V létě probíhala na našich stránkách testovací akce pro nové zubní pasty Herbadent. Jak toto testování dopadlo?  Pastu vyzkoušelo 50 vybraných čtenářek, kterým jsme zaslali balíček s novou zubní pastou. Děkujeme za zhodnocení, recenze čtenářek vám přinášíme v tomto článku.

Jaká je nová bylinná zubní pasta HERBADENT?  Nejen že se změnil její vzhled, ale má i nové složení. Obsahuje vysoký podíl bylinného extraktu ze 7 léčivých bylin, který účinkuje proti zánětům a krvácení dásní. Je vhodná proti parodontóze. Její složení je výjimečné také  proto, že neobsahuje běžné chemické pěnidlo, které irituje ústní sliznice. Při vývoji bylo nahrazeno novým přírodním pěnidlem na bázi mandlí. Je doporučovaná zubními lékaři pro pravidelnou péči pro zdravé zuby a dásně. Má gelové složení, jemné abrazivní složky a příjemnou bylinkovou chuť. Více na www.herbadent.cz

Jak čtenářky testovaly bylinnou zubní pastu HERBADET? Přečtěte si jejich reakce!

Herbadent

Dobrý den,  s radostí jsem vyzkoušela pastu Herbadent. Mám velmi citlivé zuby se sklonem k paradentóze. Pastu jsem poctivě používala nějaký čas a jsem s ní velmi spokojená. Dobře chutná, nemá žádné umělé, agresivní složení a bylinné složky pečují o citlivé dásně a zubní krčky. Pastu si ochutnal také manžel a také se mu zdála dobrá. Děkuji za možnost vyzkoušet.
Růžena – Overlooks

Dobrý den, pasta Herbadent příjemně voní i chuť je velmi dobrá, jako jediný nedostatek bych vytkla, že málo pění. Jinak spokojenost a doporučuji. :)
Denisa Meixnerová

Milá redakce, testovanou zubní pastu Herbadent hodnotím jednoznačně pozitivně! Oceňuji především to, že neobsahuje chemická barviva a to, že jde o českou značku. Protože mám problémy s dásněmi, již léta používám od této firmy také masážní roztok na dásně, se kterým jsem rovněž velmi spokojená.
Moc děkuji, M. Nedvědová

Zubní pasta Herbadent je vynikající, vyhovuje mi její bylinná příchuť. Ještě lepší je ale Herbadent s žen-šenem . Jediné, co bych těmto vynikajícím pastám vytkla, je jejich dost vysoká cena.
HRaisi

Dobrý den, ačkoli nejsem fanouškem gelových zubních past, s touhle jsem spokojená.
Je jemná, bylinkové chutě, při čištění zubů mi  dásně přestaly krvácet.

Dobrý den, děkuji za  zaslanou výhru, tuto pastu jsem kdysi používala ještě za „totáče“ a musím upřímně přiznat, že se  nyní opravdu velice změnila - výrazně  k lepšímu!
Zdravím Boušová

Možná je to jen náhoda, ale léta jsem měla citlivý zub, nic nepomáhalo, žádný zákrok zubaře, který mi tvrdil, že mně to nemůže bolet, ale zub reagoval na vše studené i teplé ostrou bolestí. Ani nevím kdy jsem si uvědomila, že mé obtíže jsou pryč.
Anna Žilková

Dobrý den, testovala jsem zubní pastu herbadent pasta je velice příjemná, vyhovovala mně její bylinná příchuť, zanechává příjemný dech a líbí se mi i její složení, celkově hodnotím velice pozitivně.
B. Kuklová

Pastu používám, co mi přišla. Já i manžel jsme spokojeni. Je opravdu poznat přítomnost bylinek a bylinková receptura, máme dobrý pocit v ústech, dech je příjemně svěží a vůně i chuť pasty je take osvěžující. Líbí se nám i ladění barev na obalu a oceňuji, že je pasta bez chemických barviv Také se i zdá, že oproti ostatním pastám o něco méně pění.
Blondheen

Dobrý den s výhrou jsem velmi spokojená . Pasta je chutná a svěží . Jsem moc ráda že , jsem vyhrála a určitě se zase zapojím do další soutěže.
S pozdravem Hana

Pasta příjemně voní, z počátku mě překvapilo, že nepění, ale zvykla jsem si. Po jejím použití mám v ústech pocit čistoty a příjemnou bylinkovou chuť a svěží dech. Líbí se mi, že nechutná po  mentolu či eukalyptu jako jiné pasty a že nepálí.
Zuzana Vrtalová

Testování zubní pasty Herbadent. Musím se přiznat, že jsem byla tímto výrobkem dosti zklamaná. Chuť pasty mi nebyla příjemná. Zřejmě nejsem zvyklá na nepěnivé pasty. Co se týká plaku, tak si myslím, že to také svůj účel nesplnilo. Je mi moc líto, ale i negativní hodnocení je  také hodnocením. Možná budu jediná, která má tento postřeh. Jinak jsem byly ráda, že jsem tento výrobek mohla otestovat.
Helena Svatková

Dobrý den, ráda reaguji na váš email - za prvé mě výhra potěšila a za druhé mám jen slova chvály,  protože kdysi- cca 20 let nazpátek - jsem pastu párkrát koupila a byla dost hrozná, nyní jsem jí otevírala poměrně opatrně a s respektem, ale protože mě zlobí dásně a jsem bylinkám nakloněná, byla jsem velmi mile překvapená skvělou chutí i gelovou konzistencí, jediné co mě neoslovilo, je přírodní hnědá barva, to mě trošku vadí, ale sama tato pasta je SKVĚLÁ s protože už jí mám skoro vypotřebovanou, uvažuji o jejím vyzásobení zásilkovým obchodem od výrobce.
Srdečně zdravím - Blanka Boušová

Zubní pasta Herbadent je velice příjemná, krásně voní po bylinkách a udržuje po dlouho dobu hezky vonný dech. Je to určitě jedna z nejlepších zubních past, jakou jsme jako rodina používali. Moc děkuji za možnost tento výrobek vyzkoušet.

Dobrý den, zubní pasta nám celkem chutnala a dobře se s ní čistily zuby. Jestli čistí líp nebo hůř jsem nepozorovala.
Eva

S pastou herbadent jsem prozatím velmi spokojená. Má příjemnou chuť, zuby mám méně citlivé a méně mi krvácí dásně a pěkně čistí. Určitě vyzkouším i ústní vodu nebo roztok této značky. Děkuji za to, že jsem pastu mohla testovat. Měla jsme zrovna v plánu si ji koupit, nalákaná z reklamy...
Daduska

 Za výhru Vám moc děkuji. Se zubní pastou jsem moc spokojená, neboť má příjemnou bylinkovou příchuť, nepění a dlouho cítím její chuť v ústech. Kdybych nevyhrála určitě bych ji nikde nevyhledávala, neboť jsem o této zubní pastě ještě nikde neslyšela. Ještě jednou moc děkuji. Určitě ji koupím celé naší rodině a doporučím kolegyním. Milena Holasová

Dobrý den, předem chci poděkovat za výhru. Mám už jisté zkušenosti s jiným přípravkem od Herbadentu, takže jsem byla moc ráda, že mohu otestovat novou zubní pastu. Překvapila mě její ne moc přitažlivá, hnědá barva. Svědčí o tom, že se jedná opravdu o bylinky. Chuť je výrazně hřebíčková, ale vůbec ne nepříjemná. Testuji tuto pastu krátce, čili nemohu moc říct o jejich účincích na dásně. Dobré zkušenosti mám s masážním roztokem, který používám na afty. Proto věřím, že i tato pasta je kvalitní a při dlouhodobém užívání mi pomůže předcházet mým problémům s tvorbou aft.
MmarieM

Dobrý den, mé postřehy s testování zubní pasty Herbadent jsou takové, že jedinou mínusovou stránkou je „vzhled“, protože zejména menší děti a ženy může odradit to, jak pasta na zubním kartáčku vypadá a musí se déle odhodlávat k vyzkoušení. Po vyzkoušení ale panovala velká spokojenost, protože pasta nemá žádnou výraznou či nepříjemnou chuť, která by mě vadila, jako třeba u hodně mentolových past. Chuť je tak příjemná, že nemám ani potřebu si poté vyplachovat pusu. Pěnivost je spíše menší, což mi také vůbec nevadí. Účinek samotný po dlouhodobějším používání ještě nejsem schopen ohodnotit.
S pozdravem, MP

Dobrý den, předem bych chtěla poděkovat za výhru. Pastu Herbadent jsem zatím použila jen několikrát. Střídám ji s pastou Sensodyne. Pasta má na rozdíl od jiné bylinné pasty příjemnou bylinkovou chuť. Překvapila mě její gelová konzistence a barva. Na druhou stranu musím říct, že jsem více zvyklá na pasty, které pění. Zatím tedy nemůžu říct, zda má pasta kladné účinky, ale trpím na krvácení z dásní a přijde mi, že po použití Herbadentu se mi dásně jakoby stáhnou. Jinak už mě nenapadá, co bych k ní ještě dodala.
Blanka Sotolářová

Dobrý den, pastu Herbadent testuji teprve krátce, takže zatím nejsem schopna toho napsat moc.Zatím se mi jeví pozitivně - má příjemnou vůni a chuť, po vyčištění zubů touto pastou mám příjemný svěží pocit v ústech. Připadá mi, že se mi  zubní plak tvoří o něco méně než při čištění jinou pastou. S touto pastou jsem zatím spokojena a doufám, že tomu tak bude i nadále.
Eva Ovesná

Dobrý den, zubní pastu Herbadent jsem otestovala. Velmi příjemně kořeněně voní. Je spíše gelovitá, průhledná. Není pěnivá a má v sobě mikroabzazivní zrníčka. Zanechává příjemný pocit v ústech a pocit dobře vyčištěných zubů. Nepoškozuje sliznici dásní.  Takže- je příjemná, trochu kořeněnější, než jen mentol jako mají jiné pasty, a jsem s ní spokojená.
S pozdravem, Eva Pechrová

Dobrý den, děkuji za zaslání výhry... právě pastu používáme. Má příjemnou bylinkovou chuť, což by mohlo mít dobrý vliv na dásně. Méně pění, po vyčištění je celá ústní dutina čistá a osvěžená.
S pozdravem Renata

Velmi ráda jsem otestovala zubní pastu Herbadent. Jelikož mám problémy s dásněmi a začínající paradontózu, soustředím se u zubních past především na to, jak se po jejím používání chovají obnažující se krčky. Pasta Herbadent je chuťově příliš sladká a téměř nepění, což mi při čištění trochu vadilo, po jejím použití jsem v ústech postrádala pocit svěžesti, nicméně po pravidelném používání měla na dásně pozitivní vliv, citlivé krčky se začaly stahovat a účinek byl skutečně patrný, budu tedy tuto pastu používat i nadále a uvidím, co mi řekne zubní lékařka na parodontologii na podzimní kontrole. Za výhru velice děkuji a těším se na účast v dalším testování.
S pozdravem Jana Vaňková

Dobrý den, děkuji za možnost vyzkoušet tuto bylinkovou pastu. Jsme s ní spokojeni, chuť nám vyhovuje a i to, že moc nepění.  Měla jsem odřené patro a myslím, že i díky této pastě se mi to rychleji zhojilo. Pastu budu určitě kupovat a střídat s běžnou pastou.
Iveta Ehrlich

Zubní pasta Herbadent krásně voní bylinkami a má i dobrou chuť. Osobně však mám raději více pěnivé zubní pasty. Po Herbanentu je za chvíli v ústech sucho. Účinek posoudit nedokážu, neboť vzhledem k mému věku mám dásně i zuby v pořádku.
Machutová.

Dobrý den, s výhrou jsem spokojena, vždyť každá maličkost udělá člověku radost. Zubní pasta má neobvyklou bylinnou příchuť, ale rychle sem si na ni zvykla a oblíbila si ji, a i když pasta vůbec nepění, což si myslím není úplně obvyklé a někdy díky tomu může mít člověk pocit, že snad ani nečistí, mám po vyčištění zubů velmi příemný a svěží pocit. Pastu budu dál ráda používat a vřele doporučuji ji alespoň vyzkoušet.
S pozdravem K. Krinertová

Dobrý den, chci vám zaslat mé postřehy z testování zubní pasty. První použití zubní pasty Herbadent bylo jedinečné. Jsem zvyklá používat zubní pasty, kde je silně cítit fluor, prostě všechny zubní pasty mi přijdou na jeden způsob. Mají podobné chutě. Pasta Herbadent má tak přirozenou chuť, která je zároveň i štiplavá. Při čištění zubů mi přijde, že se mi vydesinfikuje ústní dutina. Nemůžu pořád přijít na to, po čem mi chutná, i přestože jsem se dívala na složení. Na rozdíl od ostatních zubních past se její chuť neomrzí. Pokaždé je příjemná. Já musím střídat značky zubních past. Tato zubní pasta mi ale chutná každý den. Takže za sebe můžu říct, že jsem velmi spokojena a příjemně potěšena.
Zdravím, Lucie Bartusková

Herbadent

Za recenze výherkyním děkujeme
Více na www.herbadent.cz

Reklama