Máme před sebou další svátek a tak Vám přinášíme samolodě trošku jinak! Zahrajte si netradiční samolodě a získejte úžasné, dárky! Samolodě do 42 tahů již určitě znáte, proto Vám první dny roku 2016 trošku ozvláštníme. Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 48 tahů včetně! Zůstaňte od čtvrka do neděle se Ženou-in.

87878Pravidla budou trošku jiná než obvykle, ale výhry opravdu stojí za to!  

Zahrajte si od čtvrtka do neděle samolodě do 48 tahů včetně! Hra bude jen jedna na všechny hrací dny (od 31.12. 2015 do 3.1.2016). Tento úkol si můžete splnit kterýkoli den od čtvrtka do neděle. Záleží jen a jen na vás, kdy zasednete k počítači a samolodě do 48 tahů si zahrajete.

A na jaké výhry se můžete těšit?

3 z Vás vyhrají taštičku s produkty kosmetiky Clinique v hodnotě 1200,- Kč!

Výherkyně uveřejníme v pondělí 4.1.2016.

Hodně štěstí ve všech soutěžích v roce 2016.

Turnaj začíná již dnes! A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE (klikni). zena-in.cz/clanek/jak-hrat-samolode

Kosmetika Clinique - Clinique se na trhu objevila v roce 1968. Zakladatelka této značky – slavná Estée Laudre, jejíž otec pocházel z Československa – si nedlouho předtím v prestižním módním magazínu Vogue přečetla rozhovor s dermatologem Normanem Orentreichem.

Jeho obsah jí inspiroval k vytvoření prvotřídní hypoalergenní kosmetiky, kterou mohou používat jedinci s jakýmkoliv typem pleti.

Reklama