.

Jak nepřipravit rodinu o desetitisícovou úsporu za letní dovolenou

Cestování

Jak nepřipravit rodinu o desetitisícovou úsporu za letní dovolenou

Kdo by v podzimních plískanicích nevzpomínal na letní dovolenou, sluncem zalité pláže a šumění příboje! Pokud však chcete celé rodině dopřát moře i v příštím roce, měli byste se místo vzpomínek již nyní rozhlížet po nejlepších nabídkách pro příští rok. Některé cestovky nabízejí právě na podzim first minute zájezdy, díky nimž může rodina s dětmi ušetřit desítky tisíc korun.

orodina

Kdo zaváhá, nejede – anebo neušetří. Tímto heslem se řídí stále více rodin s dětmi při včasném nákupu letních dovolených. Vypovídají o tom zkušenosti některých cestovních kanceláří, v nichž právě v těchto dnech vrcholí prodej nejvýhodnějších zájezdů k moři pro příští sezónu. Po těch nejatraktivnějších destinacích se u některých cestovek během pár týdnů doslova zapráší. „Největší zájem je o dovolené s dítětem zdarma, ty jsou tradičně vyprodány nejdříve,“ potvrzuje Jan Osúch z CK Fischer. „Při včasném nákupu totiž rodina ušetří několik tisíc korun, a v případě, že si objedná hotel vyšší kategorie, se může uspořená částka vyšplhat až na desítky tisíc.“ Díky penězům, které tímto způsobem ušetříte, můžete udělat dětem radost hned na Vánoce a nakoupit více dárků, nebo si dopřát příjemnější a exkluzivnější zážitky během samotného pobytu u moře.

Animační programy ocení nejen děti, ale i rodiče

Znáte přísloví o elektrickém vláčku, který je sice vymyšlen pro děti, ale stejně rád si s ním hraje tatínek? Podobně je to s animačními programy, které se již staly nedílnou součástí nabídek kvalitních cestovních kanceláří. Animační kluby, pokud jsou vedeny zkušenými animátory, zajistí spoustu zábavy a zážitků dětem, ale umožní také v klidu relaxovat rodičům či prarodičům. Některé cestovní kanceláře dnes nabízejí i kluby s rozšířeným programem. „Letos budou naše dětské kluby zaměřené na poznávání podmořského světa. A pestřejší bude nabídka i v klubech pro nejmenší děti do čtyř let,“ říká Jan Osúch z CK Fischer, jejíž Baby Funtazie klub je historicky prvním animačním programem v nabídce českých cestovních kanceláří. A na co by se měly rodiny s dětmi zaměřit, pokud vybírají cestovku podle animačního klubu? „Doporučujeme zejména pohlídat si zdánlivou samozřejmost, aby všichni animátoři hovořili česky. A určitě nic nezkazíte, když si o úrovni animačního klubu, a tím i celé cestovky, uděláte obrázek z internetových diskusí účastníků minulých ročníků,“ uzavírá Osúch.

Fischer

   
14.11.2013 - Tipy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Lukaško [*]

  Mě by se libo tady https://www.youtube.com/watch?v=BsUQKZxWqD0. To video vypadá bohovsky! :)

  superkarma: 0 26.03.2015, 11:36:42
 2. [5] JumbiS [*]

  My určitě letos pojedeme přes zkustotaky.cz loni s nima byli známí v Albanii a moc si to pochvalovali

  superkarma: 0 25.03.2015, 22:23:08
 3. [4] Gabinka74 [*]

  Já bych řekla, že se ušetří i tím, když budou silnice dobře značené, je to hrůza.

  superkarma: 0 14.11.2013, 15:47:01
 4. avatar
  [3] carmi [*]

  Po zdražení eura ušetří ten, kdo si dovolenou už koupilSml57

  superkarma: 0 14.11.2013, 13:16:18
 5. [2] magic11 [*]

  sisinapipi — #1 Sml67Sml30

  superkarma: 0 14.11.2013, 12:03:33
 6. [1] sisinapipi [*]

  Neušetřím, takže nezaváhámSml30Sml30

  1. na komentář reaguje magic11 — #2
  superkarma: 0 14.11.2013, 08:30:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme