Zdravý jídelníček je pro nás důležitý. Proto jsme uvítali možnost testování produktů Alpro soya. Jak naše testování dopadlo?

Alpro SoyaKlára Křížová: Alpro soya nápoje jsou zajímavé, chutnaly mému synovi, který má velmi rád mléčné produkty a rád si nalije mléko jako nápoj. Byla jsem zvědavá, jak mu bude chutnat tato zdravá alternativa. Mile mne překvapil, ochucení Alpro soya nápoje mu chutnaly, více si oblíbil čokoládový. Já sama mám radeji „natura“ chutě, takže se naše chutě vyvážily. Skvělá je smetana na vaření Alpro soya Cuisine. Rozdíl chutí je neznatelný, konzistence je skoro stejná, jako když kupuji normální mléčnou smetanu. Je to pro mne dobrá informace - Alpro soya Cuisine je dobrá zdravá alternativa kalorických tučných smetan.

Věra Forejtová: Nápoje jsem dala dětem a doma se po nich jen zaprášilo. Synovi více chutnal nápoj čokoládový, dceři vanilkový. Jsem docela vybíravá a zkouším rAlpro Soyaůzné mléčné jogurty, dezerty, pudinky… Dcera má tyto produkty ráda, a tak je často ochutnávám. Znáte to, některé jogurty či dezerty mají příliš výraznou chuť, nebo naopak jsou mdlé a chuť je divná. Pokud máte rádi čokoládové pudinky, vyzkoušejte Alpro soya dezert duopack s tmavou čokoládou. Ta příchuť čokolády je Alprosoyavýborná. Velmi přirozená, voní po čokoládě, sladkost je tak akorát. Je opravdu moc dobrý. Smetanu Alpro soya Cuisine jsem použila do svíčkové – chuťově je stejná jako klasická smetana na vaření, omáčka nebyla tak „těžká“. Testování je pro mne přínosem – produkty Alpro soya jsem zařadila do našeho jídelníčku.

AlprosoyaKlára Wimmerová: Sojové výrobky u nás doma moc nekonzumujeme – nejsme vegetariáni, takže sojové produkty jako zdravější náhražku jiných potravin nevyhledáváme. V případě sojového nápoje však děláme výjimku, protože mléko máme rádi a zapíjíme jím často snídani nebo si dáme jen tak hrnek odpoledne ke svačině. Z produktů AlproSoya jsem proto velmi dobře znala vanilkový nápoj, který máme všichni doma moc rádi. Mně Alprosoyapřipomíná jeho chuť vanilkový pudink, který miluju, ale který se mi nechce vařit – a kupovaný nemám ráda. Takže když mám na něj chuť, koupím vanilkovou AlproSoyu a jsme spokojení. Na čokoládovou variantu jsme byli zvědaví a překvapilo nás, jak čistá je její chuť – opravdu čokoládová! Manžela pak nejvíc ze všech produktů potěšil dezert s tmavou čokoládou, ten byl výborný. Jediné, co jsem ještě neotestovala, je sojová smetana. Teď mám v plánu dělat zapečené brambory se zeleninou, tak smetanu vyzkouším a myslím, že nás nezklame.

AlprosoyaZnačku AlproSoya máme rádi, vyzkoušeli jsme už i výrobky jiných značek, například to vanilkové mléko, ale pokaždé letělo do koše (umělá chuť, příliš hustá konzistence), takže už neexperimentujeme a vracíme se jen k osvědčeným produktům AlproSoya.

Co jsme mohli vyzkoušet? Získaly jsme stejně jako výherkyně soutěže balíček s produkty Alpro soya Cuisine 250 ml, Alpro soya nápoj Natural 1L, Alpro soya dezert duopack s tmavou čokoládou 250g, Alpro soya nápoj vanilkový 1L
Alpro soya nápoj čokoládový 1L. Více na www.mojesoja.cz

Novinka v podobě sójové alternativy klasické smetany na vaření Alpro® soya Cuisine: Jde o plnohodnotnou, 100% rostlinnou alternativou běžné smetany. Hodí se zejména k přípravě krémových polévek nebo omáček, které se díky ní promění ve zdravější, odlehčený pokrm, aniž by se to projevilo na výsledné chuti. 

Čtěte také článek:

Připravujeme článek jak testovaly výherkyně soutěže, který najedete již brzy ve vydání!

Reklama