multitabsPokud se vám zdá, že únavou „sotva koukáte“, vidíte rozostřeně a unavené oči vás bolí a pálí, zkuste osvědčený recept: výtažek z borůvek pro regeneraci a osvěžení očí kombinujte s luteinem a dalšími antioxidanty pro jejich ochranu. Pro okamžitou úlevu si můžete vybrat kapky, pro dlouhodobější působení tablety.

Určitě už jste někde zaslechli, že borůvky jsou „dobré na oči“. Je to pravda zjištěná už během druhé světové války piloty britského letectva. Konzumace borůvek před nočními lety totiž jakoby zázrakem „léčila“ unavené oči, zlepšovala ostrost vidění, potlačovala šeroslepost. Moderní vědecké výzkumy tato zjištění mnohokrát potvrdily. Ne každý si ale může jít natrhat borůvky, když únavu očí pocítí.

Unavené oči? To se vás už nemusí týkat!

Na českém trhu můžete koupit pod značkou Strix® již dva přípravky s obsahem nejkvalitnějších kanadských borůvek se zaručeným, vysokým obsahem účinných látek - antokyanů. Tablety Strix ForteTM obsahují nejvyšší množství antokyanů na trhu pro účinnou regeneraci a novou energii pro unavené oči. Navíc v nich najdete i ochranný komplex luteinu a dalších 4 antioxidantů bránící oči před škodlivými účinky UV záření a věkem podmíněnou makulární degenerací (VPMD). Pouze tablety Strix ForteTM kombinují jak regenerační, tak ochranný komplex pro vaše oči. Jedinečný regenerující výtažek z borůvek je obsažen také v očních kapkách Strix®, které nejen osvěžují a zvlhčují suché a unavené oči, ale díky borůvkám očím dodávají novou energii

.multitabs

Blahodárné účinky borůvek pro náš zrak

multitabsAntokyany jsou přirozenou součástí sítnice, tzv. žluté skvrny rozhodující pro ostrost vidění. Při zvýšené námaze očí při čtení, sledování televize, monitoru počítače, řízení auta, vlivem ostrého světla, slunečního záření nebo naopak namáháním očí při šeru a tmě dochází k vyčerpání žluté skvrny sítnice. Antokyany z borůvek pomáhají obnovit žlutou skvrnu na sítnici a tím očím dodávají novou energii a potlačují jejich únavu. Borůvky zlepšují noční vidění, potlačují šeroslepost a pomáhají zlepšit ostrost zraku.

Ochrana díky antioxidantům

Kromě opotřebení způsobeného věkem ovlivňuje náš zrak řada vnějších faktorů jako je nadměrné namáhání očí, UV záření ze slunečních paprsků, stres, kouření nebo nezdravá výživa. Tyto faktory aktivují volné radikály, které vyčerpávají žlutou skvrnu na sítnici oka. Lutein patřící do skupiny karotenoidů je významným antioxidantem, který si lidské tělo samo nevytváří. Hromadí se na sítnici a v oční čočce, kde v roli jakýchsi přírodních brýlí účinně pomáhá při ochraně očí před škodlivými účinky UV záření a brání sítnici oka před věkem podmíněnou makulární degenerací (VPMD), která může vést k postupné ztrátě zraku.

Strix® nyní výhodně!

Nyní můžete zakoupit tablety a kapky Strix®výhodně, a to ve speciálním dvojbalení, kdy na druhý výrobek platí sleva 50 %. Výhodné balení nabízejí vybrané lékárny a www.lekarna.cz.

Více o přípravcích Strix® na www.strixprooci.cz.

Reklama