Zdraví

Jak jsme se líčily s Mary Kay?

Během června jsme pro vás, spolu s paní Vinklerovou, nezávislou kosmetickou poradkyní Mary Kay®, připravily dvě akce, kde jste si mohli přímo osobně vyzkoušet dekorativní kosmetiku Mary Kay®.

Jak tyto akce probíhaly, co všechno jsme zažily a jak se nám to líbilo?

Akce se uskutečnily ve dvou termínech, 16. a 23. června v pražském hotelu ILF na Budějovické ulici. Sešly jsme se vždy ve většinovém počtu v místnosti, kde už na nás čekaly odbornice na slovo vzaté – nezávislé kosmetické poradkyně.
Ty nás provedly světem krásy a vůní, líčení a vším, co by měla dobře znát každá žena, která chce dobře vypadat a pečovat o svůj zevnějšek. Vše, co se točilo kolem krásy, mělo jedno společné – značku Mary Kay®, se kterou jsme se mohly na osobou setkáních důvěrně seznámit.
Po velmi zajímavém povídání totiž následovala druhá, ještě zajímavější část večera, a to osobní líčení a zkoušení všech těch krášlících věciček od Mary Kay®, které ležely před našima očima na stole a byly nám plně k dispozici.

Na první pohled bylo jasné, že se jedná o kvalitní kosmetiku, která rozumí ženám.
Mohly jsme se nalíčit podle svého vlastního umění a vkusu, ale každou z nás si „vzala do parády“ jedna z poradkyň a vysvětlila nám, co nám sluší, jaký odstín bychom si ke své pleti měly vybrat, jaké stíny sluší naším očím.

A protože to byly opravdu odbornice a velice milé, měly od slov krůček k činům – vzaly do ruky rtěnku, make-up, řasenku či stíny a hned nám na našem obličeji ukázaly, co tím, co nám říkaly, konkrétně myslely. To bylo pro nás velmi přínosné, protože, jak jsem se dívala, řada z nás měla svůj „naučený“ styl a ani nás nenapadlo, že by nám něco mohlo slušet ještě víc.

Počáteční pohledy plné nedůvěry se po finálních tazích líčidly zkušené vizážistky naprosto rozzářily spokojeností a vykřikovaly jsme slova obdivu.

Co mě osobně nadchlo za výrobek??
Jednoznačně odličovač očí, rtěnka, která se krásně vpije do pokožky rtů a make-up, který vypadá velmi přirozeně.
Každou z nás ale nejspíš oslovilo něco jiného, ale podle spokojeného zkoumání všech výrobků Mary Kay®, jsem měla pocit, že každá z účastnic si našla to, co jí vyhovovalo.

Myslím, že se obě akce velmi zdařily, všem se nám to líbilo – pokud tedy mohu mluvit za všechny zúčastněné - a byl to také velmi příjemný večer, který nám přinesl nové poznatky.

Pokud jste se akce nezúčastnily, ale kosmetika Mary Kay® vás zaujala, můžete kontaktovat paní Lubomíru Vinklerovou, nezávislou kosmetickou poradkyni Mary Kay® , která pro vás obě akce připravila.
Tel: 602 117 626
www.vinklerova.cz  

Více fotografií najdete ZDE           
   
15.07.2003 - Zdraví - autor: Klára Křížová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Ťapina [*]

  Mary Kay není nic moc, na tu cenu. Měla jsem možnost vyzkoušet řasenku pro zvětšení objemu a nebylo vůbec vidět, že nějakou mám - tomu teda zvětšení objemu neříkám

  superkarma: 0 28.11.2003, 21:00:42
 2. avatar
  [4] Vladunka [*]

  Uplne s Vami souhlasim. Urcite bych si taky poridila tu podkladovou bazi, ale ty ceny jsou opravdu prehnane. Je jasne, ze na tom musi dealeri hodne vydelavat. Jestli ale chteji na ceskem trhu opravdu expandovat, meli by ty ceny snizit. Kdyz to porovnate s podobnymi firmami /Oriflame,Avon/, tak MK je opravdu nejdrazsi..

  superkarma: 0 15.07.2003, 12:15:06
 3. avatar
  [2] Pajinka [*]

  Mám také osobní zkušenost s touto kosmetikou - nadchl mě způsob prezentace - ze všeho pidivzorečky, všechno nejdříve vyzkoušet. Ale je fakt, že pak ta cena tomu odpovídá. No nic, objednala jsem si podkladový make-up, bylo to před čtyřmi roky. Pak jsem si ho vždy objednávala znovu, protože byl fakt super. Jenže pak změnili odstíny, tak jsem tedy našla podobný, to se taky ještě dalo. Jenže letos přišla změna, kterou už jsem neustála - změnili místo skleněných lahviček tubičky, místo původních 30 ml (což je u všech ostatních firem standard) už jen 29 ml, sice za stejnou cenu, ale ten, kdo umí počítat (moje poradkyně si myslela, že já ne, protože tvrdila, že je to jen pár halířů , ale z obyčejné trojčlenky dostanete zase zdražení o 15 korun ), ale co je nejhorší - odstíny úplně jiné, všechny do oranžova - zkrátka zašla jsem do obyčejné drogerie, koupila si za poloviční cenu jiný make-up a jsem spokojená. Mary Kay je určitě kvalitní kosmetika, ale podle mě spíš pro ty, které nenapadá lepší zhodnocení financí. Takový je můj názor.

  superkarma: 0 15.07.2003, 08:58:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme