Vaření

Jak nám chutnala zmrzlina?

Koncem léta jsme dostali dárky, které nás potěšily. Mohli jsme vyzkoušet a ochutnat zmrzlinu Míšu na dřívku a Míšu ve vaničce. Získali jsme tyto tři druhy Míši na vaničce: Klasického tvarohového Míšu ve vaničce, kakao a tvaroh, jahodu a tvaroh. Na dřívku jsme mohli ochutnat příchutě: tvarohového, jahodového a meruňkového. Protože rádi mlsáme, rozhodně nám toto testování udělalo radost!

misa

Jak nám Míša zmrzlina chutnala?

Zuzana S.:

Mám ráda obě varianty, jak Míšu na dřívku, tak ve vaničce. Míša na dřívku je pro mě letní osvěžení, vaničku máme v mrazáku pro případ chuti dát si ho doma do misky nebo nabídnout návštěvě. Míšu ve vaničce s kombinací kakaa a jahody milují moje odrostlé děti, někdy sní celou vaničku na posezení. Na dřívku mám nejraději meruňkového Míšu.

Klára M.:

Zmrzlinu Míša mám moc ráda už od dětství, je to v podstatě jediná zmrzlina na dřívku, kterou si často a s chutí kupuju i teď. Když jsem byla malá, existoval Míša, alespoň pokud vím, jen v této formě - tedy na dřívku a s tvarohovou příchutí, ale jeho chuť se mi přesto nikdy neomrzela a popravdě jsem si ani nedokázala představit, že by Míša mohl dostat i jiné příchutě.
Proto jsem se zvědavostí ochutnala Míšu tvarohového v kombinaci s kakaovou a nebo jahodovou příchutí - navíc ve vaničce, kterou jsem si mohla přinést domů a postupně a hlavně v klidu ochutnávat tak dlouho, dokud vanička nebyla prázdná. Trochu jsem se obávala hlavně té jahodové příchuti, nějak jsem si to ovoce nedovedla u Míši představit. Ale ukázalo se to jako skvělá kombinace. Míša s kakaem byl také výborný, kakao vedle tvarohu hezky vyniklo a nepotlačilo jeho chuť. No a také jsem neodolala, když mě jahody tak překvapily, a vyzkoušela jsem ještě Míšu meruňkového - na dřívku, politého tentokrát bílou čokoládou. Výsledek: skvělý! Ještě více osvěžující než Míša tvarohový, tedy hlavně na léto jako stvořený!
Závěr: Míša ve vaničce je určitě skvělý nápad, obzvlášť pro početnější rodiny, co mi ovšem velmi chybělo, byla ta čokoláda, která je na povrchu tradičního Míši na dřívku, proto si kupuju Míšu na dřívku. Míšovi ale určitě zůstanu nadále věrná, ať už „starému" tvarohovému na dřívku, nebo „novému" s různými příchutěmi a třeba i ve větším množství ve vaničce, kdyby náhodou přišla návštěva.

Věra F.:

Již nějakou dobu bojuji s váhou po porodu. Takže sladké je tabu... Jenže vydržte nedat si Míšu. To prostě nejde! S černou myšlenkou, že to bych opravdu neměla, jsem šla do redakční lednice a sama sobě si namlouvala „že je to jen tvaroh“. Z dostupných vaniček jsem si vybrala jasného favorita. Tvarohový Míša. Já jsem prostě na tu klasiku. Byl skvělý a nebyl ani nikterak sladký, což jsem si opakovala celou dobu, než jsem zjistila, že půl vaničky je spokojeně v mém břiše. Odpoledne přišel můj syn a s vekou radostí se zapojil do testování také. Vybral si Míšu Tvaroh kakao. Od té doby musím mít jednu vaničku pořád v mrazáku, protože jinou zmrzlinu nechce. Jsem ráda, že se testoval právě Míša. Myslím si, že ze všech těch přeslazených-poloumělých zmrzlin, které jsou, si vybral dobrého favorita.

Linda W.:

Meruňkový Míša byl výborný! Tvarohová chuť a opravdová chuť meruněk. Míša jakýkoliv mi chutná vždycky, problém mám jen s velkým balením, to mi musí vzít někdo z ruky, jinak jsem ho schopná půlku sníst.

Jakub K.:

Zmrzlinu Míša si běžně nekupuji, protože mám rád ovocné dřeně. Přesto musím říct, že mě Míša, kterého jsem dostal na ochutnání v redakci, mile překvapil. Vůbec jsem netušil, že se vyrábí i ovocný, a jeho chuť byla skvělá! Ano, stále jde o tvarohovou zmrzlinu, takže kdybych měl nad mrazícím pultem možnost výběru mezi ovocným Míšou a jakoukoli ovocnou dření, moje volba by byla jasná, ale kdybych takovou volbu neměl a v obchodě, kam bych si zašel pro zmrzlinu, dřeně neprodávali, sáhnu po ovocném Míšovi.

Klára Křížová:

Já jsem byla zrovna na dovolené! Když jsem se vrátila, byla redakční lednička prázdná! Tak jsme si opravdu pochutnali!

Těšíme se na nějaké další testování! :)

Vše o zmrzlinách Mísa najdete zde: http://zmrzlina-misa.cz/zmrzlina/

   
06.10.2010 - Mlsání - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  dasad — #5 ani me ne mam nejradeji klasiku

  superkarma: 0 16.11.2012, 01:36:42
 2. [6] Andy2 [*]

  Míša tvarohový je nejlepší:-)Doma ho všichni mají rádi.Sml16

  superkarma: 0 16.11.2010, 23:31:59
 3. [5] dasad [*]

  Ja na misu nedam dopustit, ale je fakt, ze mi staci ten klasicky. Merunkovy me moc neoslovil...

  1. na komentář reaguje hubajda — #7
  superkarma: 0 10.10.2010, 20:43:15
 4. avatar
  [4] enka1 [*]

  Sml16Vy se těšit můžeteSml58

  A jak se píše níže - Eskymo bez klacíku a první Míšové - lahůdka. Neříkám, že dnešní jsou nedobré, ale každý výrobce se tak nějak předhání různými příchutěmi,že to vyjde nakonec nastejnoSml80

  Jo a obyčejný nanuk na hůlce bez čokolády za korunu,který se pomalounku rozpouštěl od vrchuSml20

  superkarma: 0 06.10.2010, 10:55:49
 5. avatar
  [3] femme [*]

  *Lefff* — #2  přesně tak Sml22 jj, takové eskymo bez dřívka byl tenkrát hit Sml58 chodívaly jsme několikrát týdně do kina a pokaždé jsme si k filmu kupovaly šest eskym Sml30 a jahodová dřeň??? prostě balada Sml22 i když ta dnešní dřeň taky ujde Sml22 Sml58 

  superkarma: 0 06.10.2010, 08:50:04
 6. avatar
  [2] *Lefff* [*]

  femme — #1 Moje řeč Sml22 Silná vrstva sametově hebké čokolády, která se odlučovala v celých velkých plátech, smetanově zbarvená zmrzlina, která se trošku táhla, teplem v ústech se na klacku dala tvarovat...

  Ráda vzpomínám i na jiné zmrzliny - smetanový zmrzlinový dort čtverhranný (jaj, kolik misek pod květináči z nich bylo Sml30), kulaté Rondo, dvoubarevný blok zmrzliny v papíru Duo, "zmrzliny na klacku" Jumbo, Rollo, Jahůdka, malé Eskymo, dřeň v plastové "hrací" kostce, Táboráček... Málokdy se dala sehnat Colombina nebo Pierot, ale když už, tak to byl svátek Sml16

  1. na komentář reaguje femme — #3
  superkarma: 0 06.10.2010, 08:37:05
 7. avatar
  [1] femme [*]

  kam se hrabe dnešní Míša na toho, co jsme si kupovaly jako děti Sml22 Sml68

  1. na komentář reaguje *Lefff* — #2
  superkarma: 0 06.10.2010, 08:24:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme