palac floraNyní každou hodinu vyhrají čtyři zákazníci hodnotný dárek! Prožijte jedinečné Vánoce v Paláci Flóra!

KONEC... hektických vánočních nákupů!

V Paláci Flóra na Vás čeká jen sváteční klid a pohoda. Během Vánoc pro Vás bude připravena vánoční šatna, kde si budete moci odložit své věci, ve spolupráci se společností Giftisimo Vám zabalíme Vaše dárky zakoupené v Paláci Flóra ZDARMA* a navíc každou hodinu vyhrají 4 zákazníci hodnotný dárek! Prožijte jedinečné Vánoce v Paláci Flóra! Více na www.palacflora.cz

Kdy soutěž probíhá?

Od 10. - 23. 12. 2010 probíhá soutěž o luxusní dárky každých 15 minut!

* Jeden dárek za každých 1.000 Kč utracených v Paláci Flóra

Jak hrát a vyhrát ve vánoční soutěži Paláce Flóra? Zde je návod!

  • Odpovězte na soutěžní otázku uvedenou na hrací kartě a vyplňte potřebné údaje. Hrací kartu poté vhoďte do schránky označené názvem a logem soutěže, která je umístěna vedle můstku ve druhém patře Paláce Flóra.
  • Každou hodinu vyhlásíme čtyři vítěze, jejichž tipy budou nejblíže správné odpovědi na soutěžní otázku. Tito výherci si sami vylosují jednu z mnoha zajímavých cen.
  • Podmínkou účasti v soutěži je libovolný nákup v Paláci Flóra, uskutečněný v den, kdy se zúčastníte soutěže (pro kontrolu si pečlivě uschovejte účtenku!) a věk nejméně 18 let.
  • Vyhlášení vítězů a losování cen proběhne vždy každý den ve 13, 14, 15, 16, 17 a 18 hodin na můstku ve druhém patře Paláce Flóra.
  • Akce probíhá od 10. do 23. 12. 2010, denně mezi 13. a 18. hodinou. Více na www.palacflora.cz

Chcete se soutěže zúčastnit? Vyrazte za nákupy do nákupní galerie Palác Flóra!

Reklama