Obočí je podle předních vizážistů určujícím prvkem ženské krásy. Jeho úprava přesto pro spoustu žen představuje noční můru. Nehody s oholeným obočím nebo pořezaným podpažím jsou ale navždy passé. Představujeme vám malý zázrak, se kterým během chvilky dokážete přesně vytvarovat obočí a navíc i zkrátit chloupky. Místo pinzety a žiletky sáhněte po elektrickém zastřihovači od Veet.

Podívejte se na video s blogerkou GetTheLouk, která si nový elektrický zastřihovač Veet Sensitive Precision oblíbila:

Přestože se ideální vzhled obočí podle módního diktátu mění, jedno zůstává stejné. Obočí pomáhá tvarovat obličej. Ať už chce mít žena úzkou linku skoro jako z 90. let, nebo trendy široké obočí, musí mu věnovat náležitou péči.

veet precision

Nejnovější elektrický zastřihovač přitom zdaleka neslouží jenom ke zkracování a tvarování obočí. Lze se s ním zbavit chloupků všude tam, kde máme citlivou kůži. Je proto ideální i na úpravy chloupků na lících, ale také na odstranění porostu podpaží a třísel, na které některé ženy začnou na podzim pohříchu zapomínat. Veet Sensitive Precision je stvořen pro nejjemnější rychlou péči, ale sám mnoho péče nevyžaduje. Růžovou hlavici tohoto precizního elektrického pomocníka lze po použití jen opláchnout vodou, zbytek těla přístroje lehce oprášit a Sensitive Precision je připravený opět vyrazit do boje o naši krásu.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 799 Kč

Reklama