Rodina

Jak maminky testovaly LEGO DUPLO Dárkovou sadu vše v jednom?

Hraní je nejpřirozenější cesta, jak si mohou děti osvojit základní dovednosti. Díky správnému přístupu se učení může dokonce změnit v nejoblíbenější hru. Jejich prvním krokem při cestě za tvořivým poznáním mohou být stavebnice LEGO DUPLO.

S jakou stavebnicí začít? Pustit se do stavění nebylo nikdy tak lehké! Pro začátek můžete vyzkoušet LEGO DUPLO Dárkovou sadu vše v jednom, která obsahuje řadu hravých kostek a navíc figurku psíka s kočičkou.

Tuto novinku mohly otestovat naše tři maminky, které vyhrály v soutěži. Jaké jsou jejich postřehy? Přečtěte si dvě recenze!

Duplo Lego

Krásný dobrý den,
stavebnici Lego Duplo jsem s velikou parádou dala svému dvouletému vnoučkovi. Co rozhodně oceňuji, jsou veliké kostky, které se pěkně drží, výborně se s nimi hraje, pěkně do sebe zapadají. Barevnost kostek pro dítě je moc líbivá. Barvy jsou jasné, teplé a příjemné. Moc se mi líbí postavičky pejska a kočičky, které jsou milé a vnouček je má moc rád - dokonce s nimi chtěl i spát. Samolepky na kostkách jsou příjemně barevné a podněcují citlivost a představivost. Otvírací dvířka, možnost postavit dům, vytvořit strom, udělat vjezd, či bránu je moc promyšlené a můj vnouček staví zahrady, dvorky, brány, tolik oblíbené komíny, mosty apod. Krabice je dostatečně velká, aby se do ní kostky daly pěkně uklidit, nebo aby se daly případně převézt na návštěvu. Kostky jsou dost velké na hledání a tak kolikrát i společný úklid je velikou zábavou, kdy si kostky navzájem schováváme a následně vyhledáváme. Určitě bych tuto stavebnici doporučila všem malým stavitelům.
Smejkalová

Duplo Lego

Testování Lego Duplo:
Dobrý večer, dětem se líbí barevnost kostek, variabilita a postavičky, obal je velmi praktický, všechno se hned uklidí, ale klidně by mohlo být kostek  i více, vešly by se do krabičky.
Hezké dny Alena Veselá

Duplo Lego

Čtěte náš článek:

Více najdete na www.duplosvet.cz/herni-tipy

   
25.07.2014 - Rodina - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] MagdaN [*]

    lego duplo naše děti milují :-)

    superkarma: 0 04.08.2014, 21:01:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme