Domácnost

Jak nejlépe a zdravě spát

Dobré ráno. Získávám dojem, že spánek je moje hlavní téma. Už jsem také prolistoval onu knihu Postele a Ložnice a zjistil třeba, že pro dokonalý spánek nemá být postel pod oknem, neb od něj táhne! Také jsem zjistil, že v ložnici nemají být chlupaté a kvetoucí rostliny. Ty první kvůli prachu, druhé kvůli hmyzu!

Zajímavé je, že se v knize nepíše o čtyřnohých mazlíčcích v ložnici. V dětství se mi totiž čas od času stalo, že jsem se probudil, protože jsem vůbec nemohl dýchat. Není to tím, že bych byl alergik, jen si moje perská kočka Saxána ustlala přímo na mém obličeji a přišlo jí to jako skvělý nápad. Ne už mně, ale musím říct, že lépe než s kočkou v posteli jsem se nikdy nevyspal, protože kočka funguje lépe než jakýkoli lapač snů.

Teď už ale dosti tlachání, jsem sám zvědav, kde se nejlépe spí vám. Nebo na čem. Nebo s kým. Každý má nějakou svoji libůstku, tak se o ni s námi podělte! Redakce@zena-in.cz!

   
04.04.2007 - Dům a byt - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. [2] markousek [*]

  by mi bez dětí

  superkarma: 0 04.04.2007, 09:53:03
 2. avatar
  [1] Midsummer [*]

  Pro dobrý spánek je dobré zdravě žít .
  Příklad: moje kolegyně si neustále stěžuje na špatný spánek. Jí jako prase, denně alkohol (pivo a víno), žádný pohyb. Samozřejmě si myslí, že se chová správně a nedá si poradit.

  superkarma: 0 04.04.2007, 09:38:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme