Jen malá vsuvka v dnešním randění. Zatímco já už naladěna na sentimentální vzpomínky o prvních láskách, první redaktorka se vřítí do redakce téměř s pěnou u úst.

Když jsem vydávala první novinku, rozrazila dveře neobvykle rozzuřená Iveta (jinak velmi klidná, rozvážná a usměvavá) a rvala ze sebe vzteky šálu.

"Tak si to představ, co se stalo!"

"Nastupuju ráno z metra do tramvaje a stojím nad volnou dvousedačkou. Sedat si nechci, ale nikdo okolo mě nemůže projít, tak si nakonec na ni sednu. Nade mnou stojí dáma v kabátku a celou cestu, co jedu, mi telefonuje nad hlavou. Na Karláku se zvedám, že vystupuju a ona tý ženský do telefonu říká na celý kolo: "Počkej, vydrž,  tady je taková dívčina, nastoupila si na Pavláku, hned si musela sednout, rozumíš, a teď po dvou zastávkách zase vystupuje. No děs."

Také byl váš dobrý skutek po zásluze potrestán? Také máte ráda, když před vámi někdo mluví o vás? Také byla vaše dnešní cesta do práce podobně příjemná? Proč to ti lidé dělají? Je přeci pátek - hurá, před námi dva volné dny!

Jinak si samozřejmě povídáme o vašem randění. Jestli bylo, jaké bylo, jestli z toho něco bylo...
Vy, co si s námi dáte rande, máte šanci získat prima dárek. Prozradím jen, že oba dárečky zkrášlí vašeho manžela/přítele/kamaráda. Jednou něco na sebe a jednou něco pro voňavé tělíčko...

 

Jaké bylo vaše rande? Vaše nejsmutnější, nejkomičtější, první, poslední… jaké chcete!

Skončilo některé vaše rande fiaskem?

Jaké bylo to první a kde? Ještě na základní škole?
Na internátě, na diskotéce, nebo snad u oběda v mateřské školce?

Rande – totální propadák?

První rande a do měsíce svatba nebo děti?

Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?

Na které nejraději vzpomínáte?

Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?

 

Dejte si s námi dnes rande - napište nám!

redakce@zena-in.cz

 


 PS: Když o tom tak přemýšlíme, která z vás to byla?

 

Reklama