Divná otázka? V těchto parnech mi připadá bílá nejideálnější. Je chladivá, čistá i záhadná. Kupodivu se i dobře udržuje, protože nemáte problém se šisováním a navíc kombinování bílé s výrazně barevnými doplňky je právě v této sezoně velmi aktuální. Takže milovnice a obdivovatelky bílé, využijte začínajících letních slev a vrhněte se do obchodů, dokud je ještě co kupovat. A dokud se nás drží letní počasí, ve kterém tak bílá nádherně  vyniká. No a jestli jste si stačila nachytat už nějaký bronz, není třeba váhat.

Prozradím vám jen pár triků, jak budete v bílé vypadat nejlépe.

Chcete-li dosáhnout přirozeného a velmi elegantního vzhledu, zkuste bílou zkombinovat s béžovou, pískovou, světle šedou, prostě všemi neutrálními barvami, a docílíte nevídaného efektu. Krásně vypadá i kontrast matu a lesku. No jen si představte matový len, bavlněné piké nebo nějaký trochu strukturovaný materiál vedle hedvábného saténu. Můžu vám zaručit, že to vypadá fantasticky.

Nikomu nemusím asi moc představovat kombinaci temné námořnické modři s bílou.
To je nerozlučná a zaručená klasika. V současnosti je jí na můj vkus až moc a připadám si někdy jak ve skladu námořní pěchoty, ale budiž. Já bych si z tohoto stylu vybrala decentnější prvky jako třeba výrazné štepování nebo bílou doplnila jen detaily jako jsou pásky, kabelky, sandálky, bižuterie, apod. Návrháři značek jako Coccinelle a MaxMara dodali námořnickému stylu nový a svěží vzhled květinovými aplikacemi a výšivkami. Takže jestli máte doma obyčejné pruhované tričko, které vás už nebere, zde máte inspiraci.


No a černá s bílou snad vůbec nepotřebuje komentář. To je nestárnoucí a vždycky dokonale ladící dvojka. A stačí opět, když si k bílé obujete třeba černé žabky, vezmete si černé brýle nebo černé korále a budete působit šik jak Jacqueline Kennedy.

Pozor na hladkou bílou od hlavy k patě. Mohli by si vás na ulici splést s paní doktorkou.
Abyste tomu zabránily, vybírejte bílé oblečení ozvláštněné  krajkou, výšivkou nebo nějakou strukturou. Službu udělá i transparentní materiál.

Já osobně na bílou v létě nadám dopustit a vůbec mi nevadí, že ji musím denně prát.

Vždyť vůně čerstvě vypraného prádla, usušeného na slunci je tak krásná.

A co vy milé ženy-in, jak jste na tom s bílou?

Omezily jste se ve svém šatníku jen na bílou košili a bílé tričko, nebo ji nosíte i ve větších plochách? Co máte doma bílého, s čím to kombinujete a kam to rády nosíte?

Reklama