Začneme z gruntu aneb od toho nejjednoduššího a nejpřístupnějšího a nejdostupnějšího. Vy, čtenářky ženy-in, jste internetově vzdělané, tak se zřejmě nedočtete nic tak „šokantního“, ale pokud chceme být systematičtí, nemůžeme základy vynechat.

Jde pochopitelně o chaty. Chat - pokec. Fenomén přelomu tisíciletí. Všichni si mohou být blízko i na ohromné vzdálenosti, ale jde jen o písmenka. O to víc se musí zapojovat fantazie a obrazotvornost. Snad právě proto v této erotice vynikají ženy. Jejich fantazie bývají daleko propracovanější než u silnější poloviny lidstva. Ale to zase předbíhám.

Erotické chatování se dá rozdělit do dvou základních kategorií:

  • Chatování se vzdáleným partnerem
  • Náhodné seznámení za účelem uspokojení současného nedostatku sexu

První varianta je pochopitelně z morálního hlediska přijatelnější, ale troufnu si říci, že rozhodně není ve většině. Jde o stav nouze. Zato ta druhá varianta se může stát velice brzy sportem, který se na první pohled může jevit zcela nevinně, ale časem se může ukázat, že nic není tak snadné a jednoduché. I této činnosti se dá zcela propadnout a následky mohou být nemilé.

Začíná to zcela klidně: Nuda. Je tak snadné připojit se k internetu a jít na chat o čemkoli. Třeba o tom, co děláme odpoledne. Nebo navštívíme místnost, kde se scházejí lidé z města, odkud pocházíme. A pak už jde o to, koho potkáte. A jako v normálním životě i na internetu může přeskočit jiskra. Jen na internetu přeskakuje daleko snáze, vždyť nikdo nemusí nikoho oslovit přímo!

A tak se dost často v „šeptaném“ rozhovoru něco zvrtne a najednou začíná být horko nejen venku, ale i u monitoru. Pokračuje se v místnosti stvořené jen pro onu dvojici, zde je zamčeno, už se nemusí šeptat, dá se i křičet, co všechno chce jeden druhému říct. A tady je čas říci dost. A nebo riskovat a poslat fotky, někam s oním člověkem jít.

Hanka k tématu řekla: „Bylo to strašné. Manželovi jsem musela lhát, ale nemohla jsem si pomoci. Když jsem se s ním ale sešla, vůbec se mi nelíbil. Choval se jako někdo úplně jiný. Po hrozné hodině, kdy jsem se držela ze slušnosti, jsem se omluvila a šla domů. Byla jsem ráda, že to mám za sebou.

Ale zapomněla jsem na fotky, které jsem mu poslala. Začal mě vydírat, že pokud se s ním nesejdu znovu, pošle všechno manželovi. Byla jsem zoufalá. Nakonec poslal fotky i ke mně do práce, kde mě stálo spoustu úsilí a uplácení, aby se nedostaly na stůl šéfovi.

Nakonec jsem se přiznala i doma, jinak to nešlo. Manžel byl zaražený, ale je to skvělý člověk, a tak mě podržel. Ale je to mor. I když jsem si řekla, že na chat už nikdy nepůjdu, to pokušení je silnější než já. Nevím, jak dlouho to vydržím.“

Tak co, milé ženy-in, máte podobné zkušenosti jako Hanka? Pochopitelně tento příběh je dost odrazující a určitě se najdou i opačné zkušenosti. Například moje spolužačka Lenka, která vždy platila za velmi nesmělou, si přes internet našla manžela, se kterým je spokojena už šest let. A to se rodiče báli, že si nikdy nikoho nenajde. Internet asi rozvazuje jazyk i stydlivkám, a proto se milá Lenka osmělila. Kdo ví, co si tenkrát psali…

Závěr tedy rozhodně nechám na každé z vás. Napište mi, jaké zkušenosti s „virtuálním sexem“ máte vy. Patří sem i sms zprávy! Tak jen směle, jsem zvědav, jaké pikantérie se dozvíme!

Příště se podíváme na erotické chaty, které primárně slouží k hledání sexuálních kontaktů, čekají nás i videochaty a pak ještě mnohem více!

 

soutěžní slovo: jsou (v citátu ho použijete hned dvakrát)

Reklama