Na to je docela jednoduchá odpověď. Kombinujte je s luxusními doplňky. Že to spolehlivě funguje a nikdo nepozná, že máte oblečení z druhé ruky, se přesvědčíte na následujících obrázcích.

Kombinujte sekáč se značkovými doplňky (šaty sekáč, doplňky Prada)

model 1

Kdybyste tyto propínací šaty s květinovým vzorem viděla na ramínku, možná by vás ani nenapadlo si je vyzkoušet. Tuhle zástěru? Nikdy! „Modelka“ na snímku má módní čuch a ví, že letí sedmdesátá léta.

K šatům obula značkové lodičky a kabelku a hned povýšila model na luxusní outfit.

Vsaďte na barevnou sladěnost (šaty Missoni- vintage, ostatní „nové“)

model 2

V některých sekáčích se dají najít super značkové věci za zlomek jejich původní ceny. Jako třeba tyto úpletové šaty značky Missonni skvěle doplněné koženou bundičkou, batohem a semišovými botkami doplněnými návleky. Vše je dokonale sladěné.

Nebojte se vybočovat, zkuste retro vzhled

model 3

Šaty a la charleston (dvacátá léta) a k nim současné doplňky. Chce to trochu odvahy, ale výsledek stojí za to. Je vidět, že šaty jsou z kvalitního materiálu, patrně hedvábný žerzej, a pěkně se nesou. Boty na platformě jim dodávají moderní šmrnc.

Trocha dekadentní výstřednosti aneb míchání stylů

model 4

Tenhle model už vyžaduje notnou dávku sebevědomí. Kalhoty s pasovými záhyby a k nim pelerínka ve stejné barvě. Model trochu připomíná studentskou uniformu, ale odvážně řešené sandálky ho „zženšťují“.

Reklama