Zdraví

Jak mít zdraví celé rodiny pod palcem?

Sledujte vše online, získejte příspěvky na vyšetření a ještě ušetřete.

Každá matka chce být tak trochu “supermámou”, která má vše pod kontrolou a v případě potřeby zasáhne. To ví i Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP 211) a svým pojištěncům nabízí Kartu života - online přehled o zdravotním stavu pojištěnce a výdajích vynaložených na zdravotní péči za poslední tři roky. Karta života dále obsahuje informace o užívaných lécích, nemocech, operacích, úrazech a výčet alergií. To všechno máte díky ní pohromadě a můžete sledovat online na webu nebo v mobilní aplikaci ZP211. Díky Kartě života se k těmto důležitým informacím dostane i záchranná služba, či jiný ošetřující lékař. Dostatečná informovanost zdravotnického personálu může rozhodnout při důležitých momentech.

rodina

Zřízení Karty života je zcela zdarma, tak neváhejte a pokud jste pojištěncem ZP 211, pusťte se do toho! A pokud ne, ale chtěla byste jím být, můžete se do 31. března přihlásit online.

Ať máte doma neposedné školáky, nebo aktivní studenty, u ZP 211 najdete výhody pro všechny děti. Podpora prevence znamená vzít to pěkně od začátku, třeba správným čištěním zubů při ochraně proti zubnímu kazu. Příspěvek až 600 Kč na nácvik správné dentální hygieny, která dítěti může ušetřit mnoho starostí a bolesti, je jedním z benefitů ZP 211 pro děti školního věku. A pokud vaše ratolest již povyrostla a chystá se podívat do světa, může využít zdarma cestovní pojištění pro studenty, nebo příspěvek až 600 Kč ne lékařskou prohlídku před studijní cestou do zahraničí.

Jak sama víte, i na muže je třeba dohlížet. Hlava rodiny zůstává v některých aspektech stále dítětem a je třeba jí pravidelnou návštěvu lékaře často připomínat. Preventivní vyšetření přitom mohou být klíčová pro včasné odhalení civilizačních a onkologických onemocnění a jejich úspěšnou léčbu. Některá tato vyšetření však nejsou hrazena z veřejného zdravotního pojištění, proto se ZP 211 rozhodla přispívat až 500 Kč například na prevenci nádorů prostaty, karcinomu plic, tlustého střeva či kůže.

rodina

Ptáte se, jaký z benefitů ZP 211 byste mohla využít vy? Kromě rodiny myslíte i sama na sebe, a to je správné. Určitě z nabídky benefitů vyberete i něco pro sebe a odměnit se můžete třeba masáží se slevou u vybraných partnerů ZP 211.

   
22.03.2017 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] AmeA [*]

  Moc benefitů pro důchodce nejsou Sml15

  superkarma: 0 22.03.2017, 19:37:14
 2. [4] babinka [*]

  U pojišťovny MV jsme celá rodina už hodně let a využíváme slevy pro děti i seniory...škoda že už nejsou vitamíny, jak bývaly dříve...Sml67Sml67

  superkarma: 0 22.03.2017, 11:52:38
 3. [3] sensodyme [*]

  U pojišťovny ministerstva vnitra jsme pojištěni celá rodina a pravidelně využíváme slev a výhod, které poskytují. Jsme velmi spokojeni. Hlavně očkování pro děti, příspěvky na plavání a dětský tábor. Super!

  superkarma: 0 22.03.2017, 11:40:47
 4. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Jsem u jiné pojišťovny a tak i jiné benefity.

  superkarma: 0 22.03.2017, 11:05:24
 5. [1] bobani [*]

  pro mně jsou tam benefity až za pár let

  superkarma: 0 22.03.2017, 09:58:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme