Seriál Miss Prima křivky jste na našich stránkách bedlivě sledovali několik týdnů.  Postupně jsme vám představili finalistky, mezi nimiž jste si možná našli svoji favoritku. Dnes už víte, jestli právě ta „vaše“byla nejkrásnější, a možná vás bude zajímat pár postřehů ze zákulisí.

Žena-in samozřejmě nemohla chybět, neboť měla svoji zástupkyni v porotě. A shodou náhod jsem se tou zástupkyní stala já. A to doslova a do písmene. (Jak je ta čeština krásná)

Zastoupila jsem kolegyni Markétu Škaldovou, která si zlomila nos a nechtěla se ukazovat na veřejnosti. (Nevím proč, když i s tou sádrou vypadá moc dobře)

Upřímně řečeno, měla jsem ze své role porotkyně dost velkou trému, protože na rozdíl od Markéty jsem stydlín, společenský antitalent a tak trochu pavouk. Největší hrůzu mi naháněla představa, že budu muset veřejně vystoupit a hovořit. Jít na podium před zraky diváků, objektivy kamer a fotoaparátů, bylo pro mě noční můrou. Určitě bych zakopla, zakoktala se, nebo se alespoň hrbila ve snaaze stát se menší, ještě menší, až nejmenší na celém světě.

Naštěstí se tak nestalo a já mohla bez stresu plnit svou odpovědnou funkci člena poroty a přidělovat body za jednotlivé disciplíny. Missky měly absolvovat krátký rozhovor, zaujmout volnou disciplínou a předvést se v roli modelky.

m

První představení před diváky a porotou (Z pohledu porotkyně)

Musím uznat, že nebylo zrovna snadné rozhodovat, protože dámy byly báječné a všech úkolů se zhostily ctí. Všechny do jedné mají můj velký obdiv, i když je jasné, že nejlepší může být jen jedna.

A tou se (světe div, se) stala má favoritka s číslem 10. Pavla Procházková. Její medailonek si přečtěte ZDE

První vicemiss se stala dívka s číslem 8 Markéta Nagyová

Druhou vicemiss se stala dívka s číslem 6 Simona Zrůstová

m

Dekorování vítězky (Z pohledu diváka)

b

Tři nejkrásnější s Kateřinou Kaprasovou (Na jevišti)


Krátce po dekorování jsem vítězce poblahopřála k úspěchu a požádala krátký rozhovor.

m

Nebudu se vás ptát na první dojmy, vidím, že máte v očích slzy štěstí, ale jak chcete své vítězství v Miss Prima křivky zúročit?

Jak už jsem řekla v soutěžním rozhovoru, ráda bych se věnovala modelingu, nebo fotomodelingu a stala se Plus Size modelkou.

To jste na nejlepší cestě, protože jednou z cen je reprezentace v zahraničí v roli plus size modelky. Myslíte, že se vám tato zkušenost hodí i ve vaší profesi tajemnice divadla?

 Já myslím, že je to hodně propojené. V soutěži jsem mohla zúročit své zkušenosti z herectví a a naopak v mé profesi se mi určitě hodí sebevědomé vystupování.

Co vás na soutěži Miss Prima křivky nejvíc překvapilo?

Ta obrovská profesionalita a dá se říct i tvrdost, která ale byla výborná, protože jsem si uvědomila, že ta soutěž má nějaký rozměr a kvalitu. Tak to mě překvapilo, ale pozitivně.

Na co se v nejbližší době nejvíc těšíte?

Jé…na co se nejvíc těším? Určitě na reprezentování České republiky v zahraničí.

Tak já vám budu držet palce a po „divadelnicku“: Zlomte vaz

Děkuji

Čtěte také:

Finalistky Miss Prima křivky

Reklama