Domácnost

Jak jste testovaly čtenářky nový mop Express systém?

Úklid patří mezi každodenní činnosti. Čas, který úklidem strávíte, můžete ušetřit díky vhodným pomocníkům, které nám práci usnadní. V jarních měsících jsme vám představili revoluční mop od firmy Spontex.

Pět našich čtenářek získalo tento skvělý mop a mohlo ho vyzkoušet. Jaké jsou jejich zkušenosti? Přinášíme vám odpovědi tří z nich, další zveřejníme v následujícím článku.

Express

Vytírám tak dvakrát týdně, doposud jsem měla klasický mop na tyči, který se vyždímal a já s ním vytírala. Nevěřila jsem, že by zrovna mop mohl být nějaká sláva. Moc díky do redakce, výhra mi udělala radost, protože vytírání s novým mopem Express je fakt lepší a snazší. Už jen to ždímání – rychlé, snadné, dobře vyždímané. Mohu jen doporučit.
Monika F.

Milá redakce, píšu vám své testování k mopu, který jsem od vás získala. Dárek mi udělal radost, přišla se na něj dokonce podívat i moje tchýně. Obě jsme se shodly na tom, že vytírání je nutné a proč ho nedělat s moderními přístroji, když to jde. Mop dobře vytírá, velmi dobře stírá nečistoty a ždímání je velmi pohodlné. Mám s ním dobrou zkušenost!
Marie Kladno

Express

Testování mopu mi přišlo velmi vhod, už jsem chtěla starý vyměnit. Opravdu je velmi šikovný, dobře vytírá, dobře schne po použití a při vytírání je díky ždímacímu systému velmi dobře vyždímaný. Je dobrý!
Díky, vaše Tina

Nový, dokonalý pomocník pro rychlý a efektivní úklid podlahy, se kterým Vám půjde vytírání samo od ruky! Jak funguje? Podívejte se na názorné video!

Zde si jej můžete koupit:

www.spontexshop.cz/spontex-express-system-d-366.html

Čtěte také:

   
21.05.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Jasmína [*]

  Vypadá super, ono se to nezdá, ale vytírat s mopem, který nefunguje a blbě se ždímá je na prd

  superkarma: 0 28.05.2014, 08:36:13
 2. [3] slávenka [*]

  Mop jsem dostala od dcery k Vánocům a přiznám se, že jsem z něho měla velkou radostSml22Sml16...

  superkarma: 0 23.05.2014, 14:15:03
 3. [2] jithule [*]

  škoda, taky bych testovala.

  superkarma: 0 21.05.2014, 19:48:47
 4. avatar
  [1] Eldridge [*]

  Jestlipak jste, milé redaktorky, již slyšely někdy něco o interpunkci? Pokud by byla uplatněna v názvu článku, jistě by byl  srozumitelnější.

  superkarma: 2 21.05.2014, 09:17:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme