Víte, že tampóny při sportu upřednostňuje až 62 % žen? „To proto, že jsou pohodlnější a diskrétnější,“ říká Pavla Ševčíková, produktová manažerka společnosti HARTMANN – RICO. „Zaměřili jsme se na tyto dva aspekty a snažili se je ještě více prohloubit. Výsledkem jsou tampóny Ria SPORT, které zaručují více komfortu i ochrany díky inovačním drážkám,“ dodává.

Probudíte se na chatě do slunného, zasněženého rána a už se nemůžete dočkat, až vyběhnete ven. Dopoledne běžky, odpoledne sjezdovky. Večer možná brusle a nebo sáňkování. Jediná věc, co by vám mohla překazit plány, je menstruace. Se speciálními tampóny Ria SPORT se už nemusíte omezovat. Jejich inovativní tvar přizpůsobený té největší zátěži vyřeší každý problém a dovolí vám zažít den plný sportu a zábavy i v extrémních podmínkách.
„Vyvinuli jsme unikátní tampóny, které neprotečou ani při intenzivní fyzické aktivitě,“ říká Pavla Ševčíková. Díky osmi speciálním drážkám, které mění klasický vzhled tampónu, se rozšíří absorpční plocha. Drážky pak dokáží odvést více tekutiny a uzamknout ji uvnitř tampónu. Proto poskytují vyšší ochranu než klasické tampóny. „Ria SPORT navíc při nasáknutí drží stabilnější tvar, a tak jsou nejlepší volbou při zimních sportech,“ říká Pavla Ševčíková.

Ria tampóny SPORT budou k dostání po šestnácti kusech hned ve dvou verzích – Ria tampóny SPORT Normal a Ria tampóny SPORT Super. Doporučená prodejní cena výrobku je 50 Kč.

Reklama