Já patřím do generace, která se vdávala velmi brzy, většinou při první známosti a zkušenosti získávala až v manželství, protože tenkrát se o ničem nemluvilo a internet nebyl. Například já jsem čerpala zkušenosti z knížky Škola pro snoubence a novomanžele. Tam jsem se taky dočetla, že předčasná ejakulace se lehce odstraní pravidelným manželským životem, kdy partneři budou mít klid k pohlavnímu životu, budou moci opakovat soulož vícekrát za sebou a jiné kecy.

Jenže tam nebylo nic o případě, kdy to není ze studu nebo z nervů, ale je to prostě diagnóza. No a taky tam bylo o tom, že asi 20 % žen nikdy nedosahuje orgasmu ani při pravidelném manželském životě, protože na to prostě nemá jakési vlohy. Všechno kecy.

Vdávala jsem se dost pozdě, ale zkušeností jsme oba měli snad míň než dnešní sedmnáctiletí. Nebyla jsem stydlivka a o našem sexuálním životě jsem prostě chtěla mluvit a přemýšlet a zlepšovat ho. Donutila jsem bývalého manžela aspoň nějak neodbývat předehru. Nikdy jsem orgasmus nezažila, ale nijak zvlášť mě to zezačátku nefrustrovalo.

Dlouho se nám nepodařilo mít dítě, tak jsme prostor ke zlepšování měli. Ale po pěti letech dítě přišlo, přibyly starosti, věčné nevyspaní, změna partnerova zaměstnání s dojížděním a občasné potíže s erekcí se zvyšujícím se věkem. Prostě po čtyřicítce to s chlapem jde dolů, kdežto žena získává větší chuť. Byla jsem na tom jak z toho vtipu, kdy sedí manželé u doktora a paní si stěžuje, že má manžel problém s předčasnou ejakulací a on říká: Já problém nemám, to manželka...

Slíbil, že navštíví odborníka, ale zůstalo jen u slibů. Dokonce přišel s tím, že je to moje chyba, protože mám po porodu roztáhlou pochvu a on při tom nic necítí. No a když už on dostal chuť, tak nechtěl ztrácet čas s mazlením, rychle šáhl na správná místa a dosáhl toho, co potřeboval. Velkým problémem bylo dítě, které usínalo později než unavený manžel. Dojíždění a stále větší odcizení způsobovalo to, že jsem raději dávala přednost televizi než sexu a vibrátor jsem si pořídila tajně, protože to by už úplně srazilo jeho mužskou ješitnost. No a nakonec alkohol dokončil své a zcela zničil partnerovu mužnost.

Po rozvodu jsem začala navazovat pomocí internetu krátkodobé známosti s muži. Byla jsem překvapená, jak je snadné získat chlapa do postele, i když nejsem žádná modelka, stačilo napsat jen že to mám ráda. Začal mě překvapivě bavit i doslova živočišný sex. S překvapením jsem zjistila, že erekce může trvat mnohem déle než dvě minuty, protože si to ti muži nacvičili při masturbaci. Že existují zkušení muži, kteří dokáží přivést ženu k orgasmu i při předehře.

Hltala jsem informace z internetu a z časopisů typu Cosmopolitanu, učila jsem se konverzovat s muži o sexu. Víc jsem pochopila, jaké potřeby má chlap a jak povzbuzovat jeho ego. Všechno se mi vyplatilo. Získala jsem pomocí internetu mladšího přítele, který dokáže mít erekci i hodinu, ale vím, že to nebude navěky. Zatím mu to bohatě při styku se ženami stačilo, byl překvapený, že potřebuji víc, abych orgasmu dosáhla (nemyslím déle než hodinu, ale víc mazlení).

Hlavně že je ochotný se mnou komunikovat o tom, co chci a potřebuji, co potřebuje on. Po netu nám to jde mnohem lépe než z očí do očí, ale na tom nezáleží. Dokážeme se v posteli odvázat a chechtat se a to je strašně důležité. Takže už věřím, že i když krize přijde, my ji dokážeme překonat.


Díky za pozdní, ale velice vydatný příspěvek. Takhle kdybychom si psali celý večer, mohlo to být podnětné pro všechny. Jak už jsem totiž řekl pod jednou diskusí, nemyslím si, že by sexuální život na Ženě-in byl tak veselý, jak se jeví. Jen si nikdo nechce před ostatními přiznat, že by to mohlo být nejen lepší, ale daleko lepší. A vy jste to poznala na vlastní kůži. A zvládla to. Blahopřeju.

Reklama