to nám prozradí naše čtenářka snickem Onohlo. Jste zvědavé, jak na to šla a jestli se jí to povědlo? Pak nezbývá, než si přečíst její příspěvek.

Ráno, jako každý den vstanu. Obličej opláchnu studenou vodou. Ano jsem to já, po horké noci mastná od potu s opuchlou tváří. Zkontroluji, kolik nových pupínků mi do rána narostlo. Všechny bílé ihned mačkám. Chvíli se pozoruji v zrcadle. Chtělo by to změnu.

Podlehnu reklamám, které na mě ze všech koutů čučí a nějaký ten výrobek si dnes koupím neboť jsem se dnes rozhodla být krásná. Obléknu se a vyrážím na nákup.

V drogérii požádám paní prodavačku o radu. V tom co chci, mám jasno. Chtěla bych krém na aknózní, smíšenou pleť, který by mojí pleť zároveň i sjednotil. Dále by bylo dobré, kdybych pleť nemusela před nanesením tohoto krému čistit. Maximálně bych si obličej opláchla vodou. No a také bych chtěla, aby se krém používal nanejvýš 1x denně nebo tak 3x do týdne. S ideální cenou okolo 100kč.

Prodavačka na mě chvilku zmateně kouká. Pak se zmáhá na odpověď „tak to vám paní bohužel nepomůžu“. Zkrátka ideální krém pro mě neexistuje. No nic, ráda si počkám pár let, až ho nějaká firma vyrobí. Do té doby mi bude muset vystačit čistá voda a sem tam nivea.

Onohlo

Milá Onohlo, ne že neměla onen vysněný krém, ale ani mysl pro humor.

Text nebyl redakčně upraven

  • Jak jste spokojené, nebo nespokojené se svou pletí vy, milé ženy?
  • Staráte se o ni, nebo jí spíš škodíte?
  • Máte nějaké zlozvyky, které pleti neprospívají?
  • Které životní období se na vaší pleti projevilo negativně? Bylo to dopívání, těhotenství, nebo prodělaná nemoc?
  • Trpíte nějakými alergiemi, které se odráží na stavu vaší pleti?
  • Jak se o svou pleť staráte? Chodíte pravidelně na kosmetiku, děláte si masky, a nešetříte na speciálních krémech?
  • Líčíte se? Používáte tekuté báze nebo spíš pudry?
  • Uvažovala jste někdy o liftingu, botoxových injekcích, nebo výplňových preparátech, které slibují omlazení pleti? Jak jste spokojená se svou pletí právě teď?

Napište mi, na vaše příspěvky, zkušenosti, příběhy, ale i rady, jak se starat o pleť se už moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama