Na naší akci spojené s vařením jsme testovaly se čtenářkami a blogerkami TEFAL Cusine Companion, skvělého pomocníka do kuchyně. Jak je hodnotí Elly, naše redaktorka Vaření a bloggerka www.bohynekuchyne.cz

Tefal

K přístroji TEFAL Cusine Companion  jsem byla zpočátku hodně skeptická. Nechápala jsem k čemu takovou mašinku mít doma. Mám hrnce a ruce. Hned po prvním vyzkoušení jsem však změnila názor. TEFAL Cusine Companion  jsou prostě jedny ruce v kuchyni navíc. Míchají, sekají a hlídají, aby jídlo bylo dokonale připravené. Pomůže pokročilým a vášnivým kuchařkám, a to hlavně při přípravě většího oběda. Kdy se můžete věnovat něčemu jinému a v TEFAL Cusine Companion  se vám mezitím udělá třeba dušené maso, polévka nebo rizoto. Začínající kuchařky budou nadšené z podrobných receptů a velice snadného, intuitivního ovládání.

Tefal


V TEFAL Cusine Companion  mě nejvíce nadchnulo italské rizoto a také krémový čokoládový pudink. Ten byl prostě dokonalý. Nestane se vám, že se připálí nebo nedovaří. Přístroj si všechno pohlídá.
Doporučila bych ho milovníkům technických vychytávek, kteří rádi vaří. Doporučila bych ho i ženám a mužům, kteří nevaří rádi, ale musí.

Tefal

Přístroj to zvládne za ně a výsledek je vždycky na jedničku s hvězdičkou a potlesk od hostů.

Univerzální přístroj Tefal Cuisine Companion v sobě spojuje unikátním způsobem um a techniku mnoha jiných přístrojů, které v kuchyni musíte denně používat. Multifunkční elektrický kuchyňský robot Tefal Cuisine Companion sám naseká, připraví a dokonce i uvaří širokou škálu pokrmů – od předkrmů až po dezerty.

Tefal

Tefal Cuisine Companion je dostupný v běžné obchodní síti a na www.homeandcook.cz. Více informací najdete na www.tefal.cz.

Tefal

Čtěte také:

Reklama