměšnila, pak se chtěl kasat němčinou a mluvil na mne německy, to jsem uměla lépe než on, tak se ztrapnil ještě víc, a závěrem mi chtěl laškovně šlápnout na nohu, uhnula jsem a on šlápl bosou nohou před ostatními do vody.

Pokud je útok loudila rychlý, akutní, nejlépe je začít nevnímat a uniknout mu mezi kolektiv nebo začít s ním mluvit o asexuálmích tématech, nejlépe nemocech a nejlepší jsou nemoci vaginálního charakteru, mykózy ... ( "Víte, byla jsem u svého gynekologa, mám stále takové holčičí problémy, tak jsem z toho nervózní..."), to pak přejde chuť každého a že to není pravda, to vůbec nevadí. Největší blbost však je říkat: "Nedělej to, co řekne manželka..." nebo "Nech mne, jsi fakt hnusnej..." apod., on pak chce dokázat, že je super.

Hezký den, a pokud máte hezkýho loudila v okolí, tak já ho chci, ale i na lásku, pak může loudit denně.
 Dagmar


Děkujeme za obsáhlé zkušenosti, paní Dagmar. Pokud máte loudila, s kterým lze mluvit, máte vyhráno. Problémem jsou ti, kteří nemluví, ale rovnou jednají. Žádného loudila na láskou bohužel neznám, ale občas by takového brala určitě každá z nás. Hodně štěstí při hledání a hezký víkend!

Která evropská země naposledy přijala zákaz kouření na veřejných místech (tedy i v restauracích)?

   
21.04.2006 - Společnost - autor: Katka Stárková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Linde [*]

  hezky napsáno, úplně optimisticky. Já měla ve svým okolí hrubiána, odpornýho a oplzlýho a při každém odpálkování, že nemám zájem a tvářila jsem se, že nevím, o čem řeč, tak mi silně stiskl předloktí a táhl do kouta a měla jsem se co bránit. Taky měl ženu, malé dítě a byl za slušňáka pro své okolí.
  Jednou to přehnal, já jsem to práskla a vyhodili ho, ale bez ostudy, ututlalo se to.

  superkarma: 0 24.04.2006, 06:57:58
 2. avatar
  [7] skolacka [*]

  Sirikit:

  superkarma: 0 21.04.2006, 14:41:58
 3. avatar
  [6] Sirikit [*]

  Začátkem devadesátých let pracoval u nás jeden kolega, který nám chodil vyprávět oplzlé vtípky a náramně se bavil našimi rozpaky. Moje kolegyně byla čerstvá absolventka školy a byla pokaždé rudá jako rak a nevěděla, kam s očima. Jednou povídá tomu kolegovi, že má moc krásnou kravatu. Nafoukl se jako páv a ona se opět nevinně zeptala, jestli ví, proč vůbec chlapi nosí kravatu. On vypadal ještě pyšněji, že tedy patrně proto, aby ta barva zdůraznila jejich mužnost a jiné podobné perly. A moje kolegyně na to: KDEPAK, PŘECE PROTO, ŽE KAZDEJ VUL MA BEJT UVÁZANEJ !

  superkarma: 0 21.04.2006, 14:37:39
 4. avatar
  [5] Eliana [*]

  Janinas:
  fesak to je. Ja miluju teda Colina Firthe, tady nejvic znamy z Bridget Jones Diary (knizky 100xlepsi), kde hral Marka Darcyho. A samozrejme, jak jinak meho muze, ktery nikde nehral,ale fesak je uzasnej

  superkarma: 0 21.04.2006, 13:01:32
 5. avatar
  [4] Janinas [*]

  Eliana: Tak od takového loudila bych se nechala pozvat na dvě deci a byla bych blahem bez sebe. Je to sympaťák. Teď nedávno hrál ve filmu Svatby podle Mery a moc mu to slušelo. Áchhhh!

  superkarma: 0 21.04.2006, 12:46:24
 6. avatar
  [3] Eliana [*]

  katka:
  no to je skoda, ne? Ovsem, kde najit takoveho fesaka na ulici,ze?

  superkarma: 0 21.04.2006, 12:41:46
 7. avatar
  [1] Eliana [*]

  Je a znate film Jak ztratit kluka v 10-ti dnech? (How to lost a guy in ten days). To je podobne, ale v tom filmu to skoncilo romanticky...ledaze by nejaka redaktorka z Zena-in sla do experimentu a pak podala hlaseni :-)

  superkarma: 0 21.04.2006, 12:31:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme