Blíží se vánoce a s nimi řada příprav. Seznamy dárků, pečení cukroví, vánoční výzdoba a vánoční úklid. Kromě těch příjemných příprav nás čeká i činnost, která je pro řadu z nás nutností - úklid celého bytu. Sice nám úklid zabere čas, je to námaha a dřina, ale pocit z dobře odvedené práce a vůně čistoty stojí za to! I když jsou venku plískanice a déšť, většina z nás začíná sváteční úklid mytím oken. Možná se už na ně chystáte, proto chceme na toto téma diskutovat a přinést vám několik osvědčených rad!

Zapojte se do diskuse a získejte od nás dárek - balíček s přípavky Clin, které oceníte při mytí oken a také skla vašich oken budou chráněná před návaly dešťů.

 • Chystáte se před svátky na mytí oken? Na kdy to plánujete?
 • Zapojujete do mytí oken další členy rodiny?
 • Používáte na okna noviny, přípravky na mytí nádobí nebo si kupujete speciální produkty pro mytí oken?
 • Podle čeho vybíráte přípravky na mytí oken?
 • Používáte při mytí oken stěrku?

Máme pro vás doporučený postup mytí oken, aby byla krásně čistá a skla beze šmouh

Do nádoby s vodou přidáte Clin na okna a rámy (stačí 20 ml přípravku, což je asi 3 stříknutí). Okno i rámy lehce omyjete, okna setřete stěrkou nebo speciálním hadříkem pro mytí oken, rámy otřete do sucha. Žádné drhnutí, žádné leštění! Okna svítí čistotou beze šmouh!

Clin

Na okna také můžete použít speciální hadřík pro mytí oken:
Většinou je vyroben z unikátního materiálu, se strukturou mikroskopických otvorů, který je ideální pro snadné mytí oken, zrcadel a skleněných desek stolů bez šmouh.

Clin

Na rozdíl od jiných prostředků na okna Vám Clin zaručí a díky speciálnímu složení garantuje:

 • vynikající čisticí účinek, který zanechá plochu zaručeně vždy beze šmouh
 • zářivý lesk po delší dobu než ostatní prostředky díky receptuře Nano Protect
 • ochranu povrchu oken před opětovným zašpiněním a vznikem skvrn od kapek po dešti díky patentované technologii Nano-Protect založené na neviditelných částečkách

Jaké přípravky od značky Clin můžete pro mytí oken vyzkoušet?

 • Clin na okna a sklo - k dostání v několika svěžích variantách: klasické (modré), citronové, jablečné a květinové. Zaručí vám dokonalý lesk bez šmouh u všech skleněných povrchů - oken, zrcadel, skleněných stolků a prosklených skříněk.
 • Clin na okna a rámy - první vodou ředitelný prostředek na okna, který kopíruje zvyky českých hospodyněk. Perfektně odstraní nečistoty z oken, rámů a okenních parapetů a jediným lehkým setřením vrátí oknům oslnivý lesk bez šmouh. Díky speciální technologii aktivně zabraňuje vzniku stop po dešti. V nabídce je v klasické modré variantě a s vůní jablka
 • Clin Multi-Shine - je k dostání v ergonomické láhvi s rozprašovačem o obsahu 500 ml v nápadně modré neprůhledné lahvi. Přináší dokonalý lesk pro více než dvacet různých povrchů ve vaší domácnosti.

Zapojte se do naší diskuse a vyhrajte balíčky, ve kterých najdete přípravky Clin! Máme připraveny výhry pro 5 z vás! Ať vaše okna na Vánoce září čistotou!

Více najdete na www.clin.cz

Reklama