Bulvár

Jak jsem byla „tři hodiny“ celebritou

V úterý večer probíhal v pražském divadle Hybernia charitativní večer Parfume De Luxe 2011. Dovolte, abych se s vámi podělila o zážitek, kdy jsem se na „dlouhé tři hodiny“ stala celebritou.

Charitativní večer se konal 7. června, přesně v den narozenin mé dcery. Po krátké rodinné oslavě jsem se tedy vydala „splnit pracovní úkol“. Organizátoři této akce totiž oslovili nejznámější a nejúspěšnější média (Žena-in oba tyto přívlastky samozřejmě splňuje), aby vyslali svoje zástupce do řad porotců, kteří měli za úkol vyhodnotit nejlepší pánský a dámský parfém. Akce byla charitativní a konala se v duchu zábavného pořadu, na který si lidi normálně zakoupili vstupenky, třeba jako na koncert nebo do divadla. My porotci ne, my jsme dostali vstupenky zdarma, ale za to se od nás očekávalo, že půjdeme vzorem a tučně přispějeme do putující kasičky (kasičku jsem oddalovala pohledem, neboť bylo týden před výplatou).

A tak zatímco jsem přesně před jedenadvaceti lety sténala na porodním sále, teď jsem sténala při vytahování Františka Palackého (Ema Destinová i Tomáš Garrigue Masaryk bohužel už dávno odešli a Božena Němcová jako na potvoru chyběla).

Ale což, šlo o dobrou věc, výtěžek této akce poputuje prostřednictvím patronky Lejly Abbasové, která se ujala i role moderátorky, na konto nadačního fondu „Asante Kenya“, podporujícího vzdělávání dětí v africké Keni. Moje děti už vzdělané jsou, dopřeju to i druhým.

Okolo sedící porotci – namátkou: Jana Bobošíková, Michaela Dolinová, Štěpánka Duchková, Jan Přeučil, Jiří Krampol, Magda Malá, Jarka Obermaierová, Zdeněk Podhůrský, Tomáš Magnusek, starostové a podnikatelé měst a obcí… určitě nějaké ty „frfníky“ neřeší, tak přece se před nimi neztrapním.

Přímo vedle mě seděl Pavel Novotný, chválabohu, známe se už léta, a tak jsem byla ráda, že je to právě on, neboť díky němu opadly i mé počáteční rozpaky. Řada lidí ho nemusí, ale já ho mám ráda, ke mně se choval vždycky moc mile a hezky, ale také si ze mě samozřejmě vždy utahoval. Nedal pokoj ani při tomto slavnostním večeru.

Porotci se stávali ze dvou řad, jednotlivě nás představovali. Už při vchodu na nás cvakaly fotoaparáty, točily nás kamery (mě hlavně z toho důvodu, že jsem šla bok po boku s Pavlem, v závěsu za Míšou Dolinovou, jinak by jim asi nějaká Stušková mohla být ukradená), pak nás hostesky uvedly na svá místa a usadily. Po oficiálním zahájení programu došlo i na postupné představování porotců. Druhou moderátorkou byla Eva Decastelo, a ta četla naše jména. Vedle výše zmíněných samozřejmě i moje, myslím, že mě četla mezi starostou obce Náchod a Jiřím Krampolem. Když jsem vstávala a ukláněla jsem se k publiku, připadala jsem si opravdu jako nějaká celebrita, až do chvíle, než se publikum rozesmálo, neboť „kamarád“ Pavel mi nalepil zezadu na záda obráceně cedulku, která se nacházela na křesle porotce.

Poté jsme dostaly vzorečky jednotlivých parfémů a během programu, kdy zpíval například vítěz předchozí Superstar Martin Chodúr (mimochodem byl skvělý) nebo Petr Kolář (ten kupodivu tak skvělý nebyl) či probíhala módní přehlídka, jsme čichali k vzorníkům a zapisovali nám nejvíce vonící parfémy. Ty byly předtím oficiálně představeny na pódiu modely a modelkami. Pavel ztratil tužku, které jsme fasovali už u vchodu, a tak vždy těsně před zakroužkováním a odevzdáním mi čajznul tu moji, načež mě hosteska seřvala, (4x, byly čtyři kola), že to pořád odevzdávám pozdě. Pavel se tvářil (jak je jeho zvykem) jako měsíček.

V rámci programu probíhala také taková „atrakce“, že jeden z modelů si vždy z nás porotců jednoho vytáhne a položí mu nějakou „kulišáckou“ otázku, na kterou musí porotce odpovědět. Modelů bylo deset, nás porotců 3x tolik, takže na všechny se pochopitelně nedostalo, otázky byly položeny pouze mediálně známým tvářím. Což rozčílilo Pavla a zavolal směrem k Lejle Abbasové: „Tady Sašenka z Ženy-in by také chtěla nějakou otázku!“Myslela jsem, že ho nakopnu. Otázku jsem stejně nedostala.

Celá akce trvala zhruba tři hodiny, od 20.00 do 23.00 hod. Na prvním místě v dámské kategorii se umístila Iveta Lutovská a parfém od tvůrce Karla Gotta Lady Carneval. V pánských parfémech zabodoval Giorgio Armani – Acqua di Gio, který prezentoval Mister International Jan Pochobradský. Vybralo se celkem 66 232 Kč, z toho 50 000 Kč věnoval i generální partner akce LR Health & Beauty, generální ředitel společnosti Aleš Buksa.

Po závěru celého programu se měl konat malý rautík, ovšem ne v Hybernii, ale nedaleko v Dušní ulici. Pavel na mě: „Zůstáváš na raut, ne?“ „No jasně, kde to je?“ „Tady dole, v klubu“. „V klubu? To slyším poprvé, že Hybernia má ve sklepních prostorách nějaký klub.“ No nicméně Pavel se uprostřed věty někam vypařil, tak jsem ho šla hledat, tedy ne Pavla, ale ten klub. Našla jsem jen pánské a dámské záchody, a než jsem celý spodek prošmejdila, ve foyer divadla zůstaly už jen uvaděčky.

Vyšla jsem ven a volám Pavlovi na mobil: „Prosím tě, já ten klub nenašla.“ Na což mi odpověděl: No, on tam taky žádný není, je to v Dušní, v nějaké restauraci, ale já tam nejdu, za týden se nám narodí miminko, tak jdu domů za svou přítelkyní. A ty tam také nepůjdeš, jsi vdaná, tak upaluj domů za svým manželem.“

A tak jsem se jako „špatná“ celebrita vrátila zavčas a poslušně domů. Ale i ty tři hodiny stály za to.

Malá fotogalerie na závěr

hybernia

před divadlem Hybernia bylo narváno

chodur

Martin Chodúr se svojí přítelkyní

misa

Míša Dolinová a Štěpánka Duchková jsou „fajn baby“

misanos

fajn je i mladá maminka, talentovaná zpěvačka Míša Nosková

moderatorky

moderátorky večera Lejlu Abbasovou a Evu Decastelo bylo víc slyšet než vidět, stále na ně pouštěli „umělecký opar“

porotci

na cestě k porotcům se už opar rozplynul, zkraje Jaroslava Obermaierová, Tomáš Magnusek, Jan Přeučil, Jiří Krampol, Uršula Kluková

my

porota se pomalu schází, včetně mé maličkosti a povedeného souseda po levici (druhá řada), přede mnou ten tmavý pán s hustými, černými vlasy se jmenuje Yoyo Pakomio a je to princ z Velikonočních ostrovů

vyhlaseni

vyhlášení dvou vítězných parfémů

vytezek

výtěžek z akce putoval na konto nadačního fondu „Asante Kenya“, podporujícího vzdělávání dětí v africké Keni

pavel

... a „nejlepší“ na závěr: „Upaluj domů za svým manželem...“

Čtěte také:

 

   
10.06.2011 - Společnost - autor: Alexandra Stušková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [54] RenataP [*]

  átéčko — #53 žejo...Sml57?

  superkarma: 0 17.06.2011, 22:05:50
 2. avatar
  [53] átéčko [*]

  Agartha — #52 A co ty seš zač? S tebou ještě bude prdel!!!!Sml36

  1. na komentář reaguje RenataP — #54
  superkarma: 0 12.06.2011, 21:28:49
 3. [52] Agartha [*]

  Suzanne — #50 Ta horká jehla vzplála a zapálila hranici, odsouzená se kajícně přiznala a uhořela, je však ještě potřeba pořádně prohrabat její popel. Sml57

  Zloba, závist, nenávist - nejkrásnější lidské vlastnosti, které vás všechny zahubí, redaktory, celebrity, čtenářky, mnichy i mrchy. Požerte se navzájem, urážejte se, vražděte se, bijte se a my se vám budem zespoda smát.

  end of the world

  1. na komentář reaguje átéčko — #53
  superkarma: 1 12.06.2011, 20:54:05
 4. avatar
  [51] selinka [*]

  Suzanne — #50 a už vůbec ne o ukájení Sml52Sml52

  superkarma: 0 12.06.2011, 20:36:24
 5. avatar
  [50] Suzanne [*]

  Agartha — #49 Saša psala horkou jehlou, čtenářkám to logicky vadilo. Tohle není nic o upalováníSml23Sml79

  1. na komentář reaguje selinka — #51
  2. na komentář reaguje Agartha — #52
  superkarma: 0 12.06.2011, 19:30:56
 6. [49] Agartha [*]

  Odsouzení se popravili, upálili, pověsili nebo jim byla sťata hlava. Prach prachu - popel popelu. Během těchto procesů se řada lidí ukájela Sml57

  1. na komentář reaguje Suzanne — #50
  superkarma: 0 12.06.2011, 11:14:10
 7. avatar
  [48] átéčko [*]

  Alexandra Stušková — #43 Tohle my víme, ale nazvat to uměleckým oparem, je nesmysl.

  superkarma: 0 11.06.2011, 19:50:15
 8. avatar
  [47] átéčko [*]

  Eva_Fl — #41 A už v tom názvu mělo být v uvozovkách něco jiného...Nebo ne?

  superkarma: 0 11.06.2011, 19:48:23
 9. avatar
  [46] selinka [*]

  Alexandra Stušková — #43 že děkuji za vysvětlení, v praxi musí být zajímavé se v tom pohybovat.

  superkarma: 0 11.06.2011, 13:52:35
 10. avatar
  [45] enka1 [*]

  Alexandra Stušková — #44 Sml16nebo

  - psát horkým perem

  - ztuhlým prstem ťukat do klávesnice

  - šít žhavou jehlou...................

  superkarma: -1 11.06.2011, 11:11:52
 11. [44] Alexandra Stušková [*]

  spíš "šít horkou nití" Sml16

  1. na komentář reaguje enka1 — #45
  superkarma: 0 11.06.2011, 11:02:26
 12. [43] Alexandra Stušková [*]

  Milé dámy - daly jste mi, co se do mě vešlo. Ale dobře mi tak, už nikdy nebudu psát horkou nití. Z vašich reakcí vyplývají dvě věci: všechno zlé k něčemu dobré - a co tě nezabije, to tě posílí.

  Za všechny reakce děkuji a beru si je k srdci. Za chvilku jdu na rozhovor s první dámou etikety, paní Eliškou Haškovou Coolidge, a to si pište, že budu vnímat všemi smysly Sml16, aby vás rozhovor nezklamal.

  Vzkaz pro Selinku: Tak jsem zjistila, že v tom uměleckém "oparu", nebo také "dýmu", se prý nachází drobné krůpěje vody, které mají ty moderátorky osvěžit.

  Vzkaz pro Heligonu: manžel vzkazuje, že v příjmení má od nepaměti opravdu "š". Sml16

  Hezký, pohodový víkend

  Saša

  1. na komentář reaguje selinka — #46
  2. na komentář reaguje átéčko — #48
  superkarma: 1 11.06.2011, 10:41:17
 13. [42] rak177 [*]

  Chápu,že se paní redaktorce nezamlouvá,když je čtenářkami opravována,ale pravopis a jména osob o kterých píše by znát měla,pokud chce psát články.Chybička se vloudí,ale chyb v článku bylo více,promiňte všichni,ale od profesionála mi to vadí.Před známými osobnostmi se ztrapnit nechtěla a tady jí to zřejmě nevadí.

  superkarma: 0 11.06.2011, 02:06:26
 14. avatar
  [41] Eva_CZ [*]

  átéčko — #39 Sml22. Mne nadzvedava, kdyz nekdo oznaci za celebritu takovyho malyho ceskyho sulinka, jako je Pan Nikdo Slezacek. Sml28

  Ne ze bychom nemeli borce, pana Hrusinskeho a Mensika a Wericha a ....... mraky. Ale verim, ze tihle by na takove ,,akce" v zivote nesli.Sml23

  1. na komentář reaguje átéčko — #47
  superkarma: 1 11.06.2011, 01:11:40
 15. avatar
  [40] kometa [*]

  No co dodat. Akce to musela být super. Pravopis nekomentuji, protože sama ho neovládám a také vím jak je to ponižující, když se mě  za to lidé posmívají. To je jedna strana pohledu.

  Ta druhá je: už, aby ta korektura probíhala, když to vidím já, tak to je co říct. Také dělám časopis a nikdy bych to nedala do tisku bez korektury, protože vím, že bych byla směšná.

  superkarma: 0 10.06.2011, 22:09:29
 16. avatar
  [39] átéčko [*]

  Eva_Fl — #37 Evi, u nás je celebritou každá coura, teˇse opravdu nechci dotknout nikoho z příomných na téhle akci, to ani náhodou. Vzpomněla jsem si na jednu pornoherečku, co se přihlásila do jakéhosi pořadu k seznámení. Ve chvíli, kdy se zjistilo, co je zač, stala se  celebritou....Sml43

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #41
  superkarma: 3 10.06.2011, 19:57:59
 17. avatar
  [38] átéčko [*]

  ToraToraTora — #31 ...šílená situace. Pohřeb mladého motorkáře...po něm ještě cesta ke křížku, místu, kde se to stalo. A naprosto zlomená mladá vdova ukázala prstem před sebe a řekla: "kasička". Před křížkem poklekla dívka a bylo já vidět ta čárka.  A zlomená bolestí a smutkem vdova se malinko zasmála.Byla to tom smutku a bolesti všech jediná kratičká chvíle uvolnění...

  superkarma: -1 10.06.2011, 19:54:58
 18. avatar
  [37] Eva_CZ [*]

  ...... a to jsem jeste presla fakt, ze celebritu jsem nezaznamenala ani jednu. Sml52Sml52Sml52

  1. na komentář reaguje átéčko — #39
  superkarma: 0 10.06.2011, 15:29:16
 19. avatar
  [36] krokodylice [*]

  Sml52 Každý další komentář jsou dva kliky na stránce. Redakce si může mnout  Sml67 Sml67 . Další dva kliky ode mne.

  superkarma: 0 10.06.2011, 14:45:27
 20. avatar
  [35] heligona [*]

  heligona — #34 Tak mě napadlo, jestli se paní Stušková skutečně tak jmenuje, nebo se jí někde hned na začátku povedl překlep a pak už jí bylo blbý prozradit, že se neumí ani podepsat Sml54

  superkarma: -1 10.06.2011, 13:59:15
 21. avatar
  [34] heligona [*]

  Sapita — #32  Lejla Abasové (Abbasová) Jarka Obermaierová (Obermajerová) by asi taky nebyly moc nadšené. Tady by asi byl kratší seznam toho, co je napsáno dobře.

  1. na komentář reaguje heligona — #35
  superkarma: 1 10.06.2011, 13:52:02
 22. avatar
  [33] dasal [*]

  ToraToraTora — #28 uááááááááá, máš pravdu, nevím, na co si stěžuju Sml30

  superkarma: 0 10.06.2011, 13:48:04
 23. avatar
  [32] Sapita [*]

  A není náhodou Štěpánka Duchková a ne DufkováSml58

  1. na komentář reaguje heligona — #34
  superkarma: 0 10.06.2011, 13:33:58
 24. avatar
  [31] ToraToraTora [*]

  átéčko — #30 směješ se, takže jsi jistě také měla někdy tu čest Sml30

  1. na komentář reaguje átéčko — #38
  superkarma: 0 10.06.2011, 13:28:30

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] átéčko [*]

  ToraToraTora — #28 Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #31
  superkarma: 0 10.06.2011, 13:24:09
 2. avatar
  [29] Žábina [*]

  nejsem zvyklá kritizovat, ale ten sloh a slovosled ve větách je fakt dost hrozný Sml68

  superkarma: 0 10.06.2011, 12:24:10
 3. avatar
  [28] ToraToraTora [*]

  dasal — #26 To onehdá se předemnou sklonila ve frontě jedna paní v bokovkách a krátkém tílku a tílko povyjelo nahoru, bokovky dolu a já viděla růžová tanga začínající u ledvin až po jejich temný konec kdesi v hloubi pozadíSml30

  1. na komentář reaguje átéčko — #30
  2. na komentář reaguje dasal — #33
  superkarma: 1 10.06.2011, 12:16:22
 4. avatar
  [27] kebulkaevulka [*]

  dasal — #26 Tak tohle ,mě vadí ze všeho nejmínSml24

  superkarma: 0 10.06.2011, 11:25:08
 5. avatar
  [26] dasal [*]

  Když už jsme u toho rýpání, připadá mi příšerná ta podprsenka trčící z pod tílka. Nehledě na to, že na podobnou akci bych se oblékla asi jinak.

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #27
  2. na komentář reaguje ToraToraTora — #28
  superkarma: 0 10.06.2011, 11:21:40
 6. avatar
  [25] kebulkaevulka [*]

  ToraToraTora — #24 Sml52Sml52Ty můžeš všechnoSml57

  superkarma: 0 10.06.2011, 11:17:34
 7. avatar
  [24] ToraToraTora [*]

  kebulkaevulka — #22 Já za to nejsem placená, takže se mohu vymlouvat na promile, únavu a blbost Sml54

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #25
  superkarma: 0 10.06.2011, 11:12:32
 8. avatar
  [23] Věrulinka [*]

  Sml30 koukám, jak nám pěkně tloustne Chodúr Sml30

  superkarma: 0 10.06.2011, 10:42:46
 9. avatar
  [22] kebulkaevulka [*]

  Nechci rýpat,ale docela by mě zajímalo,jestli se třeba TTT vymlová na korektorku, když píše své příspěvkySml24Sml58

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #24
  superkarma: 1 10.06.2011, 09:44:11
 10. avatar
  [21] kebulkaevulka [*]

  Milá Sašo,jsou tu čtenářky,kterým prostě vadí pravopisné chyby,nedivím se notabena,když je to člověk,který je za to place!Mě to ani tak moc nevadí,sama vím co dovedu nasekat za pitominy,co mi ale vadí a mám z toho husí kůži je sloh,prominte,ale za tohla by se musela stydět i žačka základní školy,děs běs.Jinak hezký víkend i vám

  superkarma: 1 10.06.2011, 09:39:15
 11. avatar
  [20] átéčko [*]

  Dante Alighieri — #17 On je fakt úžasný! Taky jsem měla stejný nápad!Sml30

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:42:26
 12. avatar
  [19] átéčko [*]

  Alexandra Stušková — #18 A ještě i písmenko v křestním jménuSml33prosím

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:41:29
 13. [18] Alexandra Stušková [*]

  átéčko — #16 Ještě, že máme tak znalé čtenářky "a" doplním a přepošlu všem, kteří to takhle blbě opsali

  Díky a pěkný víkend

  S.

  1. na komentář reaguje átéčko — #19
  superkarma: 0 10.06.2011, 08:36:16
 14. avatar
  [17] Dante Alighieri [*]

  No tak k článku Sml57 Nedivím se, že zabodoval Acqua di Gio, protože to je tak úžasnej pánskej parfém, že si ho asi koupím. Pro sebe! Sml9

  1. na komentář reaguje átéčko — #20
  superkarma: 0 10.06.2011, 08:32:43
 15. avatar
  [16] átéčko [*]

  Alexandra Stušková — #10 Nás za to neplatí.Sml24

  Ten pánský parfém není nový a ten název je Giorgio Armani Acqua di Gio

  1. na komentář reaguje Alexandra Stušková — #18
  superkarma: 1 10.06.2011, 08:31:44
 16. avatar
  [15] ifulinkaa [*]

  Alexandra Stušková — #10 http://www.xparfemy.cz/giorgio-armani-acqua-di-gio-damska-edt-100-ml-p-444.html

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:31:02
 17. avatar
  [14] selinka [*]

  Alexandra Stušková — #10 a co to teda je, ten umělecký dým? Źe to tak nazývaly, to beru, jen jsem doopravdy zvědavá, co to mělo za efekt - nevidět moderátorky nebo co? Sml80 že by zakrýt nedostatky make-upu? Sml24

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:29:34
 18. avatar
  [13] ifulinkaa [*]

  já jsem celebrita furt, ne jen někdy...:-) hlavně, když si nějakým nedopatřením zvednu sebevědomí... muhehe:-)

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:27:38
 19. [12] murat [*]

  ju Sml24

  superkarma: 1 10.06.2011, 08:26:23
 20. [11] Alexandra Stušková [*]

  Ano, už aby se vrátila korektorka Sml15

  superkarma: 1 10.06.2011, 08:26:15
 21. [10] Alexandra Stušková [*]

  selinka — #3 No, oni to tak mezi sebou nazývaly, taky jsem chvilku nechápala Sml15

  Jinak to opravdu pouštěly ženy Sml30

  a Gioergio Armani – Acqu di gio - přesně takto mi to přeposlali z agentury, přiznám se, že ten parfém neznám, ale rychle poběžím do parfumérie...

  Všem co reagujete přeji moc hezký víkend a jdeme hledat další chyby, ju?

  1. na komentář reaguje selinka — #14
  2. na komentář reaguje ifulinkaa — #15
  3. na komentář reaguje átéčko — #16
  superkarma: -1 10.06.2011, 08:23:12
 22. [9] murat [*]

  Sml30 copak chyby, ale ten sloh..to je opravdu excelentní Sml30Sml52

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:22:24
 23. avatar
  [8] DanaD [*]

  selinka — #3 átéčko — #6 vy jste tak krasne zleSml30

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:22:14
 24. avatar
  [7] selinka [*]

  átéčko — #6 podpadkama, protože byli přiotrávení z toho dýmu Sml22Sml52

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:21:24
 25. avatar
  [6] átéčko [*]

  Jéžiš, tam je chyb jak blech...už nebudu rýpat, raději vycouvám

  ..."Porotci se stávali ze dvou řad, jednotlivě nás představovali. Už při vchodu na nás cvakali fotoaparáty",..

  Porotci cvakali?

  1. na komentář reaguje selinka — #7
  2. na komentář reaguje DanaD — #8
  superkarma: 0 10.06.2011, 08:16:30
 26. avatar
  [5] átéčko [*]

  Gioergio Armani – Acqu di gio tohle je dobrýSml30

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:12:18
 27. avatar
  [4] átéčko [*]

  selinka — #3 nebo je omámilySml16

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:09:51
 28. avatar
  [3] selinka [*]

  átéčko — #2 taky nevím, co to je ten umělecký opar Sml80 ale třeba má účinky jako kadidlo Sml24

  Eva_Fl — #1 unikát Sml30

  1. na komentář reaguje átéčko — #4
  2. na komentář reaguje DanaD — #8
  3. na komentář reaguje Alexandra Stušková — #10
  superkarma: 0 10.06.2011, 08:04:05
 29. avatar
  [2] átéčko [*]

  Eva_Fl — #1 No, když už, tak..." stále na ně pouštěly „umělecký opar“

  1. na komentář reaguje selinka — #3
  superkarma: 0 10.06.2011, 07:59:05
 30. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  Porotci se stávali ze dvou řad.  HE?Sml14

  1. na komentář reaguje átéčko — #2
  2. na komentář reaguje selinka — #3
  superkarma: 0 10.06.2011, 01:19:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme