Domácnost

Jak jsme testovaly v redakci nové přípravky Cif Power & Shine?

Právě u nás v redakci probíhá testování dvou novinek, se kterými jste se mohly seznámit v našich článcích – jedná se o pomocníky pro domácnost Cif Power & Shine Na Vodní kámen a Cif Power & Shine Odmašťovač – více na www.cif.cz.

Rozhodly jsme se s kolegyněmi, že naše testování zdokumentujeme. Jako první vám přinášíme zkušenosti Kláry Wimmerové a Julie Hájkové. Jak jejich testování dopadlo?

Klára Wimmerová:

Úklid domácnosti patří k činnostem, kterým se věnuji často. Ne z důvodu, že bych se v uklízení vyžívala, ale hlavně proto, že pokud se úklid delší dobu zanedbá, je pak o to pracnější. Taková je aspoň moje zkušenost.

S produkty Cif jsem dlouhodobě spokojená, jsou to moji oblíbení pomocníci. Neobejdu se bez klasického bílého Cif krému, ten musím mít doma vždycky. Ráda vyzkouším i jeho nové varianty (naposledy Cif Cream Aroma Eucalyptus and Herbal Extract). Na podlahu zase používám Cif Briliance.

Na nové produtky Cif jsem byla velmi zvědavá. Přiznám se, že čisticím produktům ve spreji tolik nedůvěřuji, nemám z minulosti dobrou zkušenost.

Cif

Nejdříve jsem vyzkoušela Cif Power & Shine Na Vodní kámen a vrhla jsem se s jeho pomocí na baterii v kuchyni. Nebylo to nic těžkého, řekla jsem si, že „mu nebudu pomáhat“. Jednoduše jsem baterii osušila, postříkala a nechala působit. Vůbec jsem ji nedrhla, jen omyla pomocí houbičky a utřela opět dosucha hadříkem. Výsledek mě mile překvapil, baterie byla krásně lesklá a po zaschlých kapkách vodního kamene ani stopy. Je fakt, že o baterii celkem poctivě pečuji, nejsou na ní tedy velké nánosy, ale přesto mě výsledek překvapil - hlavně svojí bezpracností.

Poté jsem se snad ještě větší zvědavostí nastříkala Cif Power & Shine Odmašťovač na sporák, který má sklokeramickou desku. Tu běžně čistím klasickým Cif krémem, který je jemný a nepoškrábe ji. Postupovala jsem v podstatě stejně, jen jsem pomocí houbičky sprej trochu rozetřela, aby pokryl celou plochu desky. Nechala chvíli působit a setřela vlhkým hadříkem a pak dosucha kuchyňskou utěrkou. Výsledek mě zase příjemně překvapil, z desky všechny mastné skrvny zmizely.

Cif

Snad jediné, co bych těmto novým Cifům vytkla, je, že by pěna, kterou utvoří pumpička, mohla být trošku hustší. Ale to je drobnost, která evidentně nemá na účinky čisticího prostředku vliv.

Oba nové Cify mohu tedy doporučit, u nás doma fungují opravdu dobře!

 

Julie Hájková:

Čistící sprej Cif Power & Shine Na Vodní Kámen jsem testovala na sprchovém koutě. I když čiré sklo po každém sprchování pečlivě zbavujeme kapiček vody stěrkou, hlavně po stranách se nějaký ten vodní kámen vytvoří. Stačilo ale nastříkat Cif a setřít houbičkou. Nebylo potřeba žádné nekonečné drhnutí. Takže spokojenost. A celkem příjemně i voněl.

Cif

Cif Power & Shine do kuchyně prý zvládne i odolnou špínu. Tak uvidíme, řekla jsem si a nechala troubu nevyčištěnou po několika pečeních. Jako zátěžový test. Cif jsem nastříkala a aby se neřeklo, dala jsem mu zhruba minutu, aby mohl začít působit. Až pak přišla na řadu houbička, respektive její drsnější strana. Mastnota opravdu pouštěla snáze, než jsem byla zvyklá. I když troše námahy a přitlačení na houbičku jsem se ani tak nevyhnula. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo čpění přípravku do nosu. Ale to se dá u silně odmašťujícího prostředku asi čekat.

Cif

Čtěte naše články:

Více na www.cif.cz.

   
17.09.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] datura [*]

  Boros — #8to jo, zvlášť, když vařím na plynu , to je ta špína navíc mastná, fuj tajbl Sml80

  superkarma: 0 18.09.2015, 14:00:13
 2. [8] Boros [*]

  nechcete to přijít vyčistit i k nám? takové kachličky nad sporákem, to je síla....

  1. na komentář reaguje datura — #9
  superkarma: 0 17.09.2015, 20:18:26
 3. [7] bobani [*]

  Vyzkouším

  superkarma: 0 17.09.2015, 15:46:52
 4. [6] Zuza70 [*]

  Čistím 1:1:1...voda, jar, ocet a nemá to chybu

  superkarma: 0 17.09.2015, 15:29:35
 5. [5] zahr [*]

  Sml59musím ho taky vyzkoušet

  superkarma: 0 17.09.2015, 11:56:30
 6. avatar
  [4] Hanula [*]

  Sml16kouknu po nich v drogerii - mám starou kuchyň a koupelnu a ty potřebujou cídit a cídit....Sml22

  superkarma: 0 17.09.2015, 09:05:39
 7. [3] manislava [*]

  Sml59

  superkarma: 0 17.09.2015, 07:54:31
 8. avatar
  [2] renda4141 [*]

  No teda holky...pěkně jste to vyblejskaly. Vše se leskne, až přechází zrak. Sml67Sml16Sml67

  superkarma: 0 17.09.2015, 06:44:59
 9. avatar
  [1] vladka321 [*]

  Vypadá to, že přípravky čistí velmi pěkně a přitom nepoškozují povrchy. Čpění mi také vždy vadí, ale co by člověk pro krásně uklizeno nevydržel Sml67

  superkarma: 0 17.09.2015, 01:16:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme