Úplety k podzimu a zimě nerozlučně patří. Mnohé ženy se ale bojí, že v něm vypadají tlustě. Poradíme vám pár triků, které zeštíhlují a prodlužují postavu.

Jaký typ úpletu právě letí?

Aktuální trendy upřednostňují úplet mohutný, strukturální, objemný, zkrátka nepřehlédnutelný. Takové modely vidíte na našich ukázkách. Jsou od značky Bandolera a můžou být pro vás dobrou inspirací. Nebojte se vrstvit, experimentovat a používat šikovně barvy. Chce to trochu odvahy a uvolněnosti, která dá vašemu vzhledu eleganci a hlavně ležérnost

Jak úplety nosit?

Nebojte se vrstvit. Můžete si pomoct šálami, kožešinovými límci a úplety různých struktur. Vrstvy nejen zahřejí, ale efektně rozbijí formu, dají vašemu vzhledu „šmrnc“ a můžou zajímavě vyvážit proporce. I když jsou úplety poměrně mohutné, nemusí nutně přidávat na objemu.

Možná můžete namítnout, že na hubených modelkách vypadají i tlusté úplety dobře, ale některé si klidně dokážu představit i na ženách typu krev a mlíko.

Co dokáže zeštíhlit a prodloužit postavu?

Kapuce

Kapuce

Světlé pončo s kapucí a tmavé oblečení dospod. Kapuce a dlouhá šlála protáhne postavu.

Prodloužená délka

prodloužená délka

Světlý dlouhý kardigan v barvě slonové kosti na černém podkladu rozčlení postavu vertikálně a tím ji prodlouží

Silueta X

vesta

I ženy plnějších postav si výrazný vzor mohou dovolit. Měl by být ale v tlumených barvách. „Rozbít“ plochu pomůže překřížení.

Odveďte pozornost barvami

Barvy

Tato efektní aranž z tenkých šál může odvést pozornost od problematických partií. Volně padající cípy výrazné barvy také zeštíhlují

Kombinace vzorů

rozepnutí

Výrazný vzor delší tuniky upoutá pozornost na střed postavy. Rozepnutý kardigan se zvednutým šálovým límcem postavu protahuje.

Foto: Bandolera

Reklama