Ptá se vás, milé ženy-in, naše čtenářka s nickem Romca2, která se chystá na nákupy se svým přítelem. Jsou pozváni na svatbu a do starého obleku už se nevejde. Poradíte? Máte podobné zkušenosti?

Milá redakce a čtenářky. Tak dnešním tématem jste se mi opravdu trefili do gusta. Právě teď je pro mě aktuální, protože potřebuji, aby si přítel koupil nový oblek.

Za měsíc jsme pozvaní na svatbu našich kamarádů a protože to bude svatba trochu noblesnější a s velkým počtem lidí, je  oblek u mužů nezbytností.

 Jenomže ten můj chlap má oblek, který už je trochu de mode a trochu těsný. Bůh ví, kdy ho měl naposledy. Snad na promoci, která byla před deseti  lety. Od té doby zmužněl a móda se i v pánském oblékání pohnula jinam.

A tak jsem mu nabídla, že mu pomůžu oblek vybrat. Ale už se předem děsím, když si vzpomenu na ten jeho výraz. No, kámen by se ustrnul. Nejraději by na tu svatbu ani nejel, jen abych ho nenutila do toho zatraceného kvádra.

Já zase nemůžu pochopit, co je na tom špatného, když má chlap ve skříni alespoň jeden slušný oblek. A tak mi držte palce, až nastane ten den D a my se vypravíme na nákupy.

Nemáte náhodou nějaký recept, jak mužského donutit, nebo lépe přesvědčit, že nový oblek prostě potřebuje?

Děkuji za rady

Romca2

Milá Romco2, tady je každá rada drahá. Zkuste mu pak jako cenu útěchu za tu újmu nabídnout nějakou zábavnější akci. Třeba dobrou večeři, kino, nebo fotbal, co já vím

Text nebyl redakčně upraven

Co váš muž a nákupy oblečení?

Kupuje si oblečení sám? Jak se vám líbí jeho styl? Má podle vás vkus, nebo vždycky žasnete, co se mu líbí?

Kdy si naposledy koupil něco na sebe?

Ovlivňujete ho v jeho „rozletu“? Nechá se, nebo se u toho občas pohádáte?

Patří spíš mezi muže, kteří nechávají své oblékání čistě na vás? Chodíte s ním nakupovat, nebo mu nakupujete oblečení sama? Spokojí se se vším, nebo kritizuje?

Změnila jste jeho vkus od doby, co jste se poznali?

Máte s ním peklo, když mu chcete pořídit něco na sebe?

Napište nám, svěřte se, podělte se s námi o své zážitky s nakupování mužského oblečení.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Napište a dostanete dárek. Na co se můžete těšit?

Dárek pro vás, pro něj, či celou rodinu. Krásnou termosku v barvě jeřabin

termo

Reklama