OdolPéče o zuby je naším častým tématem, kdy vám doporučujeme různé tipy pro správné čištění zubů, přinášíme rozhovory s odborníky a zároveň představujeme zubní pasty nebo ústní vody, které jsou kvalitní a můžeme je doporučit.

Na našem magazínu proběhla soutěž o balíček pro celou rodinu s produkty Odol3dent – každá výherkyně získala dárek v podobě zubních kartáčků pro dospělé a zubní pasty Odol3dent Maximum s bělícím účinkem. Protože to byl rodinný balíček, část výhry patřila dětem – zubní dětské kartáčky a zubní pasta Odol3dent pro děti. Vybrali jsme 15 čtenářek, které tyto balíčky získaly a zároveň testovaly. Jak testování dopadlo a jakou mají se zubními pastami a kartáčky zkušenost? Přinášíme první reakce.

Zde jsou jejich hodnocení:

Dobrý den, nejdříve bych chtěla poděkovat za výhru v soutěži, balíček s produkty Odol 3 dent došel v pořádku. Zubní pastu jsem vyzkoušela nejen já, ale i celá moje rodina. Všichni jsme se shodli na tom, že je skvělá a s klidným svědomím ji mohu všem čtenářkám na ženě-in doporučit. Součástí balíčku byly i dětské zubní kartáčky a dětská pasta. Jelikož já mám děti již dospělé, věnovala jsem tuto část výhry kamarádce, která má čtyřletou dceru. Tu na první pohled zaujala krabička s krtečkem :-)
Přeji krásné podzimní dny čtenářka novail :-)

Milá redakce chci poděkovat za testovací výhru, ze které jsem měla radost.

Zubní pasty jsou obě fajn. Osobně jsem nadšená z Odol3dent Maximum s bělícím účinkem. Většina bělících past jsou pro mě agresivní na dásně a jazyk. Tato pasta je šetrná a chutná. Kartáček dětský je dobrý, ale bohužel kartáčky pro dospělé moc nevydržely. Po pár dnech používání se jemné oranžové delší štětinky zohýbaly a čištění už není příjemné a pohled na roztřepaný kartáček není vůbec hezký. Tímto u nás dospělé zubní kartáčky neuspěly.

Zubní pastu ještě jednou chválím a tuto značku si budu kupovat a s klidem ji ostatním mohu doporučit. S přáním hezkého dne
Libuše Rychlovská.

Dobrý den, na první pohled mě zaujaly veselé barvy kartáčků a jejich speciální štětinky na čištění. Mé děti zase zaujal obrázek krtečka na zubní pastě pro děti a kartáčkách pro děti, takže s čištěním zubů chtěli začít ihned. Pasta pro dospělé má příjemnou chuť a po vyčištění zubů zůstane dlouho svěží dech.

To jsou zatím veškeré mé postřehy.
Děkuji, Pavla S.

Děkuji za výhru, balíček se zubními pastami Odol a se zubními kartáčky. Mám dvě malé děti, takže jsme využili opravdu všechno. Děti byly nadšené z nových kartáčků a z pasty – kupuji tyto dětské, dospělácké pasty děti odmítají. Zubní pasta mi i mému muži vyhovuje. Překvapil mne článek, že si čistíme jen 30% zubu, takže jsem si začala dávat větší pozor a zuby si čistím déle a více, navíc pastou Odol, která prostupuje i do zákoutí kolem zubů. Tak mám lepší pocit. Pasta hezky a přiměřeně pění je po ní v ústech svěží dech. Je to milé testovat a ještě napsat, že mám pozitivní zkušenost. Děkuji za celou naší rodinu.
Marie, Příbram

Dobrý den, zatím jsem zkoušela pouze zubní pastu s bělícím účinkem.

Jsem mile překvapená. Pasta má příjemnou chuť v ústech, dech také pak zůstává delší dobu svěží. Co mě zaujalo však nejvíce je to, že zuby jsou znatelně bělejší.  Používám běžně pasty s bělícím účinkem, ale zdá se, že ne tak dobře účinkují - běžně kupuji Colgate a Signal a v porovnání s těmito je Odol o dost lepší. Jakmile budu mít zkušenosti s kartáčky, tak napíšu.

Děkuji ještě jednou za skvělou výhru.
Lorencová

Milá redakce, balíček nám všem udělal velkou radost. Mám syna 4 roky a dceru 6 let – nemohly se dočkat. Je to poprvé, co jsme něco vyhráli, tak to byla událost! I když to jsou malé věci, radost byla veliká. Testování: Děti tyto pasty používají, kupujeme ty dětské. Zubní kartáčky – skvělé, tvrdost štětinek nám všem vyhovovala. Zubní pasta- neposoudím bělící účinek, přijde mi, že mám zuby stejně barevné, ale hezky se lesknou. Můj muž je s pastou spokojený, prý má dobrou, příjemnou chuť, která není agresívní, nepálí. Má citlivější zuby, tak to více cítí než já. Mne pasta vyhovuje a také si mysím, že má příjemnou chuť. Použila jsem ji i na mezizubní kartáček. Po čištění si ještě s dětmi proplachujeme pusu ústní vodou ( já je střídám, dětem kupuji dětskou Listerine). Myslím, že péče o zuby v naší rodině je dobrá. Děti sice někdy polevují, ale hlídám je. Ještě jednou děkujeme a těšíme se, že nás zase někdy vyberete pro testování.
Krausová

Dobrý den, podle zubařky mám používat měkký malý kartáček, proto jsem si vybrala ten dětský. Pohodlně se mi dostane až k osmičkám, ale mohl by klidně být ještě trošičku měkčí. Kartáček pro dospělé jsem zatím nepoužila.
Pastu pro děti jsem věnovala malé sestřenici, kde vím, že se využije a chutná :-). Pastu s bělicím účinkem používám teprve týden a vybělení zubů nepozoruji ( a ani s tím nepočítám, myslím, že tohle pasta nedokáže), chuť je ale dobrá a v ústech mám po ní příjemný pocit, i když nepoužiji ústní vodu.
Přeji pěkný den Veronika

Testování zubních past a kartáčků: Díky za balíček, kartáčky se nám hodily, vyměnili jsme je za všechny „staré“, které jsme měli doma. Testovali jsme tři. Můj pětiletý syn, já a můj manžel. Syn je s pastou spokojený, nemá k ní výhrady. Když mu pasta nechutná, tak ji odmítá. Proto kupuji jeho „oblíbené“.

Mě po třech týdnech připadá, že se projevil bělící účinek pasty, zuby mi přijdou bělejší a zářivější. Můj muž to nepozoruje, ale to ještě není směrodatné, on si takových věcí moc nevšímá. Pasta má příjemnou chuť a dech vydrží dlouho svěží. Používáme i mezizubní kartáčky, zubní nitě a někdy ústní vodu.

Děkuji za testování, Odol3dent můžeme doporučit!
Vaše Tina

O zubní pastě Odol3dent jste si mohli přečíst v těchto článcích:

Víte, že si čistíte jen 30 % plochy zubů?

Při běžné zubní hygieně si podle odborníků většina z nás vyčistí pouhých třicet procent plochy zubu. Jak je to možné? Je to proto, že 70 % chrupu je ukryto v dásni, kam byste se s kartáčkem dostávali jen obtížně. Tato „skrýš“ ale bohužel nebývá tak bezpečná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Dáseň totiž v mnoha případech netěsní, čímž umožní přístup zubnímu plaku – měkké a lepivé vrstvě tvořené mikroskopickými zbytky potravy, v níž se snadno množí bakterie, které se později podílejí na vzniku zubního kazu a zánětu dásní.

Náš tip: Nová zubní pasta Odol3dent Maximum je výjimečná tím, že chrání celý zub – tedy nejen korunku, ale také části skrývající se pod dásní a to tím, že udržuje dásně těsně přilehlé k zubůmObsahuje fluorid posilující zubní sklovinu, zamezuje vzniku kazů a zároveň dokáže kontrolovat množství zubního plaku u dásní, čímž je udržuje přilehlé těsně k zubům. Komplex aktivních složek navíc posiluje přirozenou bariéru chránící kořen zubu, který je mnohem měkčí a zranitelnější než vrchní část chrupu.

Klinické testy prokázaly, že zubní pasta Odol3dent Maximum dokáže snížit míru plaku až o 24 % v porovnání s pastou Odol3dent Original, a to během pouhých dvanácti týdnů užívání. Chcete-li pro svůj chrup udělat maximum, zvolte k péči o něj takovou zubní pastu, která vám s tím pomůže. Více najdete na www.odol3dent.cz/maximum/

Reklama