Vybrané čtenářky Ženy-in si užívaly úžasné sobotní odpoledne v hotelu Maxmilián. Jak celá akce probíhala? Můžete se přesvědčit!

Díky soutěži s www.jednoutydne.cz se vybraný počet čtenářek mohl zúčastnit úžasné akce! Dne 4.11., sobotní odpoledne, pražské centrum a hotel Maxmilián. To byl čas a místo dění.

Pro osm čtenářek byl připraven krásný program, který začínal thajskou masáží v masážním centru Sabai, které má v hotelu Maxmilián jedno ze svých sídel. Dále následoval raut, seminář s paní gynekoložkou, líčení pod dohledem odborné vizážistky. Celé odpoledne se opravdu velmi povedlo. Jak se tato akce líbila zúčastněným vybraným čtenářkám?

Výhra se Ženou-in

 

Již dlouho soutěžím na Ženě-in a nic jsem nikdy nevyhrála, až nedávno… a výhra stála skutečně za to.

Vyhrála jsem relaxační den, tj. masáž v salonu Sabai, konzultaci s gynekoložkou a vizážistkou, včetně nalíčení. Součástí byl taky menší raut.

Po milém přivítání v Hotelu Maxmilián, kde se akce konala, jsme byly (s ostatními spoluvýherkyněmi) uvedeny do masážního salonu, kde se nás ujaly terapeutky z Thajska. Každá z nás měla vlastní místnost, kde jsme dostaly šálek zeleného čaje a mohly v klidu odpočívat při skvělé masáži. Je pravda, že tato masáž je trochu důkladnější, ale o to měla větší efekt.

Poté jsme pořídily společnou fotografii a šly jsme se občerstvit a uvítat paní gynekoložku. Škoda, že nebyla příležitost pro delší schůzku, protože asi by se časem našlo mnohem více témat a otázek k zodpovězení.

No a nakonec přišla slečna vizážistka a jala se nás měnit k lepšímu (mě tedy určitě :)). Poradila nám barvy, které by nám slušely, i jednotlivé přípravky, které jsme si mohly s dvaceti procentní slevou koupit.

No a den se bohužel chýlil ke konci… musím říci, že mě velmi mrzelo, že jsem musela odejít dříve a že jsme (po našem zkrášlení) nešly do „šantánu“, jak tam někdo navrhoval. Bylo to velmi milé setkání, hlavně taky díky paní Forejtové, která se nám věnovala a já osobně jsem měla pocit, že ji znám odjakživa.

 

Doufám, že se mi opět podaří nějakou podobnou cenu vyhrát :)

Mamanka

 

 

 

Párkrát už jsem na Ženě nějakou drobnost vyhrála, ale relaxační odpoledne bylo zatím bezkonkurenčně nejlepší výhrou.

Vše se odehrávalo v hotelu Maxmilián v centru Prahy. Nejlepší na odpoledni byl hned první bod programu – thajská masáž.

Nebudu tajit, že reflexní terapie chodidel, i když ji provádí subtilní Thajka, chvilkami bolí jako čert, ale výsledek stojí za to. Trochu mě vyděsila dřevěná tyčka, kterou se mi terapeutka chystala zabodnout do chodidla, ale nakonec se to přežít dalo a ani to moc nelechtalo. Masáž zad i hlavy byla přesto ještě o něco příjemnější.

Uvolněné a namasírované jsme se přesunuly do zasedačky, kde na nás čekalo občerstvení v podobě ovoce, sendvičů a různých nápojů, po kterých přišla na řadu beseda s paní gynekoložkou. Byly nám zodpovězeny otázky od hormonální antikoncepce, přes očkování proti rakovině děložního čípku až po těhotenské radosti i starosti.

Poslední částí programu byla slečna vizážistka, která nám krátce něco řekla o líčení a trendech pro letošní podzim a zimu, ale naše pozornost už nebyla na nejlepší úrovni, tak nás už jen jednu po druhé krásně namalovala.

Příjemný zážitek, především po masáži, nám snad všem vydržel déle než nalíčeníJ

Olinka01

 

 

 

 

Poprvé jsem vyhrála na Ženě-in. Bylo to pro mne velké překvapení a zároveň spousta radosti, protože se jednalo o relaxační den.

V sobotu jsme se sešly okolo jedné hodiny v hotelu Maxmilián, kde sídlí společnost Sabai. Slečna nám na uvítanou a na zahřátí dala výborný zelený čaj a následně nás postupně odvedla do místnosti, kde bude probíhat masáž. Nejprve jsem byla lehce nervózní, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Po chvilce dorazila malá a velice příjemná Thajka, která se se mnou snažila komunikovat lámanou angličtinou, ale nakonec jsme se domluvily. Celá thajská masáž byla hrozně příjemná a nejvíce jsem si užila reflexní masáž chodidel. Občas jsem měla i husí kůži.
Po chvilce pauzy jsme měly povídání s paní gynekoložkou, které bylo velice příjemné a osobní. Každý z nás se mohl zeptat na cokoli. Následně dorazila vizážistka, která nám povídala o tom, jak se starat o pleť, a každou z nás postupně nalíčila a zároveň poradila, které barvičky a make-upy jsou pro nás vhodné.
Na závěr jsme obdržely super dárečky a odpočaté a svěží a hlavně krásné jsme šly domů.
Bylo to opravdu velice příjemné odpoledne a thajské masáže jsou super a asi je brzy znovu navštívím. Vaše věrná čtenářka nicca 30

 

 

 

 

Ráda bych vám poděkovala za krásně strávené relaxační odpoledne se Ženou-in.

Bylo naprosto úžasné. Asi nejvíc mě nadchnula masáž ve studiu Sabai, nikdy jsem nic podobného neprožila, thajské masérky byly velice milé, skromné, šikovné a takové pokorné, což mi bylo jako ženě trochu nepříjemné. Moc jsem si to užila.
Po skončení masáže jsme si s ostatními účastnicemi daly výborný zelený čaj a začaly se pomalu seznamovat. Následoval chutný rautík a poté milé povídání s paní gynekoložkou - byla velice ochotná a odpovídala na naše dotěrné otázky.
Když dorazila vizážistka, všechny ženy ožily a těšily se, co s námi udělá. Líčení bylo velice decentní, což všechny ženy včetně mě uvítaly, protože nikdo z přítomných nebyl typ, který chodí hodně nalíčený. Odcházely jsme postupně a nerady za povinnostmi domů, protože nás vehementně naháněly naše protějšky, které to bez nás prostě nemohly vydržet :-)))

 

Sešla se skupinka opravdu příjemných žen, takže jsme mohly odhodit zábrany a chovat se naprosto otevřeně.

 

Moc proto děkuji a těším se zase na někdy příště!   :-))))))) Peko

 

 

 

 

Zdravím z domova. Po včerejším relaxačním odpoledni jsem doslova nabitá energií.

Na thajské masáži pod vedením pravé nefalšované masérky z Thajska mé tělo každou chviličku křupalo, ale dnes se cítím znovuzrozená a odpočatá. Rozhovor s paní gynekoložkou a ostatními výherkyněmi utekl velmi rychle, ale každá z nás dostala odpovědi na své otázky.
Moc jsem se těšila na paní vizážistku, která byla velmi mladá a poradila mi správné finty k zakrytí nedostatků mé pleti a doporučila večerní líčení na ples. Děkuji redakci Ženy-in za krásné a super odpoledne.

S pozdravem:-)

Vitačka

 

 

 

Na relaxační den se Ženou-in jsem se těšila už jen proto, že doma jsme měli právě tichou domácnost.

Sice jsem měla trochu obavu z inzerované masáže Sabai (nikdy jsem totiž na masáži nebyla) - ale bylo to v pohodě.

Oblečená do slušivého andělíčka jsem si vychutnávala masáž chodidel vonným olejíčkem, následovala masáž rukou, zad a jako poslední proběhla masáž šíje. Vše trvalo asi hodinu a při příjemné hudbě a v přítmí útulného pokojíčku jsem si nádherně odpočinula.

Protože nám všem na masáži trochu vyhládlo, tak bylo na řadě občerstvení ve zdravém stylu - ovoce, obložené toasty… ale to už na nás čekala paní gynekoložka. Sice jsem si myslela, že z tohoto oboru mě už nic nemůže překvapit (mám 2 děti), ale opak byl pravdou. Navíc informace byly podávány milou formou.

A pak už přišla ONA - velmi příjemná slečna vizážistka. Nalíčila nás všechny tak krásně, že jsme se navzájem ani nepoznaly, snad všechny zúčastněné si zakoupily líčidla, kterými jsme tak prokoukly. Jako bonus jsme dostaly taštičku se vzorky.

Ale to už se blížil závěr úžasného odpoledne, které uteklo jako voda. Ještě jsme byly obdarovány dárky, které opravdu udělaly radost.

Shodly jsme se na tom, že takové víkendové relaxační odpoledne bychom potřebovaly pravidelně každý týden.

Renicka

 

 Fotogalerie plná toho, jak jsme si užívali, je tady (klikni).

 

Pokud také chcete prožít báječný den, neváhejte a navštivte stránky www.sabai.cz, kde se vše o centru thajských masáží dozvíte a ještě získáte bezva tip na dárky.

Reklama