Bulvár

Jak je schopný si náš Dasty ustlat

Děkujeme za další příspěvek o psím miláčkovi, který nám poslala čtenářka s nickem MmarťaA

Jak již bylo v jednom článku zmíněno, i náš původní plán byl jak náš mazlíček bude mít svůj pelíšek a v posteli se spát nebude. Jenomže pak přišla realita. Domů přijel malý roztomilý brouček, který večer sice ulehl na svůj pelíšek, ale asi tak na minutu a pak utekl za námi. No řekněte,  kdo by nechal malého pejsánka, který na postel ani nevyskočil smutně koukat u postele? Někdo by se našel, to rozhodně ale nebyl náš případ :-). No jo a z malého roztomilého pejsánka se stal náš rozmazlený miláček, který si teď může ustlat skoro všude a toho také využívá. Ale když je spokojený a ničemu ani nikomu tím neškodí, tak proč mu v tom bránit :-).

Na ukázku posílám pár fotek, kde a jak je schopný si náš Dasty ustlat. Též se omlouvám za kvalitu některých fotek, ale většina je pořízena z mobilu a někdy v horších podmínkách (např. přítmí), ale to se prostě musí vyfotit :-) Takže teď už jen dobrou noc a dobré ráno! :-)

dasty

Milé ženy-in, no řekněte, není lepší usínat i probouzet se vedle někoho a ne sama? ... A to platí i u našeho miláčka, který si na následujícím obrázku ustlal spolu se svým "kamarádem". Nejdřív si spolu hráli, pak šli odpočívat :-).

kámoš

dasty

Tak tohle je asi Dastyho nejoblíbenější poloha. Takhle si dokáže ustlat a usnout tak kdekoliv a kdykoliv. Rád tak spí, a pokud přijdete na návštěvu, tak se naučil nejdřív rychle přivítat, pak lehnout na záda a nechat podrbat břicho od návštěvy - a pak jste kamarádi :-).

dasty

počítač

Náš pesan se moc nenaučil být sám doma, a hlavně bišonek je prý společenský pes, který je nerad sám. Takže pokud zůstane doma s někým kdo je u PC, tak je schopný si k němu takhle vyskočit, a spát u něj. Nejlepší to je, když dostane pod hlavu ještě polštářek (když si vám může lehnout na ruku), ale to bohužel zachycené nemám.

MmarťaA

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To je vyloženě rozkošník, ten váš Dasty. Podrbejte ho za mě na bříšku.

   
27.07.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] MmarťaA [*]

  Alka1 — #5 Jj, prej to je znamení že je zvíře spokojené ... takže to naše je nejspokojenější na světě :-)) taky si někdy říkám jak se dokáže tak zkroutit a ještě v té poloze tak dlouho vydržet .. ale dokážou všechno :-)

  superkarma: 0 27.07.2010, 20:15:15
 2. avatar
  [5] Alka1 [*]

  MmarťaA — #4 Někdy má packy úplně zdvižené nahoru...vůbec nechápu, jak to může vydržet. Dělá to, když je hodně spokojená a v pohodě. Sml59 

  1. na komentář reaguje MmarťaA — #6
  superkarma: 0 27.07.2010, 20:02:39
 3. avatar
  [4] MmarťaA [*]

  Alka1 — #3 to teda, nemá to chybu :-)

  1. na komentář reaguje Alka1 — #5
  superkarma: 0 27.07.2010, 19:56:38
 4. avatar
  [3] Alka1 [*]

  MmarťaA — #2 Je to moc roztomilé a taky legrační...Sml9

  1. na komentář reaguje MmarťaA — #4
  superkarma: 0 27.07.2010, 19:53:53
 5. avatar
  [2] MmarťaA [*]

  Alka1 — #1 Ale že to je roztomilý co jak si uměj lehnout :-) ... To Dasty se taky normálně nepřikrývá, ale někdy mu to nevadí ... :-)

  1. na komentář reaguje Alka1 — #3
  superkarma: 0 27.07.2010, 19:44:36
 6. avatar
  [1] Alka1 [*]

  Já mám pudlíka Kačenku a taky ráda spí s packama nahoru a vystrčeným bříškem (fotky jsou u mého příspěvku). Ale zase nechce být přikrytá. Sml58

  1. na komentář reaguje MmarťaA — #2
  superkarma: 0 27.07.2010, 19:01:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme