Zajímavý příběh nám poslala čzenářka s nickem richada. Děkujeme

Jako puberťačka jsem záviděla spolužačkám, téměř každá už nějaká prsa měla a já byla i v deváté třídě rovná jak deska. Pak to přišlo, najednou jsem měla nulky, ty za pár měsíců nestačily, prsa rostla a rostla. V 18 letech už to byly pětky.

To už jsem se za prsa styděla, přes boky 89, přes prsa 96 cm. Začala jsem je schovávat pod volnější trika a košile, myslela jsem, že celý svět nezajímá nic jiného, než moje ňadra, samozřejmě jsem se mýlila .

V podprsenkách tehdy žádný výběr nebyl, většina z nich byla bez zapínání, přes hlavu. Až později někdy kolem roku 1970 už to docela šlo, začali dovážet pěkné podprsenky z tehdejší NDR, dokonce na zapínání vepředu!! To byl pokrok, krásné, krajkové, radost pohledět.

Od té doby jsem na podprsenky doslova vysazená, nejraději mám bílé, šampáňo a modré. Dnes je výběr tak pestrý, že člověk neví, co koupit dřív. Za tohle jsem schopna utratit majlant, značky si vybírám ,podprsenka musí sedět. Posílám velmi zajímavý odkaz, doklad toho, jak je důležité správně vybrat svéčíslo.http://www.youtube.com/watch?v=b2P_LKYZzgo

Jinak jsem si s ňadry užila své, když jsem za svobodna pracovala v čokoládovně, sklízela jsem různé poznámky, zvědavé pohledy od spolupracovníků atd. Byl tam jeden, co mi chodil tajně nakukovat do výstřihu, schovaný za různými stroji, čekal až se sehnu. Dlouho jsem o tom nevěděla, ale znáte to, všimli si jiní a tak jsme se na něj domluvili. Když se příště zase "ukázal", zavolala jsem na něj, musel spoza mašiny vylézt, to už byli všichni ve střehu, koukal jak jelito, otevřela jsem mu celý vystřih pracovního pláště a pravila, že mu ušetřím čas, ať to vidí celé najednou a nemusí se zdržovat čekáním. Zrudl jak pivoňka a od té doby jsem měla klid.

Dnes nosím svoje 75 G a ani je nevnímám, i když občas ještě zvědavé pohledy z mužské strany vidím, ale už mě to nechává v klidu , v mém věku už to jen potěší ego.                                                                                      

richada

Já myslím, že každou ženu potěší, když se za ní muž ohlédne, nebo obdivně podívá. Bohužel, časem ty pohledy řídnou....tak si to užívejte.

Reklama