svacinaSprávná a vyvážená snídaně - nejlépe doplněná o lehkou a chutnou svačinku - má v koloběhu dne své nezastupitelné místo. U dětí o to více, oč jsou aktivnější a vyvíjejí se. Snídaně jim pomáhá začít nový den, ať již přinese jakákoli nová dobrodružství a netušené výzvy.

Poskytnete-li dětem správné a klidné zázemí pro snídani, máte napůl vyhráno - povedený start do nového dne s chutným pečivem po ruce zlepší náladu malým i velkým. Jak ráno přilákat malého neposedu či zadumanou princeznu k prostřenému stolu? Způsobů je celá řada a vždy se vyplatí hledat nové. Jednou pomůže rohlík ozdobený zeleninou vykrájenou do zajímavých tvarů, jindy mřížka v taveném sýru na celozrnném chlebu, o svátečním dnu třeba vánočka s rozinkami a marmeládou s velkými kousky ovoce. Každý malý strávník je mlsný jinak - pokud jej dokážete snídaní motivovat a přitom udržet jeho stravu vyváženou, získá pozitivní návyk platný doslova po celý život.

Svačinka - nová energie ve správný čas

svacinasvacinaAť již posíláte své ratolesti do školy či na celodenní výlet, přibalte i malou svačinku - v jejich taškách a batůžcích by nikdy neměla chybět. Pravidelné jídlo dodá dětem energii na celý zbytek dopoledne a v případech, kdy na snídani výjimečně nebyl čas či prostor, dokáže zastoupit i její místo. V nabídce společnosti PENAM najdete celou řadu druhů pečiva, které je pro svačinky jako dělané - od malého závinu s lahodnou náplní až po nový Párty chléb.

Vyberte to, co dětem prospěje a zároveň je potěší

PENAM vám nabízí širokou škálu pečiva, které vašim dětem jistě zachutná. Správně zvolené výrobky navíc mohou obohatit jejich osobní jídelníček o zdravou vlákninu, minerály i vitamíny - je jen na vás vybrat to nejlepší podle jejich chuti a potřeb. Chutnat budou jistě vždy - ať již zvolíte z celozrnného pečiva či třeba ze sladkých fit výrobků. Přejeme dobrou chuť vám i vašim dětem!

 

Reklama