Díky spolupráci se značkou Syoss jsme pro vás připravili krásné testování – vybrané čtenářky získaly odstíny barev SYOSS Oleo Intense dle svého výběru a mohly je otestovat. Jak testování dopadlo?

Zde jsou zkušenosti výherkyň:

Měla jsem to štěstí a byla jsem vybrána k testování barev na vlasy SYOSS Oleo Intense. Chtěla bych se k tomu tedy vyjádřit. Barvy přišly včera před 17. hodinou. Po 18.00 jsem se nechala obarvit partnerem. Mám vlasy skoro do pasu, takže „samobarvení“ by byl ukrutný boj.

Syoss

Odstíny – jemný mahagon a červená švestka - tyto barvy jsem smíchala - teda ne v aplikačních lahvičkách, ale až při samotném barvení vlasů.

Aplikace – barvy se velmi jednoduše díky apl. lahvičkám nanášely, nijak nestékaly.

Při barvicím procesu hlava pokožka hlavy nijak nepálila.

Vůně barvy taková ta běžná, “barvovová“. :)

Barvila jsem si vlasy asi tak po 4 měsících.

Oplachovaní – barva, která ulpěla na kůži (čelo, zátylek, uši) mě opustila stejně s barvou z vlasů – takže nebylo třeba žádné dočišťování pokožky apod. (což pamatuji ze začátku mých barvicích pokusů - cca 15 let zpět.).

Dvouminutová péče pro zafixování barvy opravdu nádherně voněla.

Závěr – po barvení mají vlasy velmi hezkou červenohnědou barvu, jsou lesklejší a na dotyk velmi příjemné (a voní „novotou“).

Dodatek – nejsem z těch, co by se barvily jednou za měsíc, jak doporučuje výrobce těchto barev. Barvím se tak maximálně dvakrát do roka. Až mě příště popadne chuť na barvení vlasů, určitě sáhnu po barvě SYOSS Oleo Intense – jsem s ní naprosto spokojená.

Já prostě miluju ty čerstvě obarvené vlasy a škoda, že takové nezůstanou napořád. :)

Pro ten pocit, že dělám pro stálost a lesklost barvy maximum, začnu opět používat šampon na barvené vlasy – nejraději mám zn. Schauma.

PBD Pavla Drdlová

Dobrý den, testovala jsem barvu SYOSS Oleo Intense 2-10 ČERNOHNĚDÝ. S barvou jsem moc spokojená, odstín chytl nádherně, barva byla krásně sytá a vlasy se krásně leskly. Vše přesně dle toho, jak si představuji kvalitní barvu pro barvení doma. Děkuji za možnost testování. Milada

Mám ráda zrzavé vlasy, takový ten jemný odstín. Chtěla jsem otestovat 6-76 teplý měděný odstín SYOSS Oleo Intense a moc děkuji za balíček. Aplikace byla velmi snadná, barva držela a nestékala. Péče pro fixaci barvy moc krásně voněla. S výsledkem jsem byla moc spokojená, i mé okolí barvu hodnotilo velmi kladně. Barvu si od té doby kupuji a to je známka mé spokojenosti. Díky ještě jednou, Monika Novotná

Moje volba pro testování byla SYOSS Oleo Intense 4-18 hnědá moka, mám středně hnědé vlasy a chtěla jsem barvu „oživit“. Musím přiznat, že tento odstín mi moc slušel. K aplikaci barvy nemám žádné výtky, barva se dobře smyla, fixatér byl velmi příjemný.

Barva mne nadchla, doporučuji!

Vaše čtenářka MMKitička

Čím jsou jedinečné a inovativní barvy Syoss Oleo Intense Color?

Syoss

Nová řada barev SYOSS Oleo Intense – je první olejová barva této značky, obohacená o 100% čisté oleje. Receptura navíc neobsahuje žádný amoniak. Proto si ženy mohou dopřát syté a dlouhotrvající barevné odstíny jako z kadeřnického salonu v pohodlí domova, navíc za dostupnou cenu.

Osmnáct odstínů SYOSS Oleo Intense Color, počínaje intenzivní černou, přes jasně červenou a teple měděnou až po pískově plavou, nabízí široký výběr přirozených a módních tónů. Tyto barvy vlasy doslova promění – dodají jim zářivou barvu, neuvěřitelnou hebkost a dokonale zakryjí šediny – a to vše bez amoniaku.

Čtěte náš článek

Více na http://www.syoss.cz/syoss/cz/cs/home.html

Reklama