Vztahy

Jak muži přicházejí o chuť na sex

U řady mužů probíhá jistý vývoj sexuálního chování. Od počátečního "proč je ten dole někdy malej a někdy velkej" to přechází na "sex můžu kdykoliv" až to končí u "sex můžu kdykoliv ... jen ne zrovna teď." Ne vždy se však jedná pouze o důsledky stárnutí.

 

Vzájemné sbližování muže a muže juniora probíhá již od raného věku, tuto etapu bych ale přeskočil a vrhnul bych se rovnou do jámy lvové, období kolem 14. roku věku. V tuto dobu má většina chlapců nutkání se sexuálně vyžívat co možná nejčastěji. Problém ale bývá v tom, že dost často není s kým. Někteří chlapci dokonce v tomto věku (či o něco později) pořádají hromadné závody jako „kdo dřív“ a nebo „kdo dál,“ nicméně to je jaksi spíš jen takové vybití si přebytečné energie a problém to nijak neřeší.

 

S rostoucím věkem ale přestává legrace a chlapec, nebo spíš už mladý muž, má nutkavou potřebu splnit svůj geneticky zadaný úkol. Řada sexuologů dokonce tvrdí, že pokud k pohlavnímu styku nedojde do 16. roku, tak to mladíkům způsobuje frustrace a může to vést k pozdějším problémům. No, pravda je, že i Maslow tvrdil, nejprve je třeba uspokojovat primární potřeby a pak teprve potřeby "vyšší." Převedeno do srozumitelné řeči, dokud muž neukojí svou chuť k sexu, není s ním řeč (a nebo se mu aspoň nemůže líbit obraz ;o)).

 

S rostoucím věkem se ale postupně většině mužům podaří "ulovit" nějakou tu ženu a pokud se nějaké ženě podaří také "ulovit" onoho muže, vzniká z toho dlouhodobý vztah. Ten s sebou ale začíná přinášet řadu dříve nepoznaných komplikací a nutnost dělat kompromisy. Míru komplikací přitom určuje typ nebo spíše "stadium" muže, ve kterém se v danou chvíli nachází. A jaká že stadia můžeme rozlišit?

 

 1. muž nevybouřený (homo erektus ;o)) - takový muž zpravidla od partnerky vyžaduje nejméně jeden pohlavní styk denně a pokud možno každý den v jiné poloze, za jiných okolností atd. Toto stadium pravda netrvá příliš dlouho, nicméně jsou muži, kterým vydrží i řadu let. Pokud mu to partnerka dopřeje, je ten nejspokojenější člověk na světě. Sex je pro něj únikem ze světa plného problémů, atd. Pokud partnerka odmítá tak častý sex, nastává jedna z následujících možností - nevěra, občasná svépomoc, dlouhodobá frustrace vedoucí postupně ke ztrátě zájmu o sex - a asi ve všech případech také rostoucí nespokojenost s partnerkou.
 2. muž dospělý (homo sapiens sapiens) - v tomto stadiu je muž se sexem i jeho četností spokojen. Nemiluje se se svou partnerkou tak často jako dříve, nicméně oběma sex vyhovuje a je pro ně příjemným zpestřením. Sem tam se stane, že muž nemá náladu na sex kvůli starostem v práci apod., ale pro žádného z partnerů to není nic tragického. Stadium dospělého muže trvá u těch šťastnějších řadu let, u těch méně šťastných řadu měsíců a jsou i případy, kdy nenastane nikdy.
 3. velice zajímavé stadium je stadium muže, co nemá rád sex (homo nonerektus) nebo, přesněji řečeno, mu sex téměř nic nedává a klidně se bez něj obejde. Toto stadium nastává buď v pokročilém věku (to je ten lepší případ) a nebo i kdykoliv předtím (to je ten horší případ). V tomto stadiu jsou většinou nespokojeni oba partneři – muž, protože ho partnerka pořád „otravuje“ sexem, a partnerka, protože cítí, že se jejímu milovanému sex nelíbí a protože četnost pohlavních styků prudce klesne (což jí většinou v daném věku nevyhovuje). Celý vztah pak navíc vyhrocuje to, že muž si občas vypomůže sám, a to i tehdy, když partnerce tvrdí, že o sex zájem nemá. Řada partnerek si tohle bere poměrně osobně, nicméně pro muže je to naprosto logické řešení, protože všechny hormonální procesy fungují dál a v okamžiku, kdy se vytvoří určité množství spermií, tak musí ven (buď se o to příroda přihlásí sama a nebo muže začnou poměrně nepříjemně bolet varlata, a to do té doby, než celý problém nevyřeší). Kdyby tuto situaci řešil sexem s partnerkou, byla by to jen spousta ztraceného času a navíc by mu to zkazilo celý den (skutečně i tak se dá sex brát).

 

Zkusme se ale zamyslet nad tím, jak se vlastně může mladý sexuchtivý chlapec proměnit v muže, který by se bez sexu nejraději obešel úplně. Příčin může být hned několik. Velice často postačí to, když ve stadiu homo erektus není jeho potřeba uspokojena tak, jak si představoval. Plně postačí, když bude mít delší dobu přítelkyni, která mu po sexuální stránce nevyhovuje, a poté, co se s ní rozejde  a  najde si druhou, která mu také nevyhovuje. Mezitím totiž zestárne, ztratí sexuální apetit a ve věku někde kolem 25 let už může ztratit zájem o sex úplně. Pak buď bude mít štěstí a narazí na další přítelkyni, která sex bude milovat a bude umět v něm zájem o sex probudit, a nebo štěstí mít nebude a sex svých snů z mládí třeba už nikdy nepozná, protože o to už ani nebude stát.

 

Další možnou příčinou bývají přílišné partnerčiny nároky a nebo „vynucený“ sex (ano, i ženy umí loudit). Pro muže totiž není nic horšího, než když je do sexu nucen, už jen proto, že v danou chvíli nelze dosáhnout erekce přirozenou cestou. V tu chvíli si totiž, jak jsme si řekli již minule, musí představovat něco, co povzbudí juniora v započaté práci, a to ne vždy vyjde. No a jakmile muž selže uprostřed aktu, je zle. I když mu partnerka tisíckrát řekne, že to nevadí, tak jemu to tedy rozhodně vadí, je to prostě silná rána pro jeho ego, ze které se vzpamatovává hodně dlouho, no a pokud mezitím dojde k dalšímu selhání, tak se situace ještě několikanásobně horší a nastává problém, kteří mnozí mohou dořešit jen s pomocí sexuologa. Ovšem i když neselže, tak není vyhráno. Dříve či později totiž nastane situace, kdy se muž uprostřed pohlavního styku dostane do pozice „nezávislého pozorovatele.“ V tu chvíli si uvědomí, že je v posteli vlastně jen v pozici multifunkčního vibrátoru, který má za úkol přivést roztouženou partnerku k orgasmu, a že mu to ale vůbec nic nedává. Jakmile přijde tento pocit, je už zle. V daném okamžiku se mu totiž neodcizí jen sex, ale začne se mu odcizovat i partnerka jako taková. Někteří pak i polibek a pohlazení vnímají spíše jako nepříjemnou povinnost, která vede k tomu, že pak mají na chvíli od partnerky pokoj.

 

Velice častá příčina ztráty zájmu o sex je také partnerská sexuální neshoda – pokud například váš partner preferuje anální sex a vám se tato varianta přímo hnusí, může to dopadnout tak, že si muž sem tam posteskne, že jiní muži mají takové partnerky, kterým anální sex nevadí a on ne. Úplně nejhorší variantou pak je, když jeho blízký kamarád má partnerku, která anální sex miluje, a nemá nic lepšího na práci, než mu obden vyprávět, jak si to spolu užívali. Výsledkem je pak buď nevěra a nebo stále hlouběji kořenící nespokojenost se sexem (a to i v případě, že se mu jinak sex líbí), která jen ubírá muži na chuti k dalšímu sexu. Podobná situace může nastat také v případě, že muž už je sice sexuálně vybouřený, ale jeho ideální četnost pohlavních styků měsíčně se silně neshoduje s tím, co by si představovala partnerka.

 

Kromě těchto příčin může samozřejmě existovat i řada dalších příčin, které jsou méně časté, ale stávají se. Například pokud partnerka přijde po rakovině prsu o jedno z prsou, bývá to i pro muže dost značný šok, který není lehké překonat. To samé se může stát i pokud partnerka nějak výrazně změní svůj vzhled, například po porodu (zmenší/zvětší se jí znatelně prsa) nebo ztloustne apod. Někdy bývají příčinou ztráty zájmu o sex i děti, zejména když chtějí spát x let po narození s rodiči v ložnici apod.

 

Článek určitě nepostihl všechny příčiny a některá mezistadia, nicméně jsem se snažil vybrat to nejpodstatnější. Abych předešel některým diskusím – ano, článek není zcela objektivní, ale není to také pouze můj pohled na věc (i když ta tři stadia jsem samozřejmě pojmenoval já ;o)). Informace vychází z názorů některých sexuologů popřípadě gynekologů a ze zkušeností mých a mých přátel (různého věku).

 

Jinak, pokud máte nějaké přání, o čem by měl být příští článek (klidně můžeme pokračovat i v tomto tématu), neváhejte jej napsat do diskuse. Ostatně, ty články píšu pro vás ;o)

 

 

 
   
02.04.2004 - Láska a vztahy - autor: Joss Lestat

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [310] _Lucky [*]

  Jo, a do třetice všeho dobrého...
  Nežerte to Jossovi, že předčasné přerušení tak bolí! Je to výjimečné a o to lépe tomu jde odpomoci .
  Jo a ohledně zarputilého mlčení partnera ohledně jeho problémů - zkuste drsný, soustředěný nátlak spojený s působením na nízké pudy (na mě to obvykle funguje). Něco jako "Jestli se nevyžvejkneš, nedostaneš najíst!". Je jen jediná situace, kdy muž nezareaguje (i když, záleží na muži, že) - a to tehdy, kdy by pravdivá odpověď všechno ještě zhoršila...

  superkarma: 0 07.04.2004, 21:15:45
 2. avatar
  [309] _Lucky [*]

  Cítím se trapně, když se vnucuju, ale razím heslo: "Všechna milování, která prožijeme teď, kdy jsem "na koni" já se Ti vrátí, až budeme starší a "na koni" budeš Ty!
  Ženské si totiž neuvědomují ten náš postpubertální strach z impotence. Je to směšné o tom takhle mluvit, ale milování v 15ti a teď je jako mrakodrap a stan.

  superkarma: 0 07.04.2004, 21:06:14
 3. avatar
  [308] _Lucky [*]

  No, to my jsme trošičku na opačné straně - bere nějaké léky, po kterých je i jen nadlidský výkon .. nechce a nechce! Kouká se na mě jako na úchyla, že to ve svých 30ti chcu aspoň obden.

  superkarma: 0 07.04.2004, 20:57:04
 4. avatar
  [307] risina [*]

  Joss: Myslíš, že snášejí hůže nevěru, které se dopustí "jejich" žena, viď. Svou nevěru nebo nevěru své milenky vůči jejímu příteli/manželovi mají tendenci spíš omlouvat...
  A dovolená nevěra - co to je? Jsem v tomhle staromódní, na dvolenou nevěru nevěřím, myslím, že o nevěře by partner neměl vědět - je to vůči němu nefér, nevěrníkovi/ci se přiznáním uleví a ten "podvedený" má trauma. Když mimopartnerský sex, tak tajně - nebo pak oboustranně na nějaké swingers party, ale to by pro mě nebylo.

  superkarma: 0 07.04.2004, 20:11:03
 5. [304] Radka JS [*]

  Tak jsem tím celým prokousala. Uff.. Dalo mi to zabrat.
  Myslím, že zájem mužů o sex nemá ani tak souvislost s věkem jako se životním postojem. Mám kamaráda, bude mu padesát a myslí na sex pořád a taky by mohl.. Jen nemá s kým.
  Na druhou stranu je pravda, že když je muž unavený nemá na sex pomyšlení. A taky ho straší, že by mohl selhat. To chápu .
  Pro mě osobně je sex velmi důležitý. Stejně důležitý jako porozumění, pochopení a komunikace ve vztahu. Pokud by se mnou muž nespal a ani jinak se ke mě intimě nechoval asi by mě nic neudrželo. Prostě to k životu patří. Nebo se naskýtá možnost milence, což bych v tomto případě chápala. Není to fér ale je fér, když s vámi nespí? Pokud o to nemá zájem a vy ano, měl by to pochopit. Vždyť ho neopouštíte a milenec je pouze na sex (pokud na to přistoupí oba). Teď mě kamenujte!

  superkarma: 0 07.04.2004, 15:35:38
 6. avatar
  [294] femme [*]

  risina: dělat kolem něj, jak říkáš, včelí tanečky, už mě taky přestalo bavit , takže teď jsem přestala tlačit na pilu a ejhle, pán tvorstva začíná být nějaký nervózní, že by se obával nějaké konkurence? klidně ho u toho nechám, stejnak už o tom uvažuju nějakou dobu

  superkarma: 0 05.04.2004, 20:58:09
 7. avatar
  [283] danca79 [*]

  pepouš: no, tohle je portál hlavně pro ženy, takže bych podobné články asi úplně nečekala, leda by to bylo pojaté ve smyslu když žena ztratí chuť a štve ji to tak co může být příčinou.

  superkarma: 0 05.04.2004, 15:17:22
 8. avatar
  [279] Galina [*]

  Joss:Dovolím si ti oponovat!!!o mužské frigiditě jsem toho přečetla už dost a opravdu jsem přesvědčená,že existuje,i když to chlapi asi těžko přiznají. Ono je pro mě určitě jednodušší přijmout fakt,že mám frigidního manžela než si pořád dokola namlouvat,že ho už nepřitahuju,nelíbím se mu,má ženskou...A pokud jde o tu dceru,v tom problém vůbec není.je dokonce radši,že má holčičku a má ji moc rád!

  superkarma: 0 05.04.2004, 08:30:41
 9. avatar
  [278] risina [*]

  femme: No, upřímně, mě to s ním už taky moc neláká. Tedy neláká natolik, abych kolem něj předváděla včelí tanečky a pokusila se ho svést. A když si jednou za čas vzpomene, trvá mi to nějakou chvíli, než v sobě vybudím chuť. Ale s tímhle mi Joss asi neporadí...

  superkarma: 0 05.04.2004, 08:29:58
 10. avatar
  [277] risina [*]

  Joss a věk: Podívej, kdybych věděla, že jsi přibližně můj vrstevník, říkala bych si při čtení některých tvých příspěvků v diskuzi - to je ale... (dosaď si jakékoli laskavé, ale lehce pohrdavé oslovení muže). Kdežto pokud ti je (jak tipuju) kolem pětadvaceti, říkám si - třeba z toho ještě vyroste...

  superkarma: 0 05.04.2004, 08:27:23
 11. avatar
  [275] Galina [*]

  FEMME:fakt jsem to tak nemyslela,vzdyt ani poradne nevim,kolik ti je let.Já jen,že v 27 a bez sexu a pokud chci zůstat věrná a nerozvádět se,tak i bez dalších vyhlídek na sex...to je k uzoufání

  superkarma: 0 05.04.2004, 07:52:38
 12. avatar
  [272] femme [*]

  Joss: jo hlavně v posteli, co?

  superkarma: 0 05.04.2004, 00:17:39
 13. avatar
  [270] femme [*]

  risina: že jsou ti naši chlapi někdy na , co? ten Joss je nějaký tajnosnubný, řekla bych, že toho v životě ještě moc nezažil, tím chci říct, že bude asi ještě mlád

  superkarma: 0 04.04.2004, 23:52:44
 14. avatar
  [268] risina [*]

  femme: Mému muži ještě není 50, a už ho to taky nebaví... Nebo ho to nebaví se mnou, nevím. Nějak se nám sex ze života vytratil, spíme spolu tak jednou za 4-6 týdnů.

  superkarma: 0 04.04.2004, 23:42:05
 15. avatar
  [267] femme [*]

  risina: však já vím, je ještě mladá, taky jsem si v jejich letech nedovedla představit, že by mohl někdo po čtyřícítce sexovat ten můj byl dobrej ještě tak před třema lety, takže vysoce překročil hranici, ale to ho neomlouvá, že to poslední dobou tak děsně fláká

  superkarma: 0 04.04.2004, 23:28:53
 16. avatar
  [266] risina [*]

  Joss: Nevím, jestli už ses o to někde nezmiňoval, jestli jo, tak se omlouvám. Zajímalo by mě, kolik ti je. A taky spousta dalších věcí, ale nechci být moc indiskrétní...

  superkarma: 0 04.04.2004, 23:25:07
 17. avatar
  [265] risina [*]

  ZanaP: A proč byste v důchodu nemohli??? Právě tantra je báječný cvičení, který rozproudí ty schopnosti v každé/m, kdo chce. Důležité je ovšem fakt CHTÍT.

  superkarma: 0 04.04.2004, 23:22:53
 18. avatar
  [264] risina [*]

  femme: Ona to Galin atak nemyslela, já si dřív tak yneuměla představit, že po čtyřicíctce budu mít ještě větší chuť na sex než předtím.... Bohužel ty křivky mužské a ženské sexuality jsou dost výmluvné - zatímco muž má vrchol před třicítkou a pka to rapidně klesá, ženina chuť stoupá až k těm čtyřiceti a klesá pomalu.

  superkarma: 0 04.04.2004, 23:20:07
 19. avatar
  [262] kubikm [*]

  teď jsem to tu přelouskala, ale dostal mě píspěvek 20

  superkarma: 0 04.04.2004, 20:49:36
 20. avatar
  [254] Nordy [*]

  Tantra má vážně něco do sebe. Doporučuju všem, mě se to osvědčilo, jako výborné (a vítané) zpestření sexuálního života

  superkarma: 0 04.04.2004, 19:43:27
 21. avatar
  [251] *Kotě* [*]

  ZanaP: co je na tom k nepochopení? Ostatně z vlastní zkušenosti: pokud by mě muž přivedl málem k orgasmu a pak odešel, sice by mě to nijak fyzicky nebolelo, zato bych si pak připadala jako ten největší debil a byla bych opravdu pěkně naštvaná.

  superkarma: 0 04.04.2004, 19:23:19
 22. avatar
  [248] *Kotě* [*]

  Joss: Mám ale taky zkušenost, že například při orálním sexu nebo v pozici žena nahoře, pokud partnera několikrát přivedu těsně před orgasmus a pak zvolním, tak konečný orgasmus je pro něj mnohem intenzívnější.

  superkarma: 0 04.04.2004, 19:07:45
 23. avatar
  [247] *Kotě* [*]

  Vypadlo mi "sexualita žen PRO MUŽE..."

  superkarma: 0 04.04.2004, 19:07:02
 24. avatar
  [246] *Kotě* [*]

  Jinak bych řekla, že sexualita mužů je pro ženy asi tak nepochopitelná jako sexualita žen. Jediné, co můžeme dělat, je vyjít si na půl cesty vstříc, o všem mluvit a pak může být sex skutečně harmonický. Mně se to aspoň velice osvědčuje.

  superkarma: 0 04.04.2004, 19:03:47
 25. avatar
  [245] femme [*]

  tak jsem měla pravdu

  superkarma: 0 04.04.2004, 19:03:04

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [244] femme [*]

  ZanaP: myslím si, že Joss to myslí tak, když žena "uteče" chvíli před mužovým orgasmem. Mám pravdu Jossi?

  superkarma: 0 04.04.2004, 19:02:21
 2. avatar
  [242] *Kotě* [*]

  Joss: ona od něj nechce utíkat, jsou spolu už mnoho let. On je pošuk a ona ho tak bere. My ostatní si myslíme, že i ve 40 je nezralý a nedospělý, ale ona se s tím nějak vyrovnala. Prostě ho tak chce, že s ním je i přes jeho podivnosti. Pro dokreslení - k tomu, aby měli dítě, ji musel přemluvit on. Divný, já vím. My už to taky nikdo neřešíme.

  superkarma: 0 04.04.2004, 19:01:06
 3. avatar
  [233] *Kotě* [*]

  Joss: Já nevím. Nejsou manželé. A furt mluví o tom, že si přivede ještě súdánskou konkubínu, takže posuď sám.

  superkarma: 0 04.04.2004, 18:44:47
 4. avatar
  [230] *Kotě* [*]

  Joss: jo, to bylo v šestinedělí. Taky jí nadával, že řve a když mu bylo vysvětleno, že děti občas křičívají, oznámil nám, že to teda tak nenechá, že jí to vysvětlí. A dodal: "Když chce přežít, ať se snaží!"

  Jeho přítelkyně je hrozně pod jeho vlivem, ta si nedovolí ani pípnout.

  superkarma: 0 04.04.2004, 18:36:57
 5. avatar
  [228] *Kotě* [*]

  ZanaP: On je vůbec magor, když byla holčička ještě u mámy v bříšku, říkal jí VETŘELEC, a teď zase blbne, že až se naučí mluvit, že mu bude říkat páníčku. Takoví pošuci by si vůbec neměli pořizovat děti.

  superkarma: 0 04.04.2004, 18:34:34
 6. avatar
  [225] krákorka [*]

  Galina:přeju hodně sebevědomí ve tvém rozhodování.Držím a drž se . .

  superkarma: 0 04.04.2004, 18:27:23
 7. avatar
  [223] femme [*]

  Galina: a myslíš si snad, že už to mám ve svém věku vzdát??? zdám se ti na sex už snad příliš stará??? možná máš takový názor, ale já s ním nesouhlasím (však mi dáš později za pravdu) - to je reakce na tvůj příspěvek, pro osvěžení paměti jsem ti ho zkopírovala: FEMME má stršího chlapa a užila si to aspoň v mládí

  superkarma: 0 04.04.2004, 18:17:56
 8. avatar
  [219] *Kotě* [*]

  Joss: Já jsem to myslela trochu jinak... připomínáš mi jednoho mého kamaráda, jehož partnerka v lednu porodila holčičku. Jeho komentář k tomu zněl: No, počkám, až to bude mluvit, a jestli to pak bude aspoň ze třetiny tak zábavný jako můj pes, tak to možná vezmu na milost!

  superkarma: 0 04.04.2004, 15:56:58
 9. avatar
  [217] *Kotě* [*]

  Joss: Otec tvého ražení patrně nebude mít moc starostí ani se synem.

  superkarma: 0 04.04.2004, 15:25:41
 10. avatar
  [215] *Kotě* [*]

  Joss: No jo, tak pokud tě bere tvoje příjmení, tak je to jasný. Asi by sis dcery neměl pořizovat.

  superkarma: 0 04.04.2004, 15:18:22
 11. avatar
  [211] *Kotě* [*]

  Joss: V tvém rodu, práci a historii může pokračovat i tvoje dcera.

  superkarma: 0 04.04.2004, 14:54:28
 12. avatar
  [207] *Kotě* [*]

  Potom se člověk musí usmívat, když čte o tom, jak ve středověku muži zapuzovali své ženy, protože jim "nedokázaly" porodit syna. Chudáci, pořídili si druhou a bylo to totéž v bledě modrém, protože prostě měli víc "ženských" spermií než mužských.

  superkarma: 0 04.04.2004, 14:44:32
 13. avatar
  [203] *Kotě* [*]

  Joss: tady třeba jeden citát z nějakého chytrého článku:
  "Mužské spermie jsou buď chlapecké obsahující jeden chromozóm Y a 22 chromozómů X; nebo dívčí bez chromozómu Y obsahující 23 chromozómů X. Proto muž bezděčně geneticky určuje pohlaví dítěte. I jeho spermie jsou pohlavně rozlišitelné; menší a hbitější "chlapečci" a větší pomalejší "děvčátka". Mužovo semeno je pohlavně polarizováno."

  superkarma: 0 04.04.2004, 14:36:49
 14. avatar
  [201] *Kotě* [*]

  Joss: Pohlaví dítěte určuje muž.

  superkarma: 0 04.04.2004, 14:26:05
 15. avatar
  [198] Galina [*]

  Joss: Já v tom vidím fakt asi tu frigiditu.jsem pěkná ženská,to říká sám(přestože jsem po porodu skoro 10kg shodila),takže v tom problém není.Po porodu jsme mívali sex 1x za měsíc a pak když už 2 měsíce nic(dcera měla skoro rok a půl),tak jsem mu řekla,že mi to chybí.On řekl,že to nepotřebuje tak často jako já.Pak až jsem se začala ptát,prtože mi připadalo,že se změnil i jinak-už mi nepsal každý den z práce textovky,nevolal...To víš,že mě hned napadla ženská.Vyhrožovala jsem milencem a tím jsem mu prý podryla úplně sebevědomí.říká,že mě má rád,ale pusu mi dát nemůže-necítí to tak.
  U frigidních chlapů to tak prý bývá

  superkarma: 0 04.04.2004, 13:35:53
 16. avatar
  [196] Galina [*]

  Joss:To se řekne,pohlaď ho sama,polibek na krk.....Nedávno jsem se mu nabídla,že mu TO udělám-on na to"To bys z toho měla něco jen ty,já bych z toho nic neměl".Pár dní nato říkám-"Můžu ti dát pusu? ON:Prosímtě,nedělej to"To tě pak opravdu přejde chuť se takhle ponižovat!!!

  superkarma: 0 04.04.2004, 13:05:07
 17. avatar
  [172] Galina [*]

  krákorka: asi to bude v tom,že už o něčem přemýšlíš.Doku na to člověk nemyslí,zdá se všechno fajn.teď budeš srovnávat,co bylo na kazetě a jestli to nezkouší i na tebe a na koho při tom myslí...ale bud ráda,že máš aspoň nějaký sex!!!

  superkarma: 0 04.04.2004, 08:55:51
 18. avatar
  [171] Galina [*]

  HMM: Taky mi všichni kolem říkali,že má určitě ženskou,jinak by se prý tak nemožně nechoval.Ale on mi pořád říkal,že v tom fakt jiná není,jen se v něm něco zlomilo.Když jsem po dvouměsíční abstinenci v sexu začala předhazovat,že mám chuť,začal mi říkat,že prostě nemá chuť tak často jako já! No jestli je jednou za měsíc a poté i za dýl často?!? No tak jsem mu o začala vyčítat a podezírat.No byl kámen úrazu,pak se bloknul a od tý doby fakt nic!!!postupně vymizeli i polibky,kdyz přišel z práce. jinak se se mnou snaží bavit normálně o všem(kromě nás dvou) No je to asi šílené,ale ta frigidita u mužů asi fakt existuje.jen chudák naše malá dcerka,snad ji ten náš kamarádský vztah s tatínkem nějak nepoznamená

  superkarma: 0 04.04.2004, 08:49:09
 19. avatar
  [170] Galina [*]

  tak jsem tu četla diskusi mezi HMM a FEMME.devčata,vím,že to není jednoduchý pro nikoho a v žádným věku mít frigidního chlapa,ale přece jen-HMM je svobodná,život před sebou .FEMME má stršího chlapa a užila si to aspoň v mládí Ale já(27),manžel(26)a sex už nebyl od září!!!Navíc ani ousa,ani pohlazení... je to fakt na blázinec,ale moc díky za článek o frigiditě u chlapa.Fakt toho mýho v tom vidím a nemusím se zaobírat otázkama,co je na mě špatnýho,proč se mu nelíbím apod Rada všem-svobodný holky,pokud máte frigidu a chuť na sex,najděte si jinýho!!!A vdaný-možná to vyřeší milenec,ale jestli jste typ jako já,která pořád slepě miluje manžela a bere to,že je nějak nemocný(protože frigidita přece je psychická nemoc),tak nám nezbydou než oči pro pláč a erotické sny a vzpomínky,jaké to bylo dřív

  superkarma: 0 04.04.2004, 08:37:02
 20. avatar
  [169] krákorka [*]

  Ahojky. Už jsem psala něco k článku o frigiditě mužů. Vše jsme si vyjasnili, ale....Včera při úklidu jsem našla videokazetu, co si muž nahrává, reportáže z těpéra, úryvky ze stupidních filmů na nově... A fakt to nějak nemůžu skousnot, nějak na ty lepé děvy žárlim, fakt si nemůžu pomoct. A
  to fakt nejsem žádný puritán.Včera /erotická sobota/ jsem šla radši spát už ve 22hod a manžel za mnou.Potichu jsme ulehli do postele, ale zdálo se mi to nějaký divný. Jsem divná?Papapapapa. A přeju všem pohodu v posteli a v životě.

  superkarma: 0 04.04.2004, 08:00:43
 21. avatar
  [167] femme [*]

  Joss: byla by to nuda, co?

  superkarma: 0 04.04.2004, 00:35:27
 22. avatar
  [165] femme [*]

  Joss: vlastní řeč? že bys myslel řeč těla? dík za poklonu, i bez vás by to nebylo to pravý vořechový, na koho bychom svorně nadávaly, no řekni

  superkarma: 0 04.04.2004, 00:19:42
 23. avatar
  [162] femme [*]

  Joss: a propó, prozradíš na sebe, kolik že ti je??

  superkarma: 0 04.04.2004, 00:14:42
 24. avatar
  [161] femme [*]

  Joss: ok, nebudu s tebou polemizovat o tom, jestli seš nebo nejseš sobec , prostě seš mužskej a ten má jiné myšlení než žena a s tím nehneš, ani kdyby ses snažil sebevíc Ale to je nakonec i dobře, byla by to asi děsná otrava, kdyby jsme byli všichni podle jednoho kopyta

  superkarma: 0 04.04.2004, 00:13:43
 25. avatar
  [158] femme [*]

  Hmmm: ono je prostě pravda, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu

  superkarma: 0 03.04.2004, 23:55:50
 26. avatar
  [157] femme [*]

  Hmmm: holka (promiň mi to oslovení ) vzchop se, seš přece ještě tak mladá a ten pravý na tebe teprve někde čeká P.S. promiň mi to oslovení

  superkarma: 0 03.04.2004, 23:54:23
 27. avatar
  [155] femme [*]

  Joss: ty se pořád oháníš tím, že je unavenej z toho, jak moc pracuje pro blaho svého protějšku a vůbec ti snad neseplo, že ani žena si neválí k...e. Já mám např. tři děti, k tomu práci a domácnost, může snad o mně někdo říct, že se poflakuju???

  superkarma: 0 03.04.2004, 23:47:22
 28. avatar
  [154] femme [*]

  Hmmm: nebreč, kvůli žádnýmu mužskýmu se nevyplatí brečet , oni jsou totiž všichni ve své podstatě stejní a to by se pak člověk ubrečel k smrti a za to žádnej chlap vážně nestojí!!

  superkarma: 0 03.04.2004, 23:44:32
 29. avatar
  [150] danca79 [*]

  Joss: jen malý dotaz - Ty jsi profesí psycholog nebo tak něco? nebo v oboru laik, ale se zájmem o problematiku?

  superkarma: 0 03.04.2004, 23:28:06
 30. avatar
  [146] femme [*]

  Hmmm: tak v tomhle případě by mě vrtal červ v hlavě

  superkarma: 0 03.04.2004, 23:17:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme