Rodina

Jak nás učí pohádky? Zjistěte to se stavebnicemi LEGO® DUPLO®!

Svět pohádek je nedílnou a jednou z nejkrásnějších součástí dětství. Usnadňuje dětem vstup do života a učí je základním principům mezilidského chování. Pohádková říše přináší dětem radost i poučení a ukazuje jim svět, ve kterém dobro vítězí nad zlem, a kde i ten nejslabší může uspět. Vyzkoušejte pohádky o rytířích, které si nyní můžete vyprávět díky novým stavebnicím LEGO DUPLO.

Pohádky mají velký vliv také na rozvoj fantazie. Chlapci si představují, že jsou udatní rytíři nebo stateční princové, kteří snadno skolí i sedmihlavého draka. Dívky se ve svých snech mění v luční víly nebo vznešené princezny. Pro děti je říše pohádek velice důležitá, proto by si s nimi měli rodiče hrát a podílet se na tvorbě světa plného nekonečné fantazie.

S novou sérií stavebnic LEGO DUPLO se děti budou moci přesunout do světa pohádek o rytířích. Řada se třemi stavebnicemi obsahuje velký hrad, rytířskou výpravu a útok na poklad. Dobrodružné téma je také ideální pro zapojení tatínků do hry. Ti se jistě rádi vrátí do dětství a ukážou svým synkům, jak by měl správný rytíř získat srdce své vyvolené, nebo si s nimi zahrají na pořádný rytířský souboj.

lego1Bitva o velký královský hrad může začít!
Rozpoutejte bitvu o královský hrad. Je jen na vás, zda se postavíte na stranu dobyvatelů, přeskočíte padací most a budete dělem ostřelovat králův hrad. Nebo můžete být jedním z králových věrných rytířů a bojovat o záchranu svého pokladu. Se stavebnicí LEGO DUPLO Velký královský hrad (10577) se fantazii meze nekladou!

lego2Přepadněte povoz a zmocněte se pokladu! 
Zahrajte si se stavebnicí LEGO DUPLO Útok na poklad (10569) na neohroženého lupiče. Schovejte rytíře do skrýše na stromě a vyčkejte na průjezd povozu s pokladem. Katapultujte na řídícího rytíře jablka, zmocněte se pokladu a pečlivě ho uschovejte ve své hradní věži.

lego3Vydejte se na dobrodružnou rytířskou výpravu!
Vezměte chrabrého rytíře a jeho věrného bílého koně a vydejte se na dobrodružnou výpravu. Součástí stavebnice LEGO DUPLO Rytířská výprava (10568) je i dřevěné kopí a meč, které hrdinovi pomohou porazit všechny zlé nepřátele. Po náročném dni plném soubojů si může rytíř odpočinout ve stínu svého stanu.

Další možnosti, jak si hrát se stavebnicemi LEGO DUPLO najdete na www.DUPLOsvet.cz.

   
22.08.2014 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Marika11 [*]

  veru tak tie rozpravky v televizíí sú plne nasilia, naštastie na internete sa dajú nájst aj pekne pohadky :)

  superkarma: 0 29.08.2014, 12:31:23
 2. avatar
  [3] samecka [*]

  mechanik — #1no ale furt lepší, než když prcek hraje střílečku na počáku...

  superkarma: 0 23.08.2014, 11:45:35
 3. [2] janavys [*]

  Sml59duplo je duplo,lepší stavebnice snad ani není Sml16

  superkarma: 0 23.08.2014, 07:10:07
 4. [1] mechanik [*]

  stále samé hračky ,kde se jen bojuje,vždyť dobro nad zlem může zvítězit i jinak

  1. na komentář reaguje samecka — #3
  superkarma: 0 22.08.2014, 14:12:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme