Smrad z cigaret vadil čtenářce Daseně. Její manžel má naštěstí pevnou vůli, tak když se zařekl, že už kouřit nebude, to zatím plní. Asi to bylo i výčitkami od Daseny...

Odnaučit partnera zlozvyku je jistě chvályhodné, a dvojnásob, pokud je tím zlozvykem droga. Povedlo se to čtenářce Daseně.


Jak jsem již přispívala svými příspěvky na Váš portál, psala jsem, že je můj manžel workoholik a tak musí stále něco dělat.

Kdysi dávno, se rozhodl, že vyrobí samodomo karavan, protože však nemá dílnu dělali to s kámošem, který je také podobného ražení, jako můj muž.

A tak se do toho chlapci pustili, ale přitom se naučil i kouřit a to moc a moc.

Do 27 let nekouřil, protože hrál fotbal I. ligu, tak mu to ani nedovolovalo, aby stačil s dechem. Dodnes je vášnivým divákem fotbalu, dokonce trénoval naše dva kluky od 5 let.

Ale abych se vrátila k tématu, cigarety byly všude, odkládal je a kouřily samy:-)

Spotřeba byla tak velká, že to začalo moc lézt do peněz.

Když jsem mu říkala, že smrdí, nechtěl tomu věřit, prý si vymýšlím. A tak jsem prala jeho prádlo skoro každý den, neb opravdu smrdělo.

Kluci dělali karavany dva roky, museli udělat čtyři, aby bylo jeden na prodej a druhý na náklady našeho.

Když přivezl hotový karavan domů, slíbil, že už kouřit nebude.

A tak se i stalo, on má totiž pevnou vůli, nevím, jestli to byla moje zásluha, tím, že jsem mu vyčítala ten smrad kouře.

Ale přestal a já zvítězila nad smradem, nyní voní, jako miminko:-)

A tak Vám milá redakce a ženy.in, přeji druhou Vaší polovičku vonící, jako mám já:-)

Krásný podzimní dne Vám přeje,
Dasena

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

  • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

Reklama