Bulvár

Jak může být malý čtvereček velkou pomocí?

Člověka vždycky tak nějak zahřeje, když vidí, že jsme stále ještě schopni udělat něco pro druhé bez toho, abychom za to cokoli očekávali...

Rádi pro vás proto připravujeme příběh, který nám zaslala jedna z vás. Můžete se k jejím přátelům snadno připojit.

Pomoci potřebným třeba formou dobrého nápadu, který navíc ještě spojí dohromady jiné lidi, je vždycky hezké a potěší to všechny strany.

Domov u Vlaštoviček

dVlastně se jedná o muže a ženu, kteří se rozhodli učinit život krásnějším nejen vlastním, ale i jiným dětem, zpravidla postiženým…

Prozatím vám jen řekneme, že u nich žije také malý kluk, upoutaný na vozík, přesto ovšem chytrý a vitální. Chlapec má mnoho specifických potřeb, vyžadujících mnohdy i větší náklady.

A mezi vámi jsou lidé, kteří se báječným nápadem rozhodli pomoci…

Představte si, že mnoho žen na mnoha místech upletlo malý čtvereček, 20 x 20 cm. Z různých čtverečků z různých koutů republiky dohromady vznikly deky a plédy, jejichž prodejní cena není nijak vysoká, ale utržený peníz bude věnován právě na pomoc dětem z Domu u Vlaštoviček.

Kolik vlny je potřeba na upletení tak malého čtverečku a jaký efekt to přinese ve chvíli, kdy se v takové činnosti lidé spojí? Podívejte se SEM. Výrobky najdete vždy pod heslem Dobročinná akce - deka/pléd "název výrobku".

Chtěli byste se připojit? Můžete! Aukce je přístupná i neregistrovaným zájemcům.

Vždyť zakoupením deky nebo plédu, které takto vznikly nejenže získáte hezkou a originální věc, která je prací mnoha rukou, ale navíc pomůžete dobré věci. Taková přikrývka dvojnásobně hřeje.

Připravujeme o této akci a "Vlaštovičkách" celý článek.

   
04.06.2009 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] jazuzinka [*]

  Petrushe — #1 registrace je na aukru zdarma, takže jestli se ti něco líbí, klidně jdi do dražby. malé poplatky jsou až pak, když ty sama něco prodáváš.

  superkarma: 0 04.06.2009, 08:40:31
 2. avatar
  [2] jazuzinka [*]

  kruciš, na aukru jsem denně a tohle mi nějak uniklo! Míšo, díky za upozornění. ráda přispěji dle možností takhle přímo a ne na žádnou sbírku

  superkarma: 0 04.06.2009, 08:35:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme