Ahoj všichni!
S tímto tématem mám svoji zkušenost. Éra internetu mě zastihla již vdanou, ale zážitek mám se seznámením přes inzerát.

Když mi bylo asi 20, dala jsem si inzerát, spíš z hecu nebo z pocitu, že kolem mě jsou samí nezajímaví chlapi, chtělo to něco jiného, možná trošku tajemného.

Když mi přišly odpovědi, vybrala jsem si jednoho jako favorita. Fotku jsme si neposlali, já jsem zrovna žádnou neměla, digitály neexistovaly, tak jsem ji nechtěla ani po něm. Pouze jsme se popsali v dopise. On měl být o 7 let starší, vyšší, tmavě hnědé vlnité vlasy po ramena, no vypadalo to dobře. Abstinent, nekuřák - to by se taky dalo při troše dobré vůle přežít :-).
Vyměnili jsme si pár dopisů, ty byly v pohodě, byl vtipný, ani hrubky nedělal, tak jsem si řekla, že bychom se mohli i vidět.

Setkání jsme si domluvili na nádraží. Připravovala jsem se důkladně, líčila jsem se hodinu, vzala jsem si tričko s hlubokým výstřihem, vyztuženou podprdu (push-upky ještě nebyly), ramínka zkrátila, abych byla co nejsvůdnější, podpatky a šlo se.

Na nádraží plno lidí, malé město, všichni se znají - tak jsem hledala někoho, koho jsem tu nikdy neviděla. Postávala jsem tu tak 10 minut, házela jsem pohledy na každého vysokého tmavovlasého kluka a ono nic.

Pak jsem uviděla něco, co se opíralo o zeď a hledělo na mě. Mělo to max 160 cm, 50 kg, umolousané rifličky, krepaté vyšisované trčící vlasy (styl kytarista Brabec) a minimálně čtyřicátník. Když viděl, že na něho koukám, odlepil se od zdi, usmál se a šel za mnou.

Já jsem okamžitě udělala čelem vzad a odcházela jsem. Ale on šel za mnou. Tak jsem zrychlila a on taky. Začala jsem utíkat, ale na těch podpatkách to bylo stylem: „Jak to prcháte, Krhounku? Takhle se má prchat!" Ruce jsem držela na prsou, jinak by mi vyrazily zuby, a ten kretén jak běžel za mnou, tak na mě řval: „Počkééj, to jsem jáá, jak sis podávala ten inzerát!!"

Když mě dohonil, tak jsem se z toho chtěla nějak vyvléct, on to pak pochopil, seřval mě jak Alíka, že kvůli mě jezdil vlakem, slovník měl, že jsem byla rudá až za ušima a nakonec, bohudík, odešel.

Já jsem pak strávila dvě hodiny v parku, abych nemusela jet domů s těma cestujícíma, kteří tohle všechno viděli.

Teď už se tomu směju a dávám k dobrému, ale tenkrát mě hanba fackovala. Takže inzerát jenom z marnosti nebo nudy, to už nikdy!!!!
1Mona


Ale tohle je také roztomilé. Ty popisy, to je vůbec věc. Co poznáte třeba z tohohle: Mám 26 let, jsem nekuřák, měřím 183 cm a vážím 79 kilo. Jsem špinavý blonďák a jsem velmi sympatický. Tak. A co z toho víte? Já teda kulový. Ale jsem to celý já!:)))

Reklama