Pracuji ve školství, kde je převaha žen, takže sex zůstává hlavně na žácích a studentech. Bohužel už se nejezdí na brigády, (na jedné jsem ztratila panenství já), takže je nahradí už jen různé výcvikové kurzy, asi proto jsou tělocvikáři pořád tak žhaví na ně jezdit. Ale znám základní školu, na které si už potřetí rozvedený ředitel proutník prověří sexuálně skoro každou novou mladou učitelku.

Vzpomněla jsem si na svoje první působiště na učilišti, kde se to harašilo jedna radost a nikomu to moc nevadilo. Sem tam bodré plácnutí nějaké učitelce po zadečku brali mistři jako zábavu lepší než svačinu. Když jsme s kolegyněmi probíraly těžké mezery ve znalostech učňů, objevil se ve dveřích sborovny nějaký mistr a dal nám hádanku: Holky, kde nejvíc řežou gaťky? Tady! A ukázal si čáru nad zápěstím...No a my jsme se hned hezky vesele odreagovaly. Když jsem pak musela kvůli stěhování jít na základku mezi babinec, sranda mě bohužel brzo přešla.

Ředitel učiliště byl velmi taktický manažer při shánění peněz od nadřízených papalášů koncernu ČAZ. Občas je pozval na žranici a oni mu pak přiklepli peníze na nové NC obráběcí stroje do dílen. Jenže byl mezi nimi jeden sexuálně náročný papaláš, který si vždycky na celostátním školení nebo soustředění vyhlédl mladou vychovatelku nebo učitelku a nařídil řediteli příslušného učiliště, aby mu ji zajistil do postele. Pokud to ona vysoce poctěná vyhlédnutá oběť odmítla, bylo to učiliště na indexu a dlouho nedostalo dobré dotace, a ta holka pak většinou musela odejít z pracoviště jinam.

O těchto praktikách jsem se dozvěděla až později. No a na jedné žranici jsem byla coby novicka nasazena ředitelem, abych papaláše zabavila spolu s jinými kolegy při takové žranici na podnikové chatě. Ředitel správně doufal, že na sebe přitáhnu pozornost svým hraním na housle s naší amatérskou učitelskou kapelou. Když už na mě onen papaláš notně ovíněný ke konci akce tvrdě najížděl, popadl mě jeden starší mistr, který ředitelovy úmysly prokoukl, a posadil mě do auta spolu se synem onoho zvrhlíka, byl s tatíčkem jako na praxi na služební cestě.

Tomu jsem se líbila skoro víc než tatíkovi, on mě taky moc. Pokusila jsem se namítat, že jsem měla podle rozepsaného plánu jet z chaty s někým jiným, ale ten hodný mistr mě umlčel, že on ví, co dělá, dovezl nás k sobě domů, napustil nám vanu a sám se schoval do ložnice jeho velkého bytu, který po rozvodu obýval sám. Tak jsme si užili, zabouchli dveře bytu a mladík mě doprovodil na ubytovnu. Ráno mě ředitel zavolal na kobereček celý rozzuřený, protože pan zvrhlík byl neukojený.

Ale já jsem tvrdila, že jsem v tom byla nevinně, že došlo asi k nějaké chybě v rozpisu. A pan synáček se jen potutelně usmíval a spiklenecky jsme na sebe mrkali. Pak už jsem ho nikdy neviděla. Ale někdy si říkám, co když udělal ten mistr chybu? Třeba jsem tenkrát mohla prosouložit k nějakému teplému místečku, které by mi po revoluci zajistilo členství ve vedení nějaké bohaté firmy. Kdo ví...

Bonda


Tak to je další ze zajímavých příběhů, které napsal sám život. Takové věci se asi děly, dějí a budou dít. Nebyl jsem nikdy oběť ani lovec, tak nemohu soudit, jaké to je. Ale vidím, že ženy to berou pragmaticky. Aspoň že tak.

Reklama