Zdraví

Jak nedovolit nemoci, aby nás připravila o krásu

Co má většina žen na světě společného? Chtějí se cítit krásné a chtějí, aby je tak vnímalo i jejich okolí. A nezáleží při tom, zda jsou zdravé či nemocné. Pro nemocné ženy může být otázka vzhledu a pocit ženskosti o to důležitější, protože jim dodává sebevědomí ve složitém období a nabíjí je pozitivní energií. Přišly sice dočasně o zdraví, nemusí však přijít také o svou krásu…

for you

Závažná onemocnění, jakým je například rakovina prsu, výrazně ovlivňují život i psychiku nemocných. Vítaná je pak každá maličkost, která pacientkám pomůže cítit se lépe. A nejlepší způsob, jak s nabíráním sebevědomí žena může začít, je péče o její zevnějšek. Pokud nechce zcela rezignovat na krásu, existuje mnoho zdravotních doplňků a pomůcek, s kterými bude vypadat skvěle i v době, kdy podstupuje léčbu chemoterapií či chirurgické odstranění prsou. Které to jsou?

Více se dozvíte ZDE.

   
24.11.2014 - Nemoci - autor: redakční materiál

Komentáře:

 1. avatar
  [5] gerda [*]

  Chemoška je prevít, ale zkuste ji nechtít a vzít si na triko, že se nebudete léčit.Sml80 U nás v rodině pomohla velice výrazně, taky každá chemoška je jiná, oni ji sestavují pacientovi na míru. A když tam jdete, tak než vám ji dají, vždy se opakovaně ptají na jméno, narození, aby nedošlo k záměně. Nebýt chemoterapie, nemám už manžela. Nebýt chemoterapie, už bych neměla mamu. Kolegyně chemošku odmítla, když jsem ji potkala, tak prý jí výrazně narostly onkomarkery (to jsou ukazatele v krvi, signalizují, jestli rakovina pokračuje nebo ne). Nejlepší je vůbec o tom nic nečíst a věřit lékařům, že vám vyberou nejlepší, co můžou. Stejně tomu nerozumíme.

  superkarma: 2 24.11.2014, 18:50:13
 2. [4] Petruš9 [*]

  rakovina je prevít

  superkarma: 0 24.11.2014, 18:43:47
 3. avatar
  [3] Léthé [*]

  Co na to říctSml15. To že se rakovina prsu stala snad již epidemií. A co se chemoterapie týče, zlo se zabíjí ještě větším zlem.

  SandraAbigail — #2 to si říkám takySml15. Jenže zbrojení je jistě výnosnější než zdraví lidí.

  superkarma: 0 24.11.2014, 15:43:04
 4. avatar
  [2] SandraAbigail [*]

  gerda — #1 souhlas, chemoterapie je hrozné svinstvo, které sice pomůže v boji s rakovinou (a to Bohužel ne vždy), ale má spoustu závažných vedlejších účinků... Kéž by lidstvo místo zbrojení a vzájemného ničení radši ty peníze dalo na výzkum léků a zlepšení našeho života...

  1. na komentář reaguje Léthé — #3
  superkarma: 3 24.11.2014, 14:38:45
 5. avatar
  [1] gerda [*]

  Při chemoterapii můžou nastat veliké problémy s kůží, mám zkušenost s rozpraskanými prsty, jejichž konečky se nemůžete ničeho dotknout, to stejné na nohách, znemožní chůzi a být v jiných botách, než bačkorách. Afty v ústech, flekatá pokožka v obličeji, svědící vypadané obočí - prosím, aby se ženy neutvrzovaly v představě, že rakovina a chemoterapie vlastně nic nejsou.

  1. na komentář reaguje SandraAbigail — #2
  superkarma: 2 24.11.2014, 06:41:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme