Domácnost

Jak myslivci šmírovali Kocicku

MILÁ REDAKCE ŽENY-IN,

TAKY BYCH SE RÁDA PODĚLILA O SVŮJ ZÁŽITEK S OPALOVÁNÍM...

Stalo se to asi před 8 lety. Začínalo léto a všude se již pohybovaly opálené krásky z nových solárií, které se tu u nás hromadily jak houby po dešti, a opálené byly DOKONALE!

Mně v tomto nebylo přáno, tak jsem se nemohla nikdy pořádně opálit. Ale rozhodla jsem se tomu udělat přítrž!
Vybavila jsem se proto betakarotenem podle rad zkušených, brýlemi proti sluníčku, dekou a kula, kam si zalézt, abych se mohla opalovat na "evu" a tím docílila dokonalého opalování jak ze solárka bez šnůrek od plavek.

Kousek od našeho města asi 5 kilometrů se nachází rybník, kam se vždy všichni houfují, jakmile sluníčko vyleze na nebíčko. Proto jsem zvolila odlehlejší místo od města i rybníka na vyvýšeném kopci nad cestou. Ulehla a jala si užívat slunění, a tu jak na potvoru se tu náhodou vyrojili v 30 minutách 3 skupinky bloudících k rybníku a já vždy na sebe v rychlosti něco hodila a dělala že nic.

Pak už byl klid, nachytala jsem něco bronzu a vyrazila domů na druhou stranou přes kopec, a v tu chvíli jsem ztuhla, jelikož jsem na posedu zbejskla 2 myslivce, kteří mě tam celou dobu šmírovali!

Vyslechla pár komentářů a od té doby se opaluji již jen v plavkách.........:-)
       vaše kočička


Milá kočičko, to je hezká příhoda, posílám ti za ní Taft lak na vlasy exstra silný od firmy Schwarzkopf.

A že určitě měli na co koukat.. viď ;) Prasáci jedni nevychovaní

A jdu na obídek. Také vám přeji dobrou chuť. A až se vrátím, mám pro vás nachystanou soutěž. a další sadu příběhů. A ještě mi tu zbývají dva dárečky. tak pište a posílejte své fotky...

redakce@zena-in.cz

   
20.06.2005 - Dům a byt - autor: Radek Kříž

Komentáře:

  1. [1] apina [*]

    No a co tak se podívali na ženskou. Já chodim dobrých 10 let na nudi, už bych se asi nedokázala někde pařit v mokrých plavkách. Na nudi je fajn,je to velmi přirozené..tlustý nebo hubený..je to fuk. Hlavně, ře je člověku příjemně a o to jde ne?!....A když se tam objeví pěkný chlap, sportovní postavy s prdelkou k nakousnutí je to ještě příjemnější...... miluji léto!!

    superkarma: 0 20.06.2005, 13:08:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme