Styl

Jak dopřát v létě pokožce dokonalou hydrataci?

BiodermaVelká horka i střídání počasí mají negativní  vliv nejen na naši mysl, naše tělo, ale i na naši pokožku. Člověk bez jídla dokáže vydržet průměrně 40 dní, bez vody ale maximálně týden.

Z těchto několika málo čísel vyplývá, že voda je pro náš organismus naprosto nepostradatelná. Zdravá kůže obsahuje asi 70 % vody. Téměř  75% z ní se nachází hluboko v dermis, kde je důležitým faktorem odolnosti kůže. Pokud se toto množství sníží, projeví se to na kvalitě pokožky. Ta pak ztrácí pružnost a pevnost, je povadlá, citlivější, svědí, objevují se suché šupinky a vrásky v relativně nízkém věku. To vše se také může podílet na vzniku různých dermatologických problémů a onemocnění.

BiodermaŘešení přináší francouzská dermatokosmetická společnost LABORATOIRE BIODERMA.

 V roce 2003 Peter Agere získal Nobelovu cenu v chemii za svůj objev kanálků v buňěčných membránách, skrz které se voda a další důležité látky dostávají do buněk  i zpět. Využitím tohoto objevu BIODERMA vytvořila radu Hydrabio na dehydrovanou pokožku. Správná hydratace kůže je důležitá nejen pro její vzhled, ale zejména pro správnou funkci. „Pokud pleti chybí potřebná vláha, je citlivější, více náchylná k různým chorobným změnám, snadno se na ní množí bakterie, je začervenalá, olupuje se.

Po odlíčení a vyčištění  pokožky Hydrabio čisticím mlékem, Hydrabio micelární vodou, je vhodné nanést na pokožku pečující přípravky.  Lehký Hydrabio Légère krém na den a na noc výživný Hydrabio Riche krém. Na další péči je určeno Hydtabio sérum, Hydrabio maska  nebo  Hydrabio samoopalovací krém. Přípravky naučí pokožku opět využít vodu v ní obsaženou, pokožka bude opět hydratovaná a zářící krásou.

Exkluzivně v lékárnách.

   
07.08.2013 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] marde [*]

    Určitě bude i cena exkluzivníSml16

    superkarma: 0 07.08.2013, 07:44:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme