Na naší krásné akci, která byla spojená s testováním vysavače vyhrála čtenářka Paolo v tombole vysavač Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care. Jak s ním je spokojená? Poprosili jsme jí, aby nám napsala své zhodnocení a fotky.

Reportáž z akce spolu s videem si můžete přečíst : Reportáž z akce: Testovaly jsme vysavače Rowenta

Paolo si vysavač moc přála, takže byla nadšená, že se na ni štěstí usmálo. My z toho máme také radost!

paola

Paolo nám napsala:

Vysavač mi udělal obrovskou radost :-) Zrovna zařizuji bydlení a vysavač mi chyběl (v obchodě jsem se nedokázala rozhodnout který). Je krásně potichoučký a má hromadu různých nástavců. Mám pejska, takže i nástavec na chlupy je super. Hlavně rychlost s jakou dokážu celý dům s vysavačem uklidit. Jednoduché ovládání a velmi praktický. Design vysavače je velmi líbivý, každy mi ho doma obdivuje :) 

Těším se na další setkání.

Čtenářka Paolo


 Jak to vidí blogerka? Můžete se podívat na hodnocení akce naší čtenářky Jany na jejím blogu:www.janesmoments.com

Rowenta Do zatím nepočetné rodiny extrémně tichých vysavačů přibyli dva výkonní sourozenci: model Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care (RO6477) a model Rowenta Silence Force Extreme AAAA Animal Care (RO6455). Oba sáčkové vysavače se mohou pochlubit vysokou účinností vysávání na všech druzích povrchů s nejlepším hodnocením „A“, a to za velice tichého provozu. To oběma přístrojům garantuje odhlučněný motor, obalený akustickou absorpční pěnou, která redukuje zvukové vlny. Účinný systém filtrace včetně filtru HEPA 13 se postará o zachycení až 99,99 % veškerých vysávaných nečistot včetně alergenů a navíc zajistí minimální údržbu HEPA filtru po celou dobu životnosti vysavače. Více na www.rowenta.cz

razítko

Čtěte také:

Reklama