Minulý měsíc jste se mohli zapojit do soutěže a vyhrát balíček se všemi druhy nových sušenek Milka. Jak čtenářkám chutnaly? Přečtěte si jejich hodnocení.

 

milka

Co jsme testovali? Pro všechny fanoušky nejjemnější čokolády z alpského mléka připravila Milka překvapení v podobě lahodných sušenek. Díky Milka sušenkám si můžete zakousnout kravičku ChocoMoo, poctivou máslovou sušenku ChocoBiscuit nebo ovesnou sušenku ChocoGrains. Jistě si zamilujete nadýchané piškoty s ovocným želé ChocoJaffa Rapsberry a ChocoJaffa Orange. Všechny mají jedno společné, a tím je lahodná čokoláda Milka.


Dobrý den, balíček mi přišel již v pátek a zcela v pořádku:) Ještě jednou díky za ochotu s doručením balíčku. Zde je moje zpětná odpověď, jak mi/nám chutnalo:
Nejvíce nám chutnali Choco Biscuit .....čokoláda krásně splynula se sušenkou a jen se rozplývala na jazyku .Naopak Choco Moo moc dobrou sušenku nemá.....přišlo mi to takové nijaké bez chuti,sušenka tvrdá.
Chocojaffa jsou jak pim´s akorát čokoláda je jemnější.A nakonec ChocoGrains.......ty bych asi taky nevyhledávala.Cereální sušenky si sice občas dám ,ale tohle mě moc nezaujalo a strašně se to drobilo.
Takže já osobně vždy sáhnu hlavně po Choco Biscuit :))

Ještě jednou děkuji a zdravím celou redakci
AngelinaJ1

Dobrý den,

ještě jednou děkuji za výhru ve vaší soutěži. O výhru jsem se podělila se svými blízkými i spolupracovníky. Názory na sušenky Milka máme podobné. Všechny testované sušenky nám chutnaly, nejvíce Choco Grains, tedy aspoň nám ženám, dobré na snídani i na svačinu, měkké na skus, dobrý pocit, že jít něco zdravého:-)
ChocoJaffa jsou velice chutné piškoty, marmeláda je měkká, nelepí se, dá se sníst i více kusů najednou, jelikož nejsou zas tak sladké. Více nám chutnala malinová příchuť. Můj přítel velice ocenil jednoduchý způsob otevírání a zavírání balení, velice praktické na cesty.
ChocoMoo - mohly by být méně sladké, ale jsou příjemně křupavé, vhodné jak na snídani, tak k odpolední kávě. Vtipný vzhled kravičky:-)
Choco Biscuit - příliš sladké a hutné, zůstal pocit přeslazenosti v ústech. Kolega je přirovnal k polomáčeným sušenkám Opavia, kterým by ale dal přednost.

Ivana Borovková

Dobrý večer, dovolte mi, abych Vám napsala pár slov o výhře, kterou jsem od vás obdržela. Musím uznat, že sušenky Milka byly neskutečně lahodné. Zmizely okamžitě. Je pravda, že jsem podělila koho jsem mohla, ale něco jsem si nechala i pro sebe.
Byl to opravdu zážitek si je po večerech vychutnat. Jsou velmi jemné, lahodné a rozplývaly se mi na jazyku. I malý si na nich pochutnával. Dlouho jsem nic lepšího neochutnala.
Jsou to sušenky přesně do ruky. Jen by mě zajímalo, jestli se dělají i v menším provedení, aby se mi vešly do kabelky.
Závěrem bych je chtěla opravdu všem doporučit. Jsou neskutečně výborné. I můj tchán, který má cukrovku si je nenechal ujít. Takže ještě jednou opravdu moc děkuji za ten lahodný prožitek, který mi sušenky Milka dopřály.

Vaše čtenářka Píďulka.

milka

Dobrý den,
ještě jsme sice úplně vše nesnědli, ale vyzkoušeli jsme z každého druhu.
Jako vždy značka Milka nezklamala. Všechny sušenky mají výbornou jemnou chuť. Mě osobně chutnají piškoty ChocoJaffa, ale manželovi moc chutnali ChocoBiscuit. Každý si vybral. Je sice fakt, že podobné výrobky se už vyrábí, ale Milka je jedinečná čokoláda a tak tyto obvyklé výrobky udělá jedinečnými.U ChocoBiscuit jsem také ocenila, že balení bylo rozděleno do dvou menších balení, které se v pohodě vlezou do kabelky, a nemusí se tahat celá krabice Nejvíc co jsem ale ocenila, byl uzávěr. Kdysy jsem sladké do sebe jen sypala, ale postupem času mi stačí míň a míň. A tak, když mám na něco chuť, vezmu si pár kousků a zase balení schovám. Díky super uzávěru, dobrotky zůstanou vždy čerstvé, ani neoschnou ani nezgumoví.
Určitě Milku i tyto novinky doporučuji, je to úžasná čokoládka Mňam, mňam
S pozdravem

Eva

Dobrý den,

nejlepší sušenky Milka byly polomáčené a ty ve tvaru kravičky:-)) Chuťově moc dobré. Ostatní sušenky byly též dobré, malinové piškoty chutné a osvěžující:-)) Výrobky Milka jsou vždy dobré, určitě si budu tyto výrobky kupovat;-)

Děkuji a přeji krásný den.

Hana Turková

Dobrý den,
sušenky u nás doma do týdne vysublimovaly, což svědčí o tom, že byly moc dobré...já nejvíc ocenila celozrnné, Děti ( dospělé ) asi piškoty s ovocným želé....ale na jazyku se rozplývaly všechny...ještě jednou díky....
S pozdravem Iva Havelková
Milá redakce, moc děkujeme, že jsme mohli vyzkoušet nové sušenky Milka. Všechny byly moc dobré! Moje děti milují čokoládu Milku a tak se na sušenky moc těšily. Mě nejvíce chutnaly ty celozrnné, dětem ty ve tvaru kravičky a piškoty ChocoJaffa. Ty mi přišly nejlepší! Moc díky, určitě si je koupíme! Jana K
Dobrý den do redakce! Jsem ráda, že jsem mohla vyhrát ve vaší čokoládové soutěži nové sušenky. Musím říci, že ChocoMoo a ChocoGrains jsou naprosto skvělé! Čokoláda je skvělá na všech sušenkách Jaffa želé je výtečné. Jako vše od Milky
Děkuji ještě jednou, ráda pro vás zase něco otestuji!

Gábina K.

Dobrý den děkuji za zprávu.
Omlouvám se,že odpovídám až nyní, ale vrátili jsme se z dovolené.
K testování:

ChocoMoo 200 g
sušenka ve tvaru kravičky měla veliký úspěch u dětí na první pohled. Je pravda,že po třetí sušence raději sáhly po sušence jiné a to, polomáčené :

ChocoJaffa Rapsberry 147 g
tuto sušenku s malinovým želé bych hodnitila asi nejkladněji. Byla jemná a přitom výborně sladěné chuti.

ChocoJaffa Orange 147 g
dala by se hodnit steně jako předchozí sušenka, přesto malinová příchuť u nás asi vítězila :-).

ChocoBiscuit 150 g
na této sušence s tabulkou čokolády jsme si s pochutnaly s babičkou u kafíčka. Trochu jsme si ji šetřily, protože jsme se na ni každé odpoledne těšily :-)

ChocoGrains 168 g
přestože tato sušenka s ovesnými vločkami nezaznamenala u nás absolutní vítězství, mně jako příznivkyně zdravé výživy moc v nabídce potěšila.

Přijemny den přeje Jitka S.

Dobrý den,
sušenky nám moc chutnaly. Bohužel jsem ani nestačila ochutnat ChocoBiscuit, i když jsem dětem říkala, že chci nechat pár kousků na ochutnání. Prý byly moc dobré. ChocoMoo zmizely jako druhé, ale z nich mi kluci nechali aspoň jeden kousek, i když neradi. Naštěstí nemají rádi plněné sušenky, tak mi všechny zůstaly. Jeden balíček jsem vzala do práce a kolegyním také chutnaly. Doufala jsem, že mi zůstanou i ChocoGrains, protože kluci cereální sušenky většinou nechtějí, ale bohužel jim také chutnaly, tak jsem měla smůlu.

S pozdravem

Lydie Boráková

Pozn. red.: Příspěvky testujících nebyly redakčně upraveny.

 
ChocoMoo 200 g
Nadýchaná sušenka ve tvaru kravičky s nejjemnější čokoládou Milka z alpského mléka
Doporučená cena: 37,90 Kč
ChocoBiscuit 150 g
Lahodná máslová sušenka s pořádnou tabulkou čokolády Milka z alpského mléka
Doporučená cena: 37,90 Kč
ChocoGrains 168 g
Křupavá sušenka s ovesnými vločkami polomáčená v lahodné čokoládě Milka z alpského mléka
Doporučená cena: 37,90 Kč
ChocoJaffa Rapsberry 147 g
Měkoučký piškot s osvěžujícím malinovým želé a oblíbenou čokoládou Milka
Doporučená cena: 24,90 Kč
ChocoJaffa Orange 147 g
Lehounký piškot se sladce nakyslým pomerančovým želé a nejjemnější čokoládou Milka z alpského mléka
Doporučená cena: 24,90 Kč

Více o dalších produktech značky Milka se dozvíte na www.milka.cz

Reklama