alli - první volně prodejný lék na snižování hmotnosti

alli

alli umožňuje zhubnout o 50 % více než samotná dieta. Je určený osobám starším 18 let s indexem tělesné hmotnosti BMI 28 a více, ale především těm, kteří jsou ochotni změnit svůj dosavadní životní styl. Vzhledem k mechanismu účinku léku alli je důležité během snižování váhy dodržovat redukční dietu s nízkým obsahem tuku do 15 g na porci a zvýšit fyzickou aktivitu.

alliProč právě 15 g? alli brání vstřebání přibližně čtvrtiny přijatých tuků tím, že blokuje funkci enzymů v trávicím systému. Když jsou tyto enzymy zablokovány, tělo nemůže tuk strávit, tuk se nevstřebá a odchází přirozenou cestou ven z těla společně se stolicí. Díky tomu tělo přijímá méně kalorií a vy hubnete. Pokud však překročíte doporučený limit 15 g tuků v jednom jídle, vystavujete se riziku vzniku vedlejších účinků (mezi které například patří řídká či olejnatá stolice). Při pečlivém dodržování nízkotučné diety se vedlejších účinků nemusíte bát a alli vám na oplátku za každé dva kilogramy, které zhubnete vlastním úsilím, pomůže shodit jeden kilogram navíc a také si postupný váhový úbytek udržet.

Pokud se necháte inspirovat recepty z kuchařky „Hubneme s rozumem tvořivě", ušetříte si počítání obsahu tuků v jednotlivých pokrmech. Všechny recepty již požadavek na nízkotučnou dietu splňují.

Pokud neodoláte a budete chtít o svátcích zhřešit, jídlo si bez výčitek vychutnejte. Alli však k danému jídlu neužívejte a vraťte se k alli programu následující den. Vyhnete se tak nečekaným vedlejším účinkům a zklamání.

Léčivý přípravek alli. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje orlistat. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

Čtěte víc!

Přinášíme vám podrobnější informace o možnostech, které při hubnutí s alli rádi využijete. Poradíme vám, jak si s alli spestřit Vánoce a jaké pohybové aktivity jsou nejvhodnější. Dozvíte se také dopodrobn, jak alli účinkuje. Stačí si vybrat správný odkaz...

Více informací o přípravku alli najdete na stránkách www.alli.cz . Zaujala Vás speciální vánoční nabídka? Pak neváhejte a kliknětě ZDE

alli

Reklama