V létě probíhala na našem webu zajímavá soutěž spojená s testováním novinek z řady o.b.® ProComfort™Night. Více informací se dozvíte na www.obtampony.cz. Vybrali jsme výherkyně a poprosili jsme je o to, aby nám napsaly, jak byly s tampony, které získaly spokojené. Výherkyně nám vyplnily elektronický dotazník, jejich zkušenost vám přinášíme v tomto článku. Pokud používáte raději tampony, máme pro vás dobrý tip.

o.b.

Jak byly výherkyně spokojené s novými tampony o.b.® ProComfort™Night, které jsme jim zaslali?

4ala4
Výborné, doporučuji.

Folprechtova
Tampony byly skvělé, určitě si je znovu pořídím. Především kvůli úžasně pohodlnému zavádění i celkové pohodlnosti během nošení - nejsou vůbec cítit a jsou rozhodně „bezpečné“ i pod bílé oblečení. Používala jsem je i během dne a nemohu si je vynachválit... Děkuji

hanse01
Nejsou špatné, ale já preferuji o.b.original.

hsebik
Určitě bych byla spokojena, v mém případě se v noci skutečně hodí a slyšela jsem od kamarádek vždy jen samou chválu na značku o.b., i když používám tampax.

jitka2203
Velmi spokojená budu i nadále používat.

Lakousek
Byla jsem velmi spokojena. Dříve jsem používala obyčejné tampony a občas se mi stalo, hlavně přes noc, že jsem ušpinila spodní kalhotky. S těmito tampony se to nemůže stát. Jsou pohodlné a spolehlivé.

mollyena28
Jsou super.

peta03
Byla jsem nadmíru spokojena. Plní svou funkci dokonale. :-)

romanaq
Byla jsem spokojená, o.b. značku mám ráda.

sylvatobiasova
Byly uspokojivé.

Taara69
Jsou výborné, dobře se zavádějí, mají velkou savost.

telelot
Vyhovují mi.

verca279
S tampony jsem velmi spokojená. Značka o.b.® mi na 100 % vyhovuje - tampony jsou pohodlné, kvalitní a spolehlivé. Moc děkuji za zaslání.

wakri
Tampony jsou rozhodně lepší než obyčejné, nemusím myslet na to, že musím brzo ráno vstát a vyměnit si tampon.

Používáte tampony? Vyzkoušejte nové tampony o.b.® ProComfort™Night.

Tampony o.b.® ProComfort™ Night jsou speciálně navržené pro použití v noci. Mají unikátní ochranná křidélka SilkTouch™, která se jemně rozvinou a přizpůsobí vašemu tělu. Zachytí i tekutinu, kterou by běžné tampony nemusely zachytit. Tekutina je z křidélek vedena do jádra tamponu, kde ji spolehlivě absorbují vlákna tamponu. Díky ochranným křidélkům SilkTouch™ zůstávají tampony o.b.® ProComfort™Night spolehlivě na místě a jejich zavádění a vyjímání je pohodlné.

Nové tampony o.b.®ProComfort™ Night poskytují spolehlivou ochranu po celou noc až do rána. Můžete klidně spát s vědomím, že ráno budete čistá a svěží! Zavěďte tampon, než jdete spát, a vyjměte jej hned ráno po probuzení.

Tampony o.b.® ProComfort™ Night jsou k dostání v absorpcích Normal a Super.

Tampony o.b.®ProComfort™ Night doporučuje Česká gynekologická a porodnická společnost.

o.b.

Více informací se dozvíte na www.obtampony.cz.

Reklama